FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1773 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Skarbowka chce mi odebrac starego grata 
[powiadom znajomego]    
Autor "Skarbowka chce mi odebrac starego grata"   

zbytgorzki
 Wysłana - 2 luty 2006 15:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jesli wartosc odebranego samochodu jest mniejsza od kosztow sprowadzenia tego samochodu na parking (samochod 300 laweta 400) czy urzednik moze nakazac odebranie tego auta? czy moge temu jakos przeciwdzialac? dziekuje

"Nie trzeba nigdy zaprzeczać kobiecie, wystarczy poczekać a zrobi to sama..." - Humphrey Bogart,1946

Tommygun
 Wysłana - 4 luty 2006 11:35       [zgłoszenie naruszenia]

Tak, możesz uiścić kwotę zaległości podatkowej.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Skarbowka chce mi odebrac starego grata

Warto przeczytać: do prawników... | WYBORY :) materiały | "Darmowe lancze" - klasyka felietonów | Kulczyk & Ałganow | z UP na rozpoczęcie działalności gospodarczej | WYBORY PREZYDENCKIE W POLSCE | Dotacje rządu na nauke | Islam | Zobaczcie jak sie w Polsce walczy z bezrobociem :-/ | Nowa wersja bajki i o mrówce i koniku polnym | Renta z Anglii a podatek w Polsce. | ILE ZARABIASZ??-porownaj sie ze swiatem:) | Czy aby na pewno przełom w konflikcie palestyńsko izraelskim? | Kredy w Unii???? | zapytanie | Policzek wymierzone w EUROPE- BUSH . | zlot | stratos | monter izolacji przemysłowych | dupa maryni | hasz | haszysz | duże cycki | upskirt | nastolatka | poniósł mnie melanż | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.