FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16465 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Sex przez sen? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sex przez sen?"   

weronek
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 11:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie poraz pierwszy.
Przedstawie wam moja sytuacje jaka ma miejsce przynajmniej dwa trzy razy w tygodniu... niepowiem zeby to nie było przyjemne ale dlamnie jest to troszke dziwne:)

Jestem z dziewczyną juz 4 lata mieszkamy i współzyjemy ze soba od 3. Jako ze mieszkamy razem to oczywistym jest ze tez śpimy w jednym łóżku i tu zaczyna sie dziwna sprawa.... bardzo czest zdaża sie mam ze podczas snu jedno zaczyna dobierać sie do drugiego tzn. zaczynaja sie pocałunki i robótki ręczne a nawet zdaża sie ze jest i oral... odzyskujemy świadomośc dopiero jak jedno jest juz na drugim a na drugi dzień pamietamy wszytsko jakby przez mgłe tzn. nie wszystkie szczegóły tkwia w naszej pamięci niepamiętamy dlaczego zaczeliśmy sie do siebie dobierać itp.

Tu moje pytanie czy wam tez sie tak czasami zdaża sie pykacie własną panne tak jakby na śpiocha i czy wy jesteście wykożystywani podczas snu.

czekam na ciekawe wypowiedzi i interpretacje mojego przypadku

pozdrawiam

Del_l
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dopóki wykorzystujesz przez sen kobietę i ona nie ma nic przeciwko to nie ma problemu. Jak zaczniesz wykorzystywać kolegów, zgłoś się do lekarza <lol>

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

Twoja dziewczyna cierpi na syndrom Morfeusza inaczej zwany seksomnią

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

s.kaleson
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Przypomniał mi się kawał jak babka miała dosyć męża alkoholika który się spotykał z kolegami i pił alkohol, i zapytała się lekarza co ma zrobić na to lekarz odparł że ma włożyć mężowi prezerwatywe w tylek jak ten będzie spał. Na drugi dzień mąż przychodzi wcześniej z pracy i mówi że już niema kolegów. Hehe

Paczek_90
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie to normalne-jak jesteś zmęczony to nie do końca jesteś świadomy i dociera to do Ciebie jak przez mgłę właśnie

Znawca -

giko81
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm nic takiego nie przydarzył mi się, ale nie miałbym nic przeciwko gdyby moja kobieta dobrała się do mnie przez sen.

Zmieniony przez - giko81 w dniu 2009-09-22 13:20:17

gang-gang
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

heheheh dobrze masz.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

bywa i tak nie raz
nic zlego jesli wam to nie przeszkadza

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

elvisBAN
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

j/w
Od czasu do czasu na śpiocha to za***ista sprawa.

Zjedz tę żabę!

Daer
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wszyscy, jednak niestety tak mi się tylko ze dwa razy zdarzyło A to dlatego, że często chrapię

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sex przez sen?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: erotyczne sny | Kobieca ejakulacja + | DUREX PLAY O ŻEL STYMULUJĄCY I POTĘGUJĄCY ORGAZM DLA KOBIET | konczenie... | Kwintesencja kobiecości, sex-appeal... | 1pyt 1 problem | Badania/ankiety | Sex za kase...Krakow/Slask | Problem z wytryskiem | chce sie poradzić sex duzo a krótko | kolejny stres, ciaza!? | Ból spowodowany wielkim penisem | kobiety z dużą ilością partnerów seksualnych | Zdrada, romans | A dlaczego by nie taki temat? | Czy gdy jej nie "zaspokoje" to odejdzie? | Polski vloger spina dup | Kuewstwo wśród waszych znajomych | zdj cia | instrukta | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | sto | pawiel | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.