FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 871 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Silent hill 3 
[powiadom znajomego]    
Autor "Silent hill 3"   

Cinek24
 Wysłana - 31 sierpień 2008 11:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kupię nową, oryginalną grę Silent hill 3. Język jest dla mnie bez znaczenia. Może być albo angielski albo polski. Płyta bez rysek ew. z kilkoma, w 100% sprawna. Ważne żeby było pudełko i instrukcja. Cena do ustalenia.

azda
 Wysłana - 31 sierpień 2008 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Cinek24
 Wysłana - 31 sierpień 2008 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za chęci ale wiesz ile ja zapłacę za samą dostawę gry z dajmy na to Wielkiej Brytanii? Poza tym nie umiem niczego kupować za granicą.

azda
 Wysłana - 31 sierpień 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

tzn bo na ebey masz tez oppcje zeby w pl szukalo czek.
a na allegro?

edit: w pl na ebayu nima

Zmieniony przez - azda w dniu 2008-08-31 14:24:36

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

Cinek24
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Na allegro też nie ale łap soga.

neewbie
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

pc/ps2?

aaa
KUKUK !!!!!!!

azdaban
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

na ps2 są wszedzie

............
.,.........

Cinek24
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 18:43       [zgłoszenie naruszenia]

No niestety na PC chciałem tą grę bo że są na PS2 czy na PSP to wiem. Ty też masz soga.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Silent hill 3

Warto przeczytać: sprzedam zegarek damski Emporio Armani! | sprzedam podręczniki plus słuchawki% | Dior Fahrenheit 100ml używany | sprzedam opla tigre 1.4 16V igła | sprzedam nokie 6300 stan dobry | Sprzedam gotowe strony internetowe - Tanio | Sprzedam ubrania Nike, Jordan, Ecko, Cheap Monday, H&M. | Sprzedam 3xokulary SPY Optic, gogle SPY, gogle anon | Damskie Trampałki Adidas Honey Mid | zmieniarka blaupunkt 10cd japan | Perfumy: 13 sztuk znanych marek , wejdz przeczytaj. | kosmetyki do pielegnacja wlosow przecena o 60% | gry na xbox 360 | Kupie kopie zapasowe gier na PS2 | Kupię głośniki firmy Tonsil do regeneracji | adidas superskate | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.