FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1195 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Skan jakiegoś rachunku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Skan jakiegoś rachunku"   

james-1
 Wysłana - 20 sierpień 2007 12:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zarejestrowałem się jakiś czas temu w pewnych płatnościach internetowych. Oni zablokowali mi konto w dużo sumą pieniędzy i żądają ode mnie jakiegoś rachunku. Niestety, nie posiadam żadnego rachunku bo mieszkam ze starymi i oni za wszystko płacą. Pisałem im już to, ale nie chcą nawet o tym słyszeć.Wie ktoś gdzie rachunek za coś uzyskać? Moze gdzieś w necie można wydrukować rachunek np. za telefon? Z góry dzięki za pomoc.

makaron89
 Wysłana - 20 sierpień 2007 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

a nie mozesz poszperac po szafkach w domu jak nie ma rodzicow i znalezc tego rachunku????

james-1
 Wysłana - 20 sierpień 2007 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

ale onie chcą rachunek na moje imie i nazwisko :/

swistu
 Wysłana - 20 sierpień 2007 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to zablokowali?

pozdrawiam

PanMarcin
 Wysłana - 20 sierpień 2007 14:36       [zgłoszenie naruszenia]

pytasz sie w dziale PRAWO I EKONOMIA jak zrobić wałek?

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Skan jakiegoś rachunku

Warto przeczytać: praca magisterska | Legalność nasion marihuany | Własny biznes | MARKETING, ZWIEKSZANIE SPRZEDAZY - SKAD WIEDZA? | APLIKACJA ADWOKACKA | Antyreklama? | zwrot pieniedzy | przedłużająca się praca na umowę-zlecenie | Służba bhp | Ostatnia nowelizacja KP | Auto z Belgii | RATUJCIE!! | Prośba o poradę | Irak wybrał stały parlament | Wzrośnie akcyza za prąd? A gdzie państwo prosocjalne? | XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży - zdobądź mandat | paryż | ciacho | przystojny | jadę ci wpierdolić | wat | awatar | oferty pracy | wyjazd za granice | trójkat | testo agniecha | celeron | fake taxi | grox | dęblin | Katarzyna Glor | prese | julia kaminska ckm | śmieszne przemówienia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.