FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21227 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Skargi i zażalenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Skargi i zażalenia"   

NoName90
 Wysłana - 9 sierpień 2009 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

jesli kupiles przez allegro, to allegro zwraca Ci kase, w ramach programu ochrony kupujacych, z tym ze trwa to troche i musisz miec papier z policji ze zglosiles to.

Znawca -

Wojtashc
 Wysłana - 9 sierpień 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopaki dzięki za zainteresowanie bo jednak odniosło ono skutek. W końcu odezwał się do mnie na gg - tzn twierdzi że pisał wcześniej ale nei odpisywałem. NIeco dziwne żebym nie odpisywał w sprawie w której to ja jestem robiony w ch*ia. Twierdzi że wysłał ją kilka dni temu - hmmm tez ciekawe zwłaszcza że prawie miesiąc minął od kiedy otrzymał przelew. Poczekajmy...

^^ Nieśmiertelny ^^

INSOMNIA
 Wysłana - 9 sierpień 2009 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Poproś o skan nadania. Mając numer przesyłki i wiedząc gdzie została nadana możesz iść na pocztę i zapytać co się z nią dzieje, powinni Ci udzielić informacji (chociaż o powinien załatwić nadawca).

Wojtashc
 Wysłana - 9 sierpień 2009 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak właśnie zrobiłem ... jutro mam dostać skan

^^ Nieśmiertelny ^^

leon10528
 Wysłana - 15 sierpień 2009 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wojtashc-Napisz jak przebiegła sprawa,dostałeś paczke lub skan ze paczka została nadana?

YHYHYHY!

Wojtashc
 Wysłana - 15 sierpień 2009 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Paczki nadal nie dostałem, ale we wtorek chciał mail żeby niby wysłać skan - do tej pory skanu nie mam.
Niby student prawa a nie skojarzył że mail ma podany na allegro ... żal.... szkoda mi takiego człowieka

^^ Nieśmiertelny ^^

h1m
 Wysłana - 15 sierpień 2009 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Hahaha, no to ładnie sie Akysz pogrąża

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 16 sierpień 2009 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

głupi gówniarz
i robić z takimi interesy

żal akysz'ku

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

INSOMNIA
 Wysłana - 16 sierpień 2009 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

żal to mało powiedziane. Jezeli sytuacja się szybko nie wyjaśni, to adekwatnym określeniem będzie ZŁODZIEJ.

Twaróg
 Wysłana - 16 sierpień 2009 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

powinien juz włapac bana tutaj, bo jeszcze pozniej zamiesci jakies ogloszenie i sie ktos natnie

Twaróg chudy i zdrowy!
Dla zdrowia wyśmienity!
I dla polskiej kobity!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Skargi i zażalenia

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Warto przeczytać: REKLAMA | [SPRZEDAM] Dyktafon Panasonic RQ-L31 | KUPIE AUTO MARKI "WARSZAWA" !!!! | Temat Maturalny - ZAPOŻYCZENIA :) | Sprzedam hp ipaq rx3715!! | [Sprzedam] PHILIPS HDD065/05 | kupie filmy (nie wyrzucac plss) | Sprzedam SE T630 | Łańcuch srebrny sprzedam --> | Sprzedam SE T230 | SPRZEDAM GRE HALF LIFE 2 | 6610 <KUPIE> | Sprzedam NOWY aparat cyfrowy Kodak CX 7300 | SPRZEDAM NOKIE 6600 | Sprzedam wieże Philipsa + pilot jedyne 50zł | WALKMAN PANASONIC-TANIO! | warto | podejrzenia pana whichera | śmierdzi | penis śmierdzi | Maszynki do papierosów | górniak playboy | zdjela majtki | iga wyrwal | taktyka drużyny | moms | milfs galleries | moms galleries | brat z siostra | brat z siostra sex | mama kumpla | sex z mama kumpla | brat z siostra | Dziadek wnuczka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.