FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4365 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Slaba psychika ;/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Slaba psychika ;/"   

serebalf2
 Wysłana - 30 styczeń 2009 08:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc. Mam 17 lat i problemy z psychika.. Takie wahania zaczely sie ok roku temu. Ostani miesciac byl koszmarem. Nie potrafie myslami ogarnac swiata ( kosmos, galaktyki i innych bardzo szerokich rzeczy). Gdy zaczynam rozmyslac o tym powoduje to we mnie ogromny strach. W takim czasie mam chec uderzyc siebie czyms mocnym czy cokolwiek zeby przestal dzialac ten strach. OStatnio wieksze objawy mialem jak poszedlem na bro z kolegami.. troche sie wypilo..I jak wracalem sam na chate to wlasnie poczulem w sobie taka pustke jakis lek/strach i nie wiem czemu zaczalem biec... Troche to potrwalo ale przeszlo. Mam nadzieje ze mimo wszystko to taki wiek i jeszcze sie rozwijam ale nigdy nie wiadomo :(

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 30 styczeń 2009 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

objawy jak przy poczatkach depresji

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Zamroczony
 Wysłana - 30 styczeń 2009 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam takie schizy od dziecka z tym że ja zawsze byłem po***any

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 30 styczeń 2009 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

leć pan do psychoterapeuty

Piłsudczyk.

serebalf2
 Wysłana - 30 styczeń 2009 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Też zastanawiałem się czy to może depresja.. poniewaz latem i wiosna nie ma takich objawow. Tylko w pochmurne smutne dni jak zima/jesien. Ale jak tu pozytynie myslec jak taka brzydka pogoda i ciagle cos pierdziela w telewizji co nowe to wieksza glupota...

_zwierzu_
 Wysłana - 30 styczeń 2009 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam sie lepiej czuje w jesien / zime niz w lato

:-> :-D

bezemocji
 Wysłana - 30 styczeń 2009 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nie potrafie myslami ogarnac swiata ( kosmos, galaktyki i innych bardzo szerokich rzeczy). Gdy zaczynam rozmyslac o tym powoduje to we mnie ogromny strach.

No, nie martw się. Jak prawdziwy filozof egzystencjalista. U niejednego takie myśli wywołują lęk albo nabożny podziw, a w każdym razie zupełną bezradność jak to wszystko powstało i jak działa. Acha, wierzący już wiedzą, szczęśliwcy.
Teraz zejdźmy na ziemię. Jeden czynnik wydaje się istotny. Dlaczego nie masz takich strachów w lecie tylko jak jest ciemno i ponuro? Serotonina. Dokładniej jej wychwyt w mózgu. To tzw. "hormon szczęścia" lepiej produkowany i przejmowany w dni słoneczne. Zaważ że Skandywawowie są raczej smutni, zamknięci i podatni na myśli samobójcze. Takie stany mają podłoże neurofizjologiczne. Np. antydepresant w łagodnych stanach Prozac powoduje właśnie auaktywnienie serotoniny. Nie namawiam do brania jakiś leków ale poprawianie sobie samopoczucia przez kontakty z fajnymi ludźmi, ciekawe i przyjemne zajęcia, przebywanie na powietrzu a może jakieś sporty. Te produkują z kolei endorfiny. Wszystko naturalne...
I zainteresowanie się astronomią, fantastyczna dziedzina. Zresztą niedługo wiosna...

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 30 styczeń 2009 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

"Panowanie nad soba to najwyzsza wladza"

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

alterus
 Wysłana - 30 styczeń 2009 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam imprezy rave dobry relaks, ale bez dopalaczy bo skutek będzie odwrotny

Zmieniony przez - alterus w dniu 2009-01-30 19:09:02

Spierdalacz;)
[http://www.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE]

iLight
świetlisty
 Wysłana - 30 styczeń 2009 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Przyznam sie ze rowniez popadlem w lekka depresje, pomogl mi kumpel. Pozniej zaczalem pasjonowac sie czyms, uprawiac duzo sportu, poznalem wspaniala kobiete i wyszedlemz tego ;)

prezes666
 Wysłana - 30 styczeń 2009 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

to jeszcze niesą zadne początki depresji też tak czasami mam od 3 lat i jakoś żyje ,fakt jak zadużo wypije i jak mam zejście też tak mam ,ale to mija ,więc niema się czym martwić .a z tą kobietą to też prawda :)

[http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=RADKO666]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Slaba psychika ;/

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czemu ludzie tak się krzywią na eugenikę? | Procesy poznawcze i manipulacyjne wystepujace w wybranej reklamie, do jutra! | Skalar, gratulujemy! | Czy to normalne? Czy komuś może sie wszystko podobać? | Wykłady Open Yale | Liczby | Problem z pewnością siebie | Chrześcijańskie wartości w mediach publicznych | Teoria opanowywania trwogi | Dialog religijny | Korporacja jako osoba | Hipnoza - czy jest bezpieczna? | czy czujesz sie spełniony? | Radio Maryja- czyżby zwrot? | Kolejny polski święty? | TheKleszcz doceniony! | siwiec | klaudia haciejko | Klaudia Halejcio | booe | lynyrd skynyrd | Adamu5 | mike foyle | dennett | paschalska | kaja | toyota yaris | felicjańska | podcast | koszalin | magdalena | fotografic | kora | samolotem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.