FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40272 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Siostra. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Siostra."   

PimpMyDick
 Wysłana - 19 luty 2011 22:37       

Przeniesiona przez xami z działu 'Zjawiska niewyjaśnione'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Temat traktować na poważnie, wydaje mi się, że w tym dziale będzie najodpowiedniejszy, bo ni c***a nie umiem tego wyjaśnić..
Mam siostrę, która ma około 30 lat (). Leci w c***a od 10. Po skończeniu szkoły nic nie robiła, od pięciu lat mamy internet. Siedzi na nim dzień w dzień, nie wychodzi z domu, nie ma znajomych, tylko w internecie.
Nie potrafi porozmawiać, tylko od razu podnosi ton głosu, drze się na Matkę tekstami w stylu 'po co nas robiłaś?!!?!?1? na co?!?! żeby tylko mieć satysfakcje?!!?'. Próbuję bronić Matkę, ale obrywam przy tym dziesięciokrotnie. Ojciec jest za granicą, ja zajmuje się w większości sprawami fizycznymi, takimi jak palenie w piecu, rąbanie drewna, bo to normalne, siostra NICZEGO nie robi.

Jej dzień wygląda tak:
-pobudka 10:30
-siada na kompa i siedzi do 24:00/01:00
-śpi

No i tak dzień w dzień.
Nie wiem jak mam sobie poradzić z tym psychicznie. Potrzebuje powoli sam pomocy, bo dostaję do głowy, kiedy siostra *******i głupoty. Jej teksty są tak marne, ale za razem dotkliwie można je odczuć. Piszę ten temat, ponieważ przed chwilą doszło do takiej kłótni, że już nie wytrzymałem.

Teraz trochę o mojej i jej historii.
Ja, mając 13 lat zaliczyłem swój pierwszy raz, ale ktoś o tym opowiedział mojej siostrze, jest to jej motyw przewodni w każdym temacie, który zacznie. wystarczy powiedzieć "Ty nic nie robisz", a słyszę od razu "lepiej nic nie robić, niż się ****ić"
.
Nie można do niej dotrzeć, nie potrafię ogarnąć kilkuset rzeczy na raz, a do tego żyć pod jednym dachem z siostrą, która robi mi tutaj Holokaust.

Co radzicie? Jak to rozegrać? Proszę o poważne odpowiedzi, bo żyje z tym już 5 lat i w****ienie sięga zenitu.
Śmiało pytać o wszystko, odpowiem na pewno.

Ps: Nie róbcie sobie jaj z tego tematu, jestem na wyczerpaniu psychicznym..zrozumcie ;)

Czorny90
 Wysłana - 19 luty 2011 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

co ty jestes nierwolnik? Niech za******la stara kurva dziewicka. Powiedz jej ze ma wypjerdalac szukac roboty, sponsora, alfonsa itd. Nie wyobrazam sobie takiego wrzoda w domu, baby sa poiebane ale 30 letnia siostra bez zycia w papilotach to
nie badz pisda, nie daj soba pomiatac. nie rob nic za nią. najlepiej to ja zaiebaj

Zmieniony przez - Czorny90 w dniu 2011-02-19 22:41:18

Specjalista -

Huckenbush
 Wysłana - 19 luty 2011 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

musisz ją wydać za mąż prędko wtenczas odejdzie z domu ( a materiał na żone polke idealny z tego co piszesz) btw ładna jest czy raczej pasztet? bo jak pasztet to ciężko będzie męża znaleść, ewentualnie jakiegoś kawalera w dzieciaka niech wrobi i tam ją wygonisz ku niemu.

[s4.ifotos.pl/img/amnesty-i_rwxxxaw.jpg]

PimpMyDick
 Wysłana - 19 luty 2011 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

No ****a, przyjedz tutaj i wejdź na ring z Grizzly..
Ja *******e, to się każdemu łatwo mówi . Myślisz, że jej nie powiedziałem, żeby s******lała do pracy? Wiesz jaki tekst słyszę?
"Ja mam studia, co ja będą w biedronce pracowała? Wole pracować przez internet" i temat wyczerpany. Ojciec nie ma na nią wpływu. Siostra twierdzi: "jestem dorosła, mogę robić co chce" i c***. Matka tym bardziej nie ma. O mnie nie ma co wspominać. Mam jeszcze brata, z którym jest pokłócona, bo mu kiedyś powiedziała, że jego żona to dziwka i on jej powiedział, żeby s******lała bo nie chce jej już widzieć na oczy, a teraz siostra *******i, że się do niej nie odzywa i że bez powodu jej powiedział, żeby s******lała.

Ja umieram, moja głowa tego nie wytrzymuje..mam 19 lat, normalną Dziewczynę, która też tego nie pojmuje, jak tak można..życie chce sobie poukładać, ale ****a nie mogę, bo cały czas ona mi na przeszkodzie stoi..

PimpMyDick
 Wysłana - 19 luty 2011 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Faceta? No, bez jaj, na to też ma tłumaczenie, zgadnij jakie? Tłumaczy się tym, że zna wiele koleżanek, które są po rozwodach i na c*** jej taki facet? Każdy facet jest taki sam, też ją zostawi. W zasadzie, to się nie dziwie, bo z pewnością żaden by jej nie chciał.
Nie będę jej z wyglądu oceniał, bo to moja siostra, nie wiem co komu się widzi, cycki ma duże .
Ale charakter..sami sobie oceńcie, czy materiał na babe dobry...

Huckenbush
 Wysłana - 19 luty 2011 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

No materiał c***owy, ale tak szczerze to w czym ci ona przeszkadzać będzie za rok, dwa? Jak piszesz że masz swoją lubą macie już po 20 lat pewnie niedługo ty z laską albo solo będziesz na swoim a siostra zostanie sama z papilotami. Miała kiedyś wogóle faceta? i drugie pytanie kto płaci za to co ona zeżre i rachunki za energie i neta? mama?

PimpMyDick
 Wysłana - 19 luty 2011 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

Słuchaj, przeszkadza mi w tym, że matka ma 60 lat, a siostra się nie chce przyczynić do tego, żeby jej pomóc w życiu codziennym. Mam do szkoły na godzinę 8:00 rano, to o 5:30 wstaję, żeby po żarcie do monopolowych iść, żeby Matka nie musiała, bo siostra nie pójdzie. A co będzie, gdy się wyprowadzę?
Już się rozglądam za czymś, ale na razie chyba wprowadziłbym się do swojego domu z Dziewczyną, bo mamy wszystko prawie podwójnie, więc tak jakby dwa domy w jednym..
Nie miała nigdy faceta, nawet z żadnym nie gadała (jakby feministka..). A kto może płacić, jak nie Rodzice? Ja dokładam do neta 45 zł, a reszta rodzice. Żarcie mam darmowe, do prądu sporadycznie się dokładam.

INSOMNIA
 Wysłana - 19 luty 2011 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

twoja siostra to zjawisko niewyjasnione?

Huckenbush
 Wysłana - 19 luty 2011 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

kurva to nie wiem, no ale porozmawiaj z nią, może nie atakuj że nie robi itp. bo zaraz zacznie się stara śpiewka. Tylko powiedz jej że się martwisz takim stanem rzeczy, przyszłością i nie wiem może zaoferuj że pomożesz jej np. znaleść jakąś prace jeśli sama nie wiem wstydzi się cv zanieść. Sam nie wiem dziwna sprawa 30 letnia dziewica bez życia, ciężka sprawa. To że nie potrafi rozmawiać tylko od razu atakuje jeśli się poruszy kwestie jej zachowania to chyba taki mechanizm obronny, wie że przegrywa życie troche i nie chec wdawać się w polemike tylko od razu z japą na was skacze. Ciężka sprawa autorze sog na pocieszenie

PimpMyDick
 Wysłana - 19 luty 2011 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Zdecydowanie.

Huckenbush
 Wysłana - 19 luty 2011 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

I wez ją do baru czy na jakąś impreze raz, drugi może kogoś pozna, bo jak baba tyle czasu bolca nie miała w sobie to się pjerdoli poxniej w glowie, takie odkorkowanie mogloby zadzialac zbawiennie
edit; ostatecznie poucinaj kurva kable od internetu roz******* modem i komputer i albo sie siostra powiesi albo wyjdzie z domu

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2011-02-19 23:11:03

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 39 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Siostra.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39