FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Sklep z prezentami? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Lipa.. padnie po roku, dwóch 
Hajs raz bedzie raz nie ale bez rewelki 
Zajebisty %-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Sklep z prezentami?"   

NATASZ
 Wysłana - 13 grudzień 2009 15:28    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc
Sprawa jest taka ze moj stary niedlugo dostanie hajs od swojej babki za sprzedaz mieszkania, ja tez mam odlozone troche no i jest pomysl aby otworzyc jakis wlasny interes tak do 50 + dotacja z urzedu miasta czyli prawie za 70k.. mieszkam ogolnie w miescie ok 70tys
Moja stara zmienila ostatnio prace i jest z niej niezadowolona i chciala by otworzyc taki sklep z pierdólkami prezentami i takimi wiecie bajerami do domu.
I teraz mnie ****ica bierze bo uwazam ze jest to kiepski pomysl bo jest juz tego troche u mnie w miescie.. np takie sklepy typu "101 pomyslow na prezent" albo ****a jakies wszystko za 5zl przeciez to jest prawie ten sam****..
Za 70k ten sklep na pewno nie byl by az taki wsiowaty i byly by tam fajne rzeczy ale wydaje mi sie ze dlugo to moze nie potrzymac.
Wydaje mi sie ze ludzie sa poprostu tępi i patrza sie tylko na innych co robia.. najpierw lumpeksy, kebaby potem ******y(koncowki seri ciuchow roznych firm - nie wiem czemu cenzura jest ) i teraz to..
Ja mam swoj pomysl (gastronomnia) i sorrki ze go nie zdradze ale jestem pewien zeby wypalil bo nic takiego nie ma nigdzie (lub sa tyci podobne a jak sa to naprawde nieduzo) chociaz czytalem ze po malu wchodza na polski rynek.
Dla mnie troszke wiecej roboty i moze nie tak czysto i fajnie jak w sklepie z prezentami ale przynajmniej czuje ze to jest pewne.. a moja stara nawet nie chce myslec o tym i odrazu mi wkreca ze jestem nienormlany, niepowazny i traktuje jak dziecko

Ogolnie chodzi o to ze nie chce s*******ic takiej szansy bo nie mam zamiaru potem znow zbierac hajsu i pracowac w pl za psie pieniadze a zeby cos oszczedzic mieszkac z rodzicami lub jechac znowu do Angli czy**** wie gdzie...
Ja nie mowie ze mam otwierac ta gastronomie ale cos aby bylo pewne i wypalilo na 100

Wiec co sadzicie o takim pomysle sklepu z "prezentami" ?

Zmieniony przez - NATASZ w dniu 2009-12-13 15:33:42

Zmieniony przez - NATASZ w dniu 2009-12-13 15:37:09

]:->

Los sprzyja odważnym

przemiana
 Wysłana - 13 grudzień 2009 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

śliczny avatar

Bóg jest 1.
Słowo wypowiedziane w Światłości=1,(1)

Hektorian
 Wysłana - 13 grudzień 2009 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

ile twoje miasto liczy mieszkańców? gastronomia to zawsze dobry wybór o ile nie ma juz jej za dużo w twojej miejscowości.

Duncanlove
 Wysłana - 13 grudzień 2009 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Hektorian: czytaj dokładnie

Taki interes równie dobrze moze być dobrym biznesem albo klapą, to jak zwykle zależy od wielu czynników. Myślę gastronomia to ciut pewniejszy interes skoro piszesz że sklepy z prezentami już u Ciebie są.

Skarbowy
 Wysłana - 13 grudzień 2009 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chodzi o Wawę to ruch w takich punktach czy sklepikach jest. Ale to fchvj duży rynek zbytu i jest popyt na takie pierdoły. Natomiast jeżeli masz pewność co do tego biznesu w gastronomii (robiłeś w ogóle jakies badanie rynku?) to chyba szybszy sposób na zarobek.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

Hektorian
 Wysłana - 13 grudzień 2009 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

fakt nie widziałem pewnie już od cholery jest fast foodów wiec cieżko będzie sie wbić. moze kawiarnia z plackami i jako specjalność naleśniki

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 13 grudzień 2009 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie taki sklep to chvjowy pomysl
pare bylo u mnie i wszystkie pokolei upadaja, zaden sie dluzej nie utrzymal

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

smiechulka
 Wysłana - 13 grudzień 2009 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jeść ludziska zawsze muszą, więc to chyba lepszy pomysł, jeśli jest to niezbyt duża miejscowość, możesz to wzbogacić imprezami okolicznościowymi, np weselami- wiesz zastaw się a postaw to zawsze ma wzięcie

Zmieniony przez - smiechulka w dniu 2009-12-13 16:13:42

Uroczy uśmiech nawet wrogów serca topi:)

NATASZ
 Wysłana - 13 grudzień 2009 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

badan na rynku nie robilem jeszcze bo mi zaraz ukradna pomysl no ale moze warto sie nad tym zastanowic.. ale czytalem co nieco troszke jak kryzys wplynal na rynek i z tego co wyczytalem to gastronomnie dotknal najmniej - ba caly czas sie rozwija
Mi sie wydaje ze popyt na to by byl bo zaagranica jest w wielu krajach wiec czemu u nas ma nie byc.. a jak na dodatek smaczne i tanie.. i takie niby zaagraniczne to polskie kompleksy lubia takie rzeczy

]:->

Los sprzyja odważnym

smiechulka
 Wysłana - 13 grudzień 2009 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Smaki z dzieciństwa, to jest to więcej Ci nie podpowiem,
Tu jest Polska więc bądź choć raz PATRYJOTĄ

Uroczy uśmiech nawet wrogów serca topi:)

przemiana
 Wysłana - 13 grudzień 2009 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Natasz... jeść każdy musi więc sam sobie odpowiedz.
Ja bym nie weszła w fizyczny sklep z prezentami bo dochodzą koszty wynajmu pomieszczenia, które mogą Cię za jakiś czas pogrzebać.
widziałam tutaj na Inso czyjś sklep ze śmiesznymi rzeczami i takie rzeczy to mają szansę sprzedaży via Allegro, E-bay, net...
szkoda lokalu. koło mnie była "Galeria różności" gdzie właśnie były takie różne rzeczy na prezenty i upadła. teraz jest tam kebab bo widzę, że nadchodzi moda na posiadanie Turka i tureckie żarcie.
widzisz chcesz zajmować się czymś co nie wymaga wiedzy tylko jakiegoś wkładu finansowego. to ja bym wolała postawić rollbar z piwem nad wodą i pracować w sezonie. sklep Cię utopi.

Bóg jest 1.
Słowo wypowiedziane w Światłości=1,(1)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sklep z prezentami?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: podanie o prace | Anglia, oplaca sie jeszcze jechac? | Praca jako Steward | Ciekawa praca bez studiow? | Dam prace ! Stolarz Slask | praca w norwegi/holandii itp | Urlop | Praca na wozkach widlowych bez doswiadczenia? | Staż- pytanie | Zalozenie firmy, dofinansowanie? | Yebany podatek z UK | Dotacja z PUP-u a poprzednia działalność | CV | główny inspektorat weterynarii | Praca dla gimnazjalisty wakacje 2011 Grudziądz i okolice. | Pośrednicy pracy | sex filmy | pająk | pkm | szpilki | nie do wiary | dorabianie kluczy | dolan | gooby | duck | pls | przedwstępna umowa sprzedaży domu | zmiana szkoły | animator | nastic- | hemoroidy | zatok | cięta riposta | obrzezany | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.