FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4859 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Shotgun czy walther 
[powiadom znajomego]    
Autor "Shotgun czy walther"   

erulf
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 12:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Ostatnio wpadliśmy na pomysł z qmplami żeby kupić sobie jakieś zabawki i troche postrzelać do siebie z kulek i mam w związku z tym pytanie czy opłaca się kupić jakieś bronie ASG z allegro np.
[http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62420132]
[http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63392744]

Czy to raczej jest strata pieniędzy i trzeba wyłożyć kilkaset złotych??

booe
biały miś
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie nie znam na takich zabawkach
jak my sie bawiliśmy na***ani to kupywaliśmy plastikowce ze sklepu na 7 zł

Znawca -

erulf
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

No Panowie proszę o jeszcze jakieś porady

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie kupuj spręzynowego, lepiej kup gazowego albo alektrycznego, ale są drozsze o wiele

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

erulf
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

No tylko właśnie nie mam za dużo kasy:/
A więc jest sens kupować te zabawki??

dragon1987
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś też o tym myślałem ale doszłem do wniosku że zabawa dla dzieci.

O wiele lepszy jest Paintball,z tym że droższy.

erulf
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

No napewno jest lepszy ale tak jak mówię w chwili obecnej nie dyzponuję większą kasy. Myślicie że te zabawki potrzymają się troche i będzie można poszaleć??

booe
biały miś
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

nam plastikowce starczały na raz
ale na koniec "wojny" siłe wylotu zawsze wspomagaliśmy petardami
te z allegro na pare razt napewno starczą, ale zabawa nimi prawde mówiąc taka sama jak w rzucaniu sie szyszkami

Znawca -

korian
 Wysłana - 12 wrzesień 2005 07:39      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat167713/]
.
[http://www.insomnia.pl/temat176039/]
.
Jeśli kupisz sprężynowca (nawet) porządnie wykonanego, od porządnego producenta to masz zabawkę na kupę lat..

Btw. Z tych linków które podałeś to żaden.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-09-12 07:40:39

Specjalista -

steyr
 Wysłana - 17 wrzesień 2005 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

witam,
Po pierwsze moim zdanie to ASG jest o wiele lepsze niż paintball, ale to tylko moja subiektywna ocena.
Po drugie, jak nadmienił przedmówca, jeżeli kupi się model sprężynowy, ale w miare renomowanego producenta, to wystarczy on na długo.
Po trzecie: NIE KUPUJCIE TYCH ZABAWEK Z ALLEGRO!!!!!! Zasięg maja w granicach 10m i rozwalają się BARDZO szybko. Tu macie adresy profesjonalnych sklepów, zajmujących się ASG:
[www.sp***hop.pl]
[www.snajperasg.pl]
[www.military.pl]
[www.machinegun.pl]
[www.tajgun.pl]
[www.firearms.pl]
Osobiście na początek polecałbym zakup jakieśł broni krókiej, sprężynowej, żeby zobaczyć na czym ten sport polega. Potem można myśleć o czymś więcej.
Polecałbym Walthera P99, albo jeśli ktoś lubi większe giwerki, to DesertEagle. Jest to wydatak od 60 do 100zł, w zależności jaką firme wybierzemy.
no, totyle, narka

"...Stay out of the road,
if you want to grow old..."

user 1985
 Wysłana - 18 wrzesień 2005 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

podobnie jak poprzednicy ... kup sobie sprężyne ... żeby zobaczyć czy Ci ten sport spasuje .. :) allegro od razu możesz zostawić .. tam sa same zabawki jeżłei chcesz kupić spręzyne to możesz pomyślec nad harabaldem ( nie pameitam jak się to psize ) shotgun .. albo nad jakąś inną sprężynką .. za kwote 300 do 500 złotych mozęsz kupić albo gazika albo spręzyne broń dlugą

4.4.05. ---> pierwszy cykl na mase wzrost 190 waga 66

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Shotgun czy walther

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Broń atomowa w posiadaniu poszczególnych państw | SWIECE DYMNE | Blackwater | AT WROCŁAW - TNV DZISIAJ!! | Fabryki zbrojeniowe w Polsce | Poszukuje jakis filmow dokumentalnych | Zdjęcia z wycieczki | Administracja Specjalna-bezpieczeństwo | szkola podoficerska sluzb medycznych w Łodzi | Sayeret Matkal | Jaki producent wiatrówek ?/ | Jaki mundur wybrac i gdzie go kupic?? | Francuskie maskownice | Co trzeba zrobic aby dostac odroczenie...??? | Maszynka lontowa | SAS (Special Air Service) | praca w szwecji | Rozk?ad normalny liczby sygna??w o awarii docieraj?cych do punkt?w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz?dzenia elektroniczne | Niesmia?o?? | nie lubi? je?? musli z mlekiem | znalaz?em j? | wojna ?wiatowa | cherry | koks? ? ???? ?w | ksi??ka | oblicz warto?? wyra?enia wykorzystuj?c dane z rysunku powy?ej | do?adowanie heyah | przemy l | wywiad z technikiem sekcji zw ok | wezwanie do wyp aty wynagrodzenia | zywa okurva | Tw j idea sylwetki | Idol Rudy si nie dosta | kapitan bomba | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.