FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2599 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Skoki do wody 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Skoki do wody"   

Kuba_SnK
OLAF DOBOSZ
 Wysłana - 21 lipiec 2004 18:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy nie znacie jakichś stron www z nazawami skoków do wody jak i z ilustracjami jak powinien wyglądać?? Bo cwicze sobie na basenie skoki i teraz chce nauczyć sie kilku trudniejszych . PS chodzi mi głównie o ilustarcje bo nazwy jak i punktacje ma każda strona . I jeszcze jakby były filmiki to też nie pogardzę . Z góry dzięki

mafia inso-fizyków%-)

Ekspert -

Jaroch
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

pocwicz sobie na glowke: do tylu, na boki, bez rak, na lokcie hrhr do tego nie potrzeba zdjec i instrukcji (-%

mnie ciekawi taki skok w ktorym koles wyskakuje leciutko jak delfinek i tak tez wpada. ladnie to wyglada

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Ekspert -

Kuba_SnK
OLAF DOBOSZ
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety u mnie na basenie nie ma trampoliny, więc nie da się zrobić wszystkiego (wykonuje je z ok 30cm nad wodą i/lub 80cm nad wodą - ze stopnia), ale narazie potrafię takie:
*salto w tył
*salto w przód
*salto w tył z pół twistem
*biegnę do przodu, wybijam sie z murka i robie salto do tyłu
*na główkę do tyłu
*normalnie na główkę
*na indiańca (czyli na główkę bez rąk )
*za stania na rękach na główkę
*ze stania na rękach pół salta w przód
i jeszcze 2 bardziej z gimnastyki:
*axe to frontflip
*axe to backfilp

Jutro zamierzam poćwiczyć salto w przód z pól twistem i jeszcze jakieś, które dzisiaj znajde w necie (moze jutro wezmę aparat na basen to nagram jakieś filmiki ).
Co do stronek znalazłem tylko 1 dobrą: [http://www.peterschaffner.ch/]

mafia inso-fizyków%-)

Ekspert -

-Blink182-
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jaroch te skoki co napisales to barszcz
najlepsza jest banka bez rak ze masz wzdloz ciala - na indianca motyw, polecam
a z tym delfinem to nie czaje

Edit:yyy dobry jestes SOG
a na deske Umiesz

Zmieniony przez - -Blink182- w dniu 2004-07-21 19:17:58

"...Ignoranci mają go za czarną owcę, ale owca daje radę, widać ją na łące.

Mada:-*

Ekspert -

Jaroch
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

z tym delfinem to tak:

koles wyskakuje i jest prawie w pozycji pionowej z rozlozonymi rekoma i nagle zgina sie w pol i wpada do wody na glowke przypomnialo mi sie bardzo ciekawy motyw

albo jak oni to robia ze wskakuja do wody z rekoma zloczonymi ze stopami i ich klata nie boli? =/

i co to twist?

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Ekspert -

Kuba_SnK
OLAF DOBOSZ
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

to się nazywa reverse dive lub inward dive (nie wiem o który Ci chodzi ).
Co do deski to potrafię nawet na "czerwonego barona" , ale nie skacze na deskę bo to jest jedyny skok, którego się boje (miałem taką sytuację, ze mnie za bardzo zgięło jak skoczyłem i przez miesiąc nie dałem rady nawet na główkę skoczyć )
PS oczywiście zapomniałem o skoku na samolot

EDIT: polecam tą stronę, którę podałem....tam są pliki wideo i zobaczysz ..a twist to po prostu obrót tylko tak to się nazywa

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2004-07-21 19:21:59

mafia inso-fizyków%-)

Ekspert -

Jaroch
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

nie dales qrwa edytowac ten twist to tak jakby przekrecenie sie w powietrzu? i co to ten baron i samolot? lubie skakac ale zadko bywam na basenie..

Ekspert -

Jaroch
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

qrwa nie edytuj tak szybko! piaslem tamtego posta a tu edit

Ekspert -

Kuba_SnK
OLAF DOBOSZ
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

czerwony baron to samolot tylko że podczas lotu obracasz się na plecy i walisz taką deche, ze po wyjściu wody masz kolorek jak samolot Rochterchoffen'a czy jakoś tak

mafia inso-fizyków%-)

Ekspert -

-Blink182-
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

no ja kiedys deche za***alem ostra ja z rozpedu na stopine wbieglem i pojechalem jak dlugi na deseczke w pare sekund opalenizna gotowa a salt to umiem w dwie strony ale gozej z ta sruba trudne troche.
a z tym skokiem na delfina to proste to sie robi taz ze masz zorlozone rece a przed sama woda uderzasz dloni o tafle wody by ja rozbic i wtedy juz walisz jak na banke normalnie a robija sie poto zeby nie bylo deski to cala filozofia
btw: ja mam czasem brechy ja ludzi skacza OMG ze stopni to nie moge siedziec ze smichu jak jakis koles na***any przyszedl okolo 40 lat na basen i chcial przypenerowac ze potrafi ze stopnia wy***ac jumpa, i stoi stoi i raptem *** desk amaxymalna trzask jak s****ysyn koles wychodzi z wody twardo sie trzyma a czerwony jak burak
bueehehehe znacie jakies fajne opowiesci basenowe to zapodajcie

"...Ignoranci mają go za czarną owcę, ale owca daje radę, widać ją na łące.

Mada:-*

Ekspert -

Redred1
 Wysłana - 21 lipiec 2004 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Najefektowniejszy to jest skok na glowke jak nie ma wody w basenie emocje gwarantowane

Zmieniony przez - Redred1 w dniu 2004-07-21 19:49:40

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Skoki do wody

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Zapraszam do wpisywania się ;) | cyrkowa / klaunowa muzyka | koszula ~ pogrzeb | koniec biurokracji - zrodziła się nadzieja! | Umie ktoś pić bez przełykania? | Najbogatsi ludzie świata na Discovery | Jaki bedzie koniec tej opowiesci? | XI Jurajskie Lato Filmowe | ankieta - szczesliwy / nieszczesliwy | Co Cię denerwuje? Wyżal się i Ty! | Coca-cola? | działa wam youtube ? | 150zł za zaspokojenie córki %-) | Desperat... | help me!!11 %-) | Ile u was kosztuje ? | zbrojenie | krew | ckd | mem | nokia n8 | czostkowy | thecrims | wodnik007 | garnitur | domachowska | parody | muppety | drogówka | Klejcun- | natalia | zakład pogrzebowy | Mike | Mike Mo | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.