FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7321 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Slyszal ktoś o RMSU ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Slyszal ktoś o RMSU ?"   

aleks1982
 Wysłana - 14 listopad 2007 01:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam kolege który właśnie wrócił z wymiany z Moskwy. Był tam na treningu RMSU. Z tego co mi opowiadał to jest to na temat samorozwoju i uwodzenia. Nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy, ale jak zobaczyłem jak bardzo on się zmienił to wręcz zdębiałem. Wcześniej byliśmy kumplami z podwórka, ja raz miałem dziewczynę, a on praktycznie nigdy. 7 miesięcy temu pojechał na wymianę na uniwerek w Moskwie i tyle czasu się nie widzieliśmy.

Wrócił miesiąc temu. Powiedział mi, że był tam na treningu RMSU i że to jest wspaniała sprawa. Z początku też mu nie wierzyłem, aż w ostatni weekend skoczyliśmy do klubu. Tak jak wcześniej zawsze staliśmy razem przy barze, teraz stałem tam tylko ja. Dziewczyny się poprostu do niego lepiły ! Same prosiły go do tańca !

Wogle co o tym sądzicie ?
Czy ktoś wie czy coś takiego będzie organizowane w Polsce? Niestety z rosyjskich stron nic nie rozumiem, bo tego języka nie znam.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Mistmare
 Wysłana - 14 listopad 2007 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

Super metoda, sam jej dokładnie nie znam ale słyszałem o niej same dobre rzeczy. Ostatnio było kilku jej twórców na jakimś zjeździe podrywaczy w polsce

EDIT: widze że dałeś podobny temat do uwo, nie wiem dlaczego ale pachnie mi to kryptoreklamą

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2007-11-14 01:35:04

rafee
 Wysłana - 14 listopad 2007 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

autor.
 Wysłana - 14 listopad 2007 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez cos o tym slyszalem dobra sprawa mozna sie doksztalcic zawsze , ale zeby calkowicie sie zmienic nie sadze. Samemu kolego prubuj roznych metod podrywu jest ich niezliczona ilosc

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 14 listopad 2007 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

jasne, same lepily sie do niego, a juz myslalem, ze ta technika to ewentualna technika uwodzenia, gdzie on jest strona aktywna, czyli uwodzi.

a w ogole, to zaraz pewnie dasz nam link do jakiejs szkoly w Polsce, ktora znalazles.

odpusc sobie ziom,

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

aleks1982
 Wysłana - 14 listopad 2007 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

Witam

1. Tak dałem podobny temat na uwo, bo w ich bazie nie mogłem znaleść niczego o tym treningu. Mistmare wiesz o tym coś więcej ? Do tej pory wiem tyle ze jacys ludzie z tego byli na POSU ?

2.Autor.: Dzieki za posta. Generalnie staram się trochę ogarnąć temat. Faktycznie systemów jest dużo i treningi są zazwyczaj po dość kosmicznych jak dla mnie cenach. Co byś polecał?

3. Regggie: No fajnie, a może napiszesz coś konkretnego, bo opieprzyć to każdy potrafi. Ja wiem co w klubie widziałem i tyle. Panny się same kleiły. Pisząc kleiły mam na myśli podchodziły i zagadywały, a nie ciągneły do łóżka, chociaż do ciebie wnioskując z wypowiedzi nawet nie podchodzą i nie masz na to za bardzo perspektyw.

rafee
 Wysłana - 14 listopad 2007 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

Byl tu nie dawno taki zaczesany na boczek w okularkach erotoman gawedziarz, ktory dosc nachalnie probowal rozkrecic swoj ***ibiznes.

Pisalem o tym juz 2 lata temu, ale sie powtorze.
Do tego nie potrzeba kursów tańca i różanca. Wystarczy z kobietami rozmawiac, sluchac i rozumiec co do ciebie mowia. Z czasem bedzie sie wylapywac te bodzce ktore pokazuja czy kobieta jest zainteresowana czy nie.

PS. Kazdy pewny siebie facet jest dla kobiety interesujacy

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 14 listopad 2007 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

rafee - sog nie wszedł niestety, ale autorze - coś tu ściemniasz. Pamiętaj, że kolega Ci naopowiadał wiele... a Ty możesz wyolbrzymiać zaistniałe sytuacje, bo wyobraźnia robi swoje

rafee CI napisał o co chodzi i zapisz sobie te słowa!!

A teraz się zbieram bo na busa nie zdążę

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

zcytom158
 Wysłana - 14 listopad 2007 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

rafee zgadzam sie z toba w 100% sog
Do tego nie potrzeba kursów tańca i różanca. Wystarczy z kobietami rozmawiac, sluchac i rozumiec co do ciebie mowia. Z czasem bedzie sie wylapywac te bodzce ktore pokazuja czy kobieta jest zainteresowana czy nie.

PS. Kazdy pewny siebie facet jest dla kobiety interesujacy

jak sie jest pewnym podbijasz do dziewczyny to juz jest polowa sukcecu
potem rozmowa, rozmowa i skok do łózka żartuje

VidaL
 Wysłana - 14 listopad 2007 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

To pewnie jakiś kursant tego Adama czy chvj wie jak mu było

Ja tam nie wierzę w żadne NLSy i inne tego typu badziewia

Ekspert -

Grezegor
 Wysłana - 14 listopad 2007 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną