FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4373 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Siostry 
[powiadom znajomego]    
Autor "Siostry"   

Jankos19
 Wysłana - 31 sierpień 2017 23:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam , temat nie ma za wiele wspólnego z miłościa ale to będzie najodpowiedniejszy dział.

Sytuacja wygląda nastepująco, jakies 2 miesiące temu umówiłem się z pewna dziewczyna , w sumie to z nudów , jedno wyjście coś zjeśc na miesto, potem słaby kontakt.
Jakiś czas temu poznałem jej siostrę , z tego co widzę to siostry , które wszystko sobie mówia, więc zapewewne też jej powiedziała, że bylissmy coś zjeśc , no i teraz problem tkwi w tym , że chętnie bym sie umówił z jej siostrą , ale nie będzie to słąbo wyglądało, że najpierw sie umawiam z jej siostrą a teraz z nią?

Temat skierowany raczej do Pań , to ich punkt widzenia mnie głownie interesuje , a ja nie chce wyjśc na pajaca co zarywa jedną siostrę a następnie drugą, dziekuje za pomoc, pozdrawiam.

If I can live in death... And still stand next to You..

Pshym
 Wysłana - 2 wrzesień 2017 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

IMO jak z tą pierwszą nic nie było, żadnych czynności seksualnych ani nawet seksualnego droczenia to śmiało możesz do tej drugiej podbijać.
Gorzej tylko jak ta pierwsza była czy nawet nadal jest w Ciebie zapatrzona jakoś, ale powinieneś to raczej wiedzieć

Szlachta nie pracuje.

Jankos19
 Wysłana - 2 wrzesień 2017 13:54       [zgłoszenie naruszenia]

Napewno nie jest we mnie zapatrzona albo coś w tym stylu.
Temat można już zamknąć albo usunąć , zgodziła sie:)

If I can live in death... And still stand next to You..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Siostry