FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14790 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Siatka na balkon dla kota? Jak to zrobic? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Siatka na balkon dla kota? Jak to zrobic?"   

MotyW
 Wysłana - 25 maj 2006 15:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

sytuacja moze wydawac sie banalna. Chce powiesic siatke ktora bedzie ogradzala balkon. Tak zeby kot mogl sobie wychodzic, i zebym sie nie denerwowal ze wyskoczyl lapiac jakas muszke.. Balkon ma 6x3 (metry). Jestem z warszawy i nie moge znalezc firmy ktora by produkowala takie siatki..
Myslalem juz o sieci rybackiej (nie moge znalezc firmy w wawie lub okolicach) , o siatce ogrodzeniowej (brzydko by to wygladalo.. Trudne do wykonania), o jakiejs siatce z nylonu czy tez plastiku. Pomozcie za kilka dni wyjezdzam i chce to zalatwic jak najszybciej.

frozzer
 Wysłana - 25 maj 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

W wiekszości dobreych ogrodniczych są takie siatki ogrodowe. Niewiem jakiego typu masz balkon ale ja sobie poprzeplatałem siatkę pomiędzy żeberka w balkonie.
Ale zwinny kotek wyskoczył by przez normalną wysokośc tej poręczy balkonowej więc nie wiem jak chcesz to zrobic.

Zmieniony przez - frozzer w dniu 2006-05-25 15:53:06

"Metoda na życie... I sposób na tłum...Na kryzys, na gnicie...
Na chaos, na ból"

Specjalista -

MotyW
 Wysłana - 25 maj 2006 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

6x3 metry tak jak mowie. Czyli chce zaslonic calosc

Emily_Base
 Wysłana - 25 maj 2006 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie doceniasz swojego kota wierz mi ze nie jest na tyle glupi zeby skoczyc z balkonu za glupia muszka, koty pieknie chodza po balkonach moja sasiadka ma dwa i laza po balustradzie jak baletnice i chyba ze go zepchniesz to inaczej nie spadnie takze mysle ze nie ma takie potrzeby

MotyW
 Wysłana - 25 maj 2006 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz sasiadce zeby wziela dubeltowke, przylozyla do skroni i pociagnela za spust

Emily_Base
 Wysłana - 25 maj 2006 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

wole Tobie powiedziec zebys poczytal co nieco o kotach bo widze braki w wiedzy a takimi odzywkami to tutaj nie zablysniesz niestety

MotyW
 Wysłana - 25 maj 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.muezzi.pl/bezpiecznydom.html] <--- Dla zbyt pewnych "siebie"

a blyszczec nie musze

Edit : i jeszcze jedno. [republika.pl/kocia_stronka/siatki.html]
I ponawiam prosbe dotyczaca sasiadki

Zmieniony przez - motyw w dniu 2006-05-25 17:52:17

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 25 maj 2006 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

kup mu smycz i przywiaz go, ale jak to samobojca to mu tego nie kupuj bo sie powiesi

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Ekspert -

iwonka_87
 Wysłana - 25 maj 2006 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

a nie mozesz wziac kotka ze soba ? W jakims budowlanym sklepie mozesz kupic taka siatke, no nie wiem

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Ekspert -

vogue
 Wysłana - 25 maj 2006 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

heh taka siatka raczej nic nie da...mam zabudowany balkon, a moj kocur i tak raz wypadl...i po barierce tez udaje mu sie chodzic...po prostu nie moze wychodzic na balkon, albo wychodzi sie z nim

chcesz wyjechac kota i zostawic go samego w domu z otwartym balkonem?? chyba naprawde nie doceniasz swojego pupila

Zmieniony przez - vogue w dniu 2006-05-25 19:16:34

.

Specjalista -

MotyW
 Wysłana - 25 maj 2006 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

Samego na 4 miesiace go nie zostawiam przeciez
jak jakis warszawiak ma pomysl gdzie mozna taka kupic taka siatke to bardzo bym prosil o info!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Siatka na balkon dla kota? Jak to zrobic?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Ruiz-Goły - REWANZ! | Polscy kierowcy | Żarówka | SOLARIUM A ROZSTEPY | gwiazdy na sprzedaż? | Jes pomysłna kolejny insomni zlot -pub :D | Inteligjientna Doda %-) | Najlepszego MokuJin | Okładeczka | Koncze piwko | poskaczemy po blokach ??? | kto wie ??? | moze scenariusz do m jak miłosc | Może ktoś będzie znał rozwiązanie mojego problemu | Tuning Myszki %-) | dzwonki nietypowe %-) | wsowl żołd | brak przyjemności | wykonywanie polecen | motyw wali dobra ze złem | psychiatria | mkd | siatka ostrosłupa | ERP | magda mazur | ceny mieszkań | gotye | typ pasjonata | walentynki | komiks | randki | opowiadania erotyczne | dieta dukana | przybylska playboy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.