FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1317 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!!"   

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprzedam Siemensa s55. Stan wizualny oceniam na b.dobry (co widać na załączonych zdjęciach).Telefon nigdy nie spadł mi na podłogę, rzadko był użytkowany, nosiłem go w kieszeni bez innych przedmiotów typu klucze, dlatego też nie ma żadnych rys na obudowie i wyświetlaczu. Klawiatura wogole nie pościerana. Stan techniczny również bardzo dobry. Z telefonem nigdy nie było problemów, nigdy mi się nie zawiesił. Bateria w zależności od użytkowania trzyma od 3 do 5 dni. Telefon kupowany troszke ponad rok temu (dokładnie 5 kwietnia) w autoryzowanym salonie IDEI. Na tą sieć założony jest simlock.
Telefon posiada kolorowy wyświetlacz, Bluetootha, IrDĘ, Javę,Dzwonki polifoniczne, możliwość wysyłania MMSów,E-maili, GPRS, Dyktafon,
Do telefonu załączam oryginalne: ładowarkę, Kabel umożliwiający wgrywanie dzwonków czy też gier na telefon, cyfrowy aparat fotograficzny(robi ładne jak na aparat dołączany do telefonu zdjęcia w rozdzielczości 640x480), futeriał do aparatu, płytę z oprogramowaniem do siemensa, pudełko, instrukcję obsługi oraz nieważną od 2 miesięcy gwarancję. Dla zainteresowanych mogę dorzucić również płytę z grami Java, Dzwonkami polifonicznymi, tapetami, oraz patchami do telefonu(jest tego jakies 70 MB). Ponad to moge dorzucić 3 wzmacniacze antenowe

Telefon naprawdę mnie nigdy nie zawiódł, a sprzedaję, ponieważ mam na oku nowszy model
Polecam

Zmieniony przez - Majma w dniu 2005-06-16 22:28:12

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

kliknij aby powiększyć

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

a tu fotki robione aparatem z telefonu Siemens s55. Na zdjęciu to co znajduje się w zestawie, który sprzedaje

POZDRAWIAM

Majma

POZDRAWIAM

Majma

POZDRAWIAM

Majma
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

POZDRAWIAM

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Siemens s55 w bardzo dobrym stanie!!!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Potrzebny ktoś od Accessa | OWCZAREK NIEMIECKI - 8 MIESIĘCZNA SUCZKA Z RODOWODEM | Ręcznie szyte torebki | [s] Playstation 2 Slim | Ściągi z polskiego Matura 2008 | Audiobooki kupię | SKLEP ETNOBOTANICZNO-Używkowy!SPICEG,SALVIA,N20,Kanna,Damiana,Benzydamina,inneDOSTAWA | NOwe spodnie Marcko Ecko summer 2008 po taniosci | Nowe spodnie JACK&JONES + gratis za***i..ta czapka RESERVED | zabytkowe gry | Sprzedam nokie N73 ME black, bez sim, 1 GB | interpretacja obrazów | Laptopy...... | Felgi 15' alu z oponami | S. Burkot, Proza powojenna 1945-1987, WSiP, Warszawa 1991 | sprzedam skarpeki nike, adidas, puma | Manchester | melanie brown | katy pery | MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu | penis stoi jest twardy i niechce opaść | fotografie | jano krupa | janusz krupa | xbox one | goecja | dan bilzerian | aukcje policyjne | wysypka na zoledziu | kia ceed | kiedy wybuchnie III wojna światowa | wytrysk do środka | tumaczenie sms na fb | mechanik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.