FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4492 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
She plays hard to get... jak to rozegrać ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "She plays hard to get... jak to rozegrać ??"   

Bushi
 Wysłana - 10 luty 2008 03:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakbyscie rozegrali znajomosc z dziewczyna, ktora was kreci,ale ktora ma chlopaka i udaje tzw. "ciezka do zdobycia".
Urabiac powoli ??
Jakies zlote rady ??

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

KamilBTM
 Wysłana - 10 luty 2008 08:26      [zgłoszenie naruszenia]

Kup sportowy samochód albo zarób w chvj piniędzy.

Zmieniony przez - KamilBTM w dniu 2008-02-10 08:26:31

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 10 luty 2008 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

A może ona mysli poważnie o swoim facecie i bez względu na to co zrobisz i tak w tej dziurze nie zakisisz? Nie przyszło do główki?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 10 luty 2008 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbyscie rozegrali znajomosc z dziewczyna, ktora was kreci,ale ktora ma chlopaka i udaje tzw. "ciezka do zdobycia".
Urabiac powoli ??
Jakies zlote rady ??

a moze napisać do jej chłopa smsa i poprosić żeby ci spuścił w******l!

zresztą dlaczego chcesz ją zdobyć? Ona jest nieszcześliwa w tamtym związku? Mówiła ci o tym?

Jesli tak to dlaczego nie odejdzie od niego i nie przyjdzie do ciebie skoro tam jest az tak nieszczesliwa?

Czy nie chcesz zaspokoić tylko "marzeń twego ch.ja" ??

Ekspert -

wesu_666
 Wysłana - 10 luty 2008 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

moja zlota rada: nie wchodz miedzy wodke a zakaske ;)

Inteligentny wrażliwy człowiek o duszy klowna która przejmuje kontrolę wNajważniejszychChwilach

platyn
 Wysłana - 10 luty 2008 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie uważasz ze sobie za bardzo pogrywasz? Skoro ma faceta a Ty próbujesz mimo to ją zdobyc to szykuj sie na ostry wpie***l. Chyba ze jej facet to c**a to mozesz próbowac,ale kazdy normalny facet nawet by sie nie zastanawiał

kemesO
Analityk
 Wysłana - 10 luty 2008 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

A może po prostu nie chce Cię - rozważyłeś taką możliwość? Może sam sobie dopowiadasz, że "udaje". Zazwyczaj średnio doświadczony facet może stwierdzić z dość dużą dozą prawdopodobieństwa, czy coś wychodzi od strony dziewczyny, czy nie.
Jeżeli jednak chcesz rady, to poczekaj na słabsze dni w ich związku i wtedy atakuj Jeżeli dobrze się zakręcisz, to może Ci się uda i oby nie skończyło się tylko na kilkudniowej roli pocieszyciela.

zielony

Ekspert -

Skrzetusky
 Wysłana - 10 luty 2008 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie uważasz ze sobie za bardzo pogrywasz? Skoro ma faceta a Ty próbujesz mimo to ją zdobyc to szykuj sie na ostry wpie***l. Chyba ze jej facet to c**a to mozesz próbowac,ale kazdy normalny facet nawet by sie nie zastanawiał"

Największa głupota jaką słyszałem w życiu. Przeczytaj sobie to:

[kominek.blox.pl/2006/04/ODBIJANIE-PARTNEROW.html]

Jeden z kilku tekstów komina, z którymi sie zgadzam.

PolijSter
 Wysłana - 10 luty 2008 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

no jasne proboj tak jak poli :) tez ma taka jedna do zdobycia... hehe
wiemw, wiem diabelskie nasienie ale **** mnie obchodzi ten pajaca ze mna bedzie miala lepiej, a jak nie wyjdze to nie wyjdzie.
Ty ziomek jak ma ci ktos w przyszlosci spuscic w******l, to zapisz sie na jakas sztuke obrony :) zadziala napewno.
pozatym ciagle slyszymu jak to laski sie odbija, odbij i ty. podoba ci sie nie sa malzenstwem - czyli nie az do smierci. to wal smialo. ja jestem za! podrywaj, podrywaj, a potem ktos ci poderwie i nazwiemy ja szmatom <LOL>

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

Methos
 Wysłana - 10 luty 2008 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Skrzetusky... związek to nie jest coś, co raz się tworzy i potem juz sobie jest, i trwa i trwa cały czas tak samo idealnie!

O zwiazek trzeba dbać każdego dnia!!

Pomijam związki chore i toxyczne, a pisze tylko o w miarę normalnych związkach!

Pamietac trzeba ze tak jak w życiu, tak i w związku sa dni gorsze i lepsze!

Wiadomo jak jest dobrze, to przewaznie nie ma mowy o zdradzie / odbijaniu.

Ryzyko takie pojawia się natomiast kiedys zaczyna się robić zle..

i jeżeli ten zły stan trwa zbyt długo (znów pomijam chore związki) to czasem przez chwilową głupote, czasem by zrobić partnerowi na złość, nie dając szans na naprawę, robi się jakis idiotyzm!

Nie mówcie ze nie rozumiecie ocb.

I takie "łajzy" jak autor (bez urazy) tylko czekają na dzień kiedy taki związek będzie miał gorszy dzień, albo sami prowokują "gorsze dni".

A nie ma ludzi którzy są cały czas w 101 % niezmienni w swoich uczuciach i cały czas pali się wnich tak samo silny ogień,

wiec tłumaczenie sobie "zdradziła/ zdradziła bo to głupia k.rva/ch.j, i nie zasługiwał(a) na mnie" - nieraz jest po prostu żałosne.

Szczególnie że wtedy przewaznie nie robimy sobie "obiektywngeo rachunku sumienia: -> DLACZEGO sie tak stało, i jaka była nasza rola w tym wszystkim, co sami s******lilśmy...?

Czasem warto na pewne rzeczy spojrzeć też z innej strony

Namieszałem, ale mam nadzieję ze choć w cżesci jest to zrozumiałe

Ekspert -

mati1234p
 Wysłana - 10 luty 2008 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

autorze pomysl sobie jak Ty bys sie czul jak by to Tobie ktos probowal odbijac laske... spuscilbys mu wpi****ol a skoro masz zamiar do niej startowac to licz sie z tym ze dostaniesz

'A przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka...'

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

She plays hard to get... jak to rozegrać ??

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8