FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 804 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sklep internetowy - nieszablonowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sklep internetowy - nieszablonowy"   

F W I
 Wysłana - 23 grudzień 2008 17:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Sprawa jest taka

Planuje ogarnac sklep internetowy, natomiast nie ebdzie on dzialal na zasadzie skryptu 'wloz do koszyka, zloz zamowienie', tlyko na stronie bedza umieszcozne zdjecie i opis produktu, i kontakt do sprzedawcy w celu ustalenia szczegolow.

Czyli nie ebdzie dzialal on jak typowy sklep, raczje jako pewnego rodzaju internetowa 'wystawa' z mozliwoscia kupna.

Myslicie ze jakis urzad moze sie do czegos przypieprzyc?

Hey. My name is Alf. I live on the second floor.

mich4s
 Wysłana - 24 grudzień 2008 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

A co bedziesz sprzedawać jeśli można wiedziec?

Bo od przyszłego roku tez zaczynam myślec o jakimś e-biznesie

F W I
 Wysłana - 24 grudzień 2008 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie to co ty napewno

narazie nie chce o tym mowic,

Chaz
 Wysłana - 24 grudzień 2008 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy co chcesz sprzedawac, jaki planujesz sredni obrow miesieczny itp. Wydaje mi sie, ze takie cos nie przejdzie, takim sklepom "krzakom" ciezko zaufać. Juz lepiej poprostu na allegro sprzedawac. A jesli sklep to juz pelna profeska, ważna jest wiarygodność sklepu, co w przypadku o jakim mowisz ciężko bedzie. Urzad owszem, moze sie przyczepić dzieki jakiemus życzliwemu )

paix
;)

F W I
 Wysłana - 24 grudzień 2008 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

obrót mały mysle

nie celuje wiecej niz 500 zl na miesiac na czysto

a zaufanie bedzie sie wlasnie opierało na bezposrednim kontakcie ze sprzedawca, zamiast automatyzacji zakupu.

Zreszta 'towar' unikatowy z duza rotacja w ofercie, plus zyczenia klientow , konsultacje etc.

Secondly - oferta skierowana do konkretnej grupy odbiorcow ktorzy mysle, ponad oficjalny profesjonalizm cenia bardziej dobry , sprawny kontakt etc.

Na allegro, tez byc moze uderze, ale czysto pobocznie.

Chodzi mi o wyksztalcenie pewnego rodzaju marki rozpoznawalnej w okreslonym srodowisku. Zeby ktos kto bedzie chcial kupic okreslony towar bedzie wiedzial do kogo sie zglosic, na jakiej stronie tego szukac

mich4s
 Wysłana - 24 grudzień 2008 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

obrót mały mysle

Obrót to nie zysk przedsiębiorco

F W I
 Wysłana - 24 grudzień 2008 15:11       [zgłoszenie naruszenia]

"obrót mały mysle

Obrót to nie zysk przedsiębiorco"

w ktorym miejscu ja tu napisalem ze obrot to 500 zł ? . Napisalem ze zysk max 500 zl, wiec calosciowy obrot tez niezbyt wysoki. kapsizi?

Po drugie nigdzie nie pisalem ze jestem przedsiebiorcom, nie ksztalce sie w tym kierunku. Obce sa mi bardziej skomplikwoane terminy etc.
Wiem ze ladnie to napisalem powyzej, ale naprawde z ekonomia nie mam nic wspolengo .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sklep internetowy - nieszablonowy

Warto przeczytać: Wyrok w zawieszeniu za pobicie z "Tulipankiem" | alimenty podczas studiów zaocznych | Przepisanie firmy na inną osobę | Program do prostych wykresow ekonomicznych | Krajowy rejestr długów - pozew | Minimalne wynagrodzenie | sprawa od podwyzszenie alimentow-upowaznienie | Umowa na zlecenie | Odpowiedzialność dzieci za długi mieszkaniowe rodziców | alimenty, studia i staż | uszkodzenie samochodu | Alimenty | Wypowiedzenie pracy przez pracodawcę | Dowód osobisty czy mozę ktoś za mnie odebrać ? | Pobiłem kolegę, bo uszkodził mi samochód... | Nr.konta a dane osobowe | rajstop | dam rady | daje rady | cien | buty do stania | bertone | dyspozycyjność w służbie | koszt budowy jednego rurociagu | kim kardashione | gimnazjalistki sex | gimnazjalistki sex wyszkow | gradowka | silverlight | ogame | hard | zenon z elei | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.