FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9228 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Siłownie w Krakowie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Siłownie w Krakowie"   

INSOMNIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2002 13:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Od października zaczynam studiować w Krakowie (zaocznie)i chciałem sie dowiedziec do której są czynne siłownie, poniewaz wykłady kończe ok. godziny 20 i chce jeszcze pójsc na siłownie. Powiedzcie mi jeszcze ile kosztuje jednorazowe wejście na siłke.

Pozdrawiam
SPIECHU

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2002 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie to zalezy - generalnie 22, czasem 21. Co do cen to roznie z tym bywa - najtaniej (z tego co sam sprawdzilem) to ok. 50-60 zl za karnet bez ograniczen, najdrozej nawet ponad 150. Wejscia jednorazowe sa raczej nieoplacalne - 8 - 20 zl. Pozdrawiam i zycze milego studiowania
L.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2002 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki LK za odpowiedz (+ song 4 You). Bede w Krakowie tylko 4-5 dni miesiecznie wiec karetu nie opłaca mi sie kupować.

Pozdrawiam
SPIECHU

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 7 wrzesień 2002 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Kolo ronda mogilskiego nie pamietam nazwy ale wlascicielem jest Furmanek.
Czynna chyba do 22 jednorazoe wejscie 10 ale dawno tam nie bylem, za to polecam duzo sprzetu, dobra sala to treningu wydolnosciowego no i klimaaa.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 wrzesień 2002 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki Big
song dla Ciebie

Powiedzcie mi jeszcze czy są jakies siłownie w okolicach rynku, bo coś czuje ze jak zaczne szukach tych siłowni po Krakowie to zejdzie mi cały dzien.

Pozdrawiam
SPIECHU

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 wrzesień 2002 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Na jakiej uczelni bedziesz studiował?

niedaleko rynku ok. 0,3 km na ul Krowoderskiej jest całkiem miła siłownia.
Nie wiem jak dobrze znasz Kraków ale jest to ul. równoległa do Długiej, powinienes znalezc.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 wrzesień 2002 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

na Akademii Rolniczej - Inżynieria Środowiska - Geodezja i kartografia.
Myślę że znajde tą siłownie. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz.

Pozdrawiam
SPIECHU

Znawca -

Seewy
 Wysłana - 9 wrzesień 2002 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ta silownia co furmanek jest wlascicielem to Relax, byl tam kiedys Van Damme Oprocz tego kolo ronda mogilskiego w hotelu ibis, a takze na piludskiego MAX, i wiele, wiele innych.... !!

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Ekspert -

Puff
 Wysłana - 12 wrzesień 2002 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

MAX na pilsudskiego to mordownia , jest tez na topolowej silka "SBB Studio" to blisko dworca PKP. potem AQUA PARK - chyba NAJLEPIEJ WYPOSAZONA SILOWNIA W KRAKU i czynna do 22,30

pozdroovka Puff
Moderator dzialu UDERZANE Forum [www.sfd.pl]

[www.dudi.pl]
[www.dudi.com.pl]

INSOMNIA
 Wysłana - 12 wrzesień 2002 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Całkiem dobrze wyposażona jest siłownia Champion na ul. Kordeckiego. Karnet na 30 dni kosztuje 59,90. Ok. 50 m od mostu Grunwaldzkiego.

Znawca -

Seewy
 Wysłana - 12 wrzesień 2002 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Czy MAX to taka mordownia??? Hmm, nie wiem, moj kumpel tam chodzi i nie narzeka. Nie slyszalem, zeby sie tam dzialo cos strasznego. Jest jeszcze w NCK'u. A w AQUAPARK'u moze i najlepiej wyposazona, ale tez ladnie kosztuje. chyba 160 zl za miesiac. Puff popraw mnie jezeli sie myle. WIem ze w wakacje byla promocja i bylo cos 60 zl za miesiac.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Siłownie w Krakowie

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Kartki z zyczeniami :P | Program o zulach | zonk tygodnia | Pomysł na serwis WWW | wibratory analne | prośba | sharp gx 10 | Jak to ominąć? SOGi | Swiąteczne sms-y | walenie piorunami | Regggie 100lat | jak odbic dziewczyne ? | jak odbic dziewczyne ? | Jaki zamek błyskawiczny do kurtki? (wymiana):) | milosc i jak odbic ukochana | milosc i jak odbic ukochana | dopa | wroclaw lekarz | opowiadania erotyczne tabu | testoviron kononowicz | tesc | małgorzata meier | bozena agency | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwsza | logo na okularach | Pan Józef | afobam | motywacyjne | rozpylacz | przywitania | opalanie nago wakacje | Holenderskie strony z ogłoszeniami pań | babcia sex opowiadania | sprzątanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.