FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1179 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Skrócenie plaszcza 
[powiadom znajomego]    
Autor "Skrócenie plaszcza"   

melvinmik
 Wysłana - 5 luty 2014 08:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam takie pytanie. Kupiłem ostatnio płaszcz, taka dość typowa bosmanka, ale jest o jakieś 3cm za długi. I teraz zastanawiam sie czy gdybym oddał do krawcowej, to ona mogłaby mi go skrócić... Problemem jest to, ze płaszcz ma z tyłu nacięcie i nie wiem jak to wygląda z przeróbką czegoś takiego. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?

siwex19
 Wysłana - 5 luty 2014 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

jak się zgłosisz u krawcowej to ci wszystko wytłumaczy

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

Piechowiak
 Wysłana - 5 luty 2014 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Na c*** skracać 3 cm?! Moze miało być 30?

Smells like a teen feet... Mmm

melvinmik
 Wysłana - 5 luty 2014 12:44       [zgłoszenie naruszenia]

Bo te 3 cm narażają na szwank moje poczucie estetyki. Tak już mam, ze muszę mieć wszystko na tip top.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Skrócenie plaszcza

Warto przeczytać: Co zrobić z tymi włosami?! | sklepy Jack Jones | kurtka | Pękający naskórek | Jakaś nowa fryzura? Poradźcie <prosi> %-) | Szlafrok w "tygryska" | Damski fumek | Preparat do układania włosów - brak efektu mokrych włosó | Połowinki w LO co ubrać? | Meskie kosmetyki do twarzy | Wysuszenie twarzy | Jak zrobic sredniowieczne buty :? | Torba na ramie dla pana... | Buty firmy Lonsdale. | New York Ciuchy | Nike- Buty | 20 kwietnia 2013 | numer | inzynier budownictwa | 18 lis 2012 | 887 118 143 | ostatnio wyszukiwane | nike air | 887118143 Legnica zakupy usa | grrreta | ciaza wszedl na chwile | metda 5s | moja si ,ownia w pokoju | sA. oneczko | jedno j .dro | piotr ,uszcz | sA. oneczko | marta karpacz | marta puck | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.