FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7374 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Slyszal ktoś o RMSU ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Slyszal ktoś o RMSU ?"   

gryfen
 Wysłana - 15 listopad 2007 03:54      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem,ze nie wypada sie smiac z innych ludzi,ale jak widze to zdjecie to az nabieram checi do zycia

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 15 listopad 2007 07:03      [zgłoszenie naruszenia]

To RMSU to pewnie rosyjska mutacja NLS :) nls - dobre dla naiwnych - czysta manipulacja. albo raczej - dla ludzi z niską samooceną. choć wiele trików można wykorzystać w zupełnie innych dziedzinach niż uwodzenie - np. w markteingu lub komunikacji biznesowej! Np. do sprzedania komuś czegoś - tylko tu znów wychodzi niska samoocena - bo jak mam towar wysokiej jakości to nie musze odnosić się do manipulacji, a jak mam bubel - to... Ja osobiście mam na tyle wysoką samoocene by nie sprzedawać bubli a oferować towary najwyższej jakości

Namaste!

Andromedaa
 Wysłana - 15 listopad 2007 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jakieś kolejne cuda z serii NLP

Ekspert -

aleks1982
 Wysłana - 18 listopad 2007 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Spox, może faktycznie nie słyszeliście o tym systemie. Na szczęście na innym forum temat się bardziej ożywił.

Widzę, że macie raczej niezbyt pozytywne podejście do tego typu kwestii, szkolenia z uwodzenia itp. Jak najbardziej to rozumiem, ale staram się na początku jeszcze tego nie oceniać, tylko dowiedzieć się jak najwiecej.

Czy ktoś z was kiedyś był na treningu tego typu ? Może macie jakieś osobiste doświadczenia z różnymi systemami ?

basswood
KOBRA
 Wysłana - 18 listopad 2007 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

tak juz bylem, nie mam co z pieniedzmi robic

tempy chuj...

Znawca -

shhamaaano
 Wysłana - 21 listopad 2008 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

no ja byłem na tym kursie 10dniowym w krakowie rmsu i nie rozumiem po co się wypowiadają osoby, które tylko gdybają, nie można oceniać kursu na którym się nie było..właśnie dlatego postanowiłem skomentować. otóż ja byłem i mogę powiedzieć coś więcej...kasy trzeba trochę wyłożyć to prawda..ale na co komuś kto jest singlem kasa. wychodzę z założenia, że ludzie są stworzeni do życia w parach..w związkach. jeśli istnieją takie osoby którym nie udają się relacje z płcią przeciwną to co mogą zrobić??? przeczytać parę psychologicznych książek?? no więc ja przeczytałem ich sporo..może 13...mam je na dysku w kompie i fajnie..dały mi wiedzę teoretyczną, ale to właśnie na kursie nabrałem pewności siebie i zdobyłem coś więcej niż teorię..PRAKTYKĘ! może i wstyd, że nie potrafiłem jak dotąd poderwać żadnej dziewczyny, ale to może dlatego, że zajomowałem się długi czas nauką i kształceniem..zaniedbałem życie towarzyskie i z wyglądu też nie przypominam modela...teraz znalazłem tą jedyną, zdobyłem ją w mistrzowski sposób:D i czuje się jak prawdziwy facet..nie uważam żeby wszyscy w dzisiejszych czasch byli doskonali, mieli tą wielką pewność siebie..jest dużo takich którzy sobie nie radzą

cogito ergo sum.....

Lunar
 Wysłana - 21 listopad 2008 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.Ć

JE.BA.NE

PUA!

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Znawca -

atomowka87
 Wysłana - 21 listopad 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - atomowka87 w dniu 2008-11-21 18:32:55

pawcio181
 Wysłana - 21 listopad 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

****a.

To nie żaden kurs to po prostu robienie sobie pleców z ruskimi przez kurs RMSU i dlatego jesteś pewny siebie

A Ty ten naczytałeś się książek o żabach i na siłę próbujesz wcisnąć to innym

I'm gonna make you an offer, You can't refuse

shhamaaano
 Wysłana - 21 listopad 2008 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie przez takich ludzi Polska będzie zawsze w tyle...zawiść, zazdrość itp.. paskudny naród, aż przykro przyznać.... gdyby to było takie dno to nikt by nie korzystał z tego kursu..wypowiedzi frajerów których poprostu nie stać na kurs(co nie znaczy, że nie chcieliby..)!! takie moje zdanie..

cogito ergo sum.....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Slyszal ktoś o RMSU ?

Strony: 1 2 3 4