Wysłana - 26 październik 2009 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

Pippo
 Wysłana - 27 październik 2009 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

No Delecta grając u siebie z AZSem Częstochową nie potrafiła i przegrała 2:3, mimo iż prowadziła 2:1 i w czwartym secie mieli już cztery punkty przewagi...tym razem im się udało.

MKS Dąbrowa Górnicza vs Gwardia Wrocław 2:3 (25:21, 17:25, 25:15, 22:25, 10:15)

No i mamy pierwszą sensację w PlusLidze Kobiet

Power wears out those who do not have it.

Hazard

Ekspert -

Pippo
 Wysłana - 28 październik 2009 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

PlusLiga Mężczyzn

Skra Bełchatów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:17, 25:14, 22:25, 25:16)

Po dwóch pewnie wygranych setach sądziłem że skończy się na 3:0, ale przyszło rozluźnienie i Skra przegrała trzeciego seta, jednak w czwartym secie zespół z Bełchatowa nie pozostawił złudzeń, która drużyna była dziś lepsza

Jadar Radom vs AZS Częstochowa 3:1 (21:25, 28:26, 25:21, 25:22)

Co do Częstochowy, to nie powinni tego przegrac, ale jak widac drużyna Jana Sucha w końcu zagrała na miarę swoich możliwości i "rozbiła" w trzech kolejnych setach przyjezdnych.

Pamapol Siatkarz Wieluń vs Delecta Bydgoszcz 1:3 (25:15, 21:25, 20:25, 20:25)

Wieluń w pierwszym secie zdemolował przyjezdnych, jednak potem było już tylko gorzej

Asseco Resovia Rzeszów vs Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:22, 25:21, 27:25)

Mecz na szczycie kończy się w trzech setach, Resovia odnośni zwycięstwo za 3pkt bez straty seta.

Neckermann AZS Politechnika vs AZS UWM Olsztyn 0:3 (19:25, 22:25, 15:25)

No i Olsztyn w końcu zdobył upragnione pierwsze punkty i to aż trzy, niespodzianka w stolicy.

-----------------------------------------------------------------

PlusLiga Kobiet

Gedania Żukowo vs Centrostal Bydgoszcz 0:3 (13:25, 22:25, 11:25)

Szybko, łatwo i przyjemnie

Stal Mielec vs Farmutil Piła 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)

Zacięta walka w każdym secie i z każdej walki zwycięsko wychodziły zawodniczki z Piły

Muszynianka Muszyna vs Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (24:26, 25:20, 25:23, 27:25)

No cóż, zawodniczki Aluprofu na własne życzenie przegrywają spotkanie.

Budowlani Łódź vs Gwardia Wrocław 3:1 (25:19, 19:25, 25:19, 25:16)

Zawodniczki z Łodzi zdobywają pierwsze punkty w sezonie i to aż trzy

AZS Białystok vs MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (27:29, 14:25, 23:25)

MKS po niechlubnej porażce z Gwardią dziś pewnie wygrywa w Białymstoku

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-10-30 20:53:45

Hazard

Ekspert -

Pippo
 Wysłana - 1 listopad 2009 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Zespół Organiki Budowlani Łódź w 2. kolejce PlusLigi Kobiet wygrał 3:1 z Impelem Gwardia Wrocław . - Zagrałyśmy bardzo dobrze zagrywką, a przyjęcie umożliwiło nam różnorodną grę na siatce - powiedziała po meczu rozgrywająca Anna Nowakowska .

- Cieszymy się, że już w drugim meczu jako beniaminkowi udało nam się wygrać z Gwardią , z zespołem, który kilka dni temu pokonał Dąbrowę Górniczą - dodała nominalna druga rozgrywająca łódzkiej ekipy. W meczu z Gwardią Anna Nowakowska rozegrała jednak cały mecz w pierwszej szóstce. Poza protokołem znalazła się bowiem Marta Pluta , która podczas jednego z treningów odniosła lekką kontuzję.

W pierwszej kolejce łodzianki uległy 1:3 Muszyniance , w drugiej wygrały 3:1 z Gwardią . Anna Nowakowska przyznała jednak, że trudno porównać oba spotkania. - Każdy mecz jest inny. To był także zupełnie inny przeciwnik. Naprawdę trudno to porównać.

Organika rozpoczęła swój debiutancki sezon w ekstraklasie kobiet od dwóch spotkań we własnej hali. - U siebie gra się dla swoim kibiców, także gramy tutaj z przyjemnością - powiedziała rozgrywająca. - Taki jest sport, że czasami trzeba zagrać na wyjeździe, ale fajnie jest rozpocząć od gry u siebie.

- Jesteśmy nowym zespołem - podkreśliła Anna Nowakowska w odpowiedzi na pytanie czy coś jeszcze w grze zespołu jest do poprawy. - Ja nie grałam wcześniej z żadną z zawodniczek. Każdego dnia, na każdym treningu pracujemy, żeby coraz lepiej wszystko funkcjonowało.

Poprzedni sezon rozgrywająca Organiki spędziła w niemieckim Dresdner S.C. Poprosiliśmy ją o porównanie ligi niemieckiej i polskiej. - Myślę, że najlepsze zespoły z ligi niemieckiej tutaj też by grały w czołówce, o miejsca 1.-4. na pewno. Natomiast w Polsce liga jest bardziej wyrównana i jest mniej zespołów. W Niemczech jest tych zespołów 14 i pierwszy zespół jest zdecydowanie lepszy od ostatniego w tabeli. Tam jest olbrzymia dysproporcja. Połowa gra na dobrym poziomie, a reszta jest dużo słabsza.

W 3. kolejce zespół z Łodzi rozegra pierwszy mecz wyjazdowy, a ich rywalem będzie BKS Aluprof Bielsko-Białą . - Będziemy się przygotowywać do tego meczu jak do każdego innego - powiedziała Anna Nowakowska . - Każdego dnia będziemy trenować na sali, na siłowni. Mamy zaplanowane odprawy techniczne. Cieszymy się już na kolejny mecz.

Hazard

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 2 listopad 2009 09:43      [zgłoszenie naruszenia]

końcówka 3 seta w meczu Resovia - Wegiel miodzio

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,

Wysłana - 3 listopad 2009 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Można i tak na to spojrzec, ale według mnie wystarczyło nie powtórzyc tej samej akcji dwa razy i byłby set dla Jastrzębia, a tak zje*ali na własne życzenie