FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1293 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!!"   

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprzedam Siemensa s55. Stan wizualny oceniam na b.dobry (co widać na załączonych zdjęciach).Telefon nigdy nie spadł mi na podłogę, rzadko był użytkowany, nosiłem go w kieszeni bez innych przedmiotów typu klucze, dlatego też nie ma żadnych rys na obudowie i wyświetlaczu. Klawiatura wogole nie pościerana. Stan techniczny również bardzo dobry. Z telefonem nigdy nie było problemów, nigdy mi się nie zawiesił. Bateria w zależności od użytkowania trzyma od 3 do 5 dni. Telefon kupowany troszke ponad rok temu (dokładnie 5 kwietnia) w autoryzowanym salonie IDEI. Na tą sieć założony jest simlock.
Telefon posiada kolorowy wyświetlacz, Bluetootha, IrDĘ, Javę,Dzwonki polifoniczne, możliwość wysyłania MMSów,E-maili, GPRS, Dyktafon,
Do telefonu załączam oryginalne: ładowarkę, Kabel umożliwiający wgrywanie dzwonków czy też gier na telefon, cyfrowy aparat fotograficzny(robi ładne jak na aparat dołączany do telefonu zdjęcia w rozdzielczości 640x480), futeriał do aparatu, płytę z oprogramowaniem do siemensa, pudełko, instrukcję obsługi oraz nieważną od 2 miesięcy gwarancję. Dla zainteresowanych mogę dorzucić również płytę z grami Java, Dzwonkami polifonicznymi, tapetami, oraz patchami do telefonu(jest tego jakies 70 MB). Ponad to moge dorzucić 3 wzmacniacze antenowe

Telefon naprawdę mnie nigdy nie zawiódł, a sprzedaję, ponieważ mam na oku nowszy model
Polecam

Zmieniony przez - Majma w dniu 2005-06-16 22:28:12

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

a tu fotki robione aparatem z telefonu Siemens s55. Na zdjęciu to co znajduje się w zestawie, który sprzedaje

POZDRAWIAM

Majma

POZDRAWIAM

Majma

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

POZDRAWIAM

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Diesel fuel for life men 75ml | samsung galaxy S i9000 | [s]buty i klatka dla gryzonia | Dom na Podkarpaciu super wykończony sprzedam !!! | Koszulki nowe !! | [S]Kenwood KVT-522DVD - stacja multimedialna! Polecam :) | Sprzedam nowe telefony | [s] dysk zewnetrzny 320gb | Nikon D80 + obiektyw | Nowe telefony (S) | [S] Buty Trekkingowe/Na zimę Karrimor KSB 350 Lite Bt 44,5 | BAGATT *** Skórzane Kozaczki***R37 | Neseser, futerał na laptopa Skóra Naturalna - TANIO!!! | Neseser***SAMSONITE | Spodnie BURBERRY | Spodnie Pierre Cardin | kurtki operacyjne | zrzuty | pomoc drogowa p;09 | skrzynka | jola babulewicz | zeus hipotermia | redbulle | redbull | inspekcja transportu drogowego | przepisy na jedzenie | ckm 2005 | outlook | przepis po angielsku | lektura | dezodorant | bukowski | tia carrere | kobiecy wytrysk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.