FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1271 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!!"   

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprzedam Siemensa s55. Stan wizualny oceniam na b.dobry (co widać na załączonych zdjęciach).Telefon nigdy nie spadł mi na podłogę, rzadko był użytkowany, nosiłem go w kieszeni bez innych przedmiotów typu klucze, dlatego też nie ma żadnych rys na obudowie i wyświetlaczu. Klawiatura wogole nie pościerana. Stan techniczny również bardzo dobry. Z telefonem nigdy nie było problemów, nigdy mi się nie zawiesił. Bateria w zależności od użytkowania trzyma od 3 do 5 dni. Telefon kupowany troszke ponad rok temu (dokładnie 5 kwietnia) w autoryzowanym salonie IDEI. Na tą sieć założony jest simlock.
Telefon posiada kolorowy wyświetlacz, Bluetootha, IrDĘ, Javę,Dzwonki polifoniczne, możliwość wysyłania MMSów,E-maili, GPRS, Dyktafon,
Do telefonu załączam oryginalne: ładowarkę, Kabel umożliwiający wgrywanie dzwonków czy też gier na telefon, cyfrowy aparat fotograficzny(robi ładne jak na aparat dołączany do telefonu zdjęcia w rozdzielczości 640x480), futeriał do aparatu, płytę z oprogramowaniem do siemensa, pudełko, instrukcję obsługi oraz nieważną od 2 miesięcy gwarancję. Dla zainteresowanych mogę dorzucić również płytę z grami Java, Dzwonkami polifonicznymi, tapetami, oraz patchami do telefonu(jest tego jakies 70 MB). Ponad to moge dorzucić 3 wzmacniacze antenowe

Telefon naprawdę mnie nigdy nie zawiódł, a sprzedaję, ponieważ mam na oku nowszy model
Polecam

Zmieniony przez - Majma w dniu 2005-06-16 22:28:12

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

a tu fotki robione aparatem z telefonu Siemens s55. Na zdjęciu to co znajduje się w zestawie, który sprzedaje

POZDRAWIAM

Majma

POZDRAWIAM

Majma

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

POZDRAWIAM

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: T-SHIRT I LOVE BAD GIRLS | Skarpety Reebok & Nike & Adidas | - PERFUMY - Gucci Pour Homme 50ml | sprzedam szpilki w stylu lady gagi. rozmiar 40 | Nakładki wybielające zęby Wrocław | nowe buty mustang i puma | PROLIMIT ASSAULT 5/3 roz. M | Sprzedam nowa nokie 6720 oraz ipod touch 2g 8gb | Acer Aspire 5738G | monety vol2 i ty możesz zarobić ! | Jeansy Abercrombie&Fitch Oryginalne 32/34. | BOJOWKI DIVERSE, NIKE - JEANS SPODENKI HOUSE - SMYCZ JP - TANIO | Sprzedam Nokia 6720 ( aparat 5mpx , symbian , nawigacja gps ) | [S] wszystkie części Yamaha R6 98-02 | Agama Brodata Leucistic Orange/Yellow het hypo | [SPRZEDAM] Szorty House. | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Corsa | Kawały | srogie rycie bani | adek1987 | zarządzanie i inżynieria produkcji | cae | stosunek do dziewczyny | zaufanie | bea flora | zdrada | nie ufam | narty | channelchooser | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.