FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 395 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Smartfon z dual sim do 2000 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Smartfon z dual sim do 2000"   

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 11 luty 2017 19:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Od prawie dwóch lat posiadam OnePlus One. Przez pierwszy rok byłem mega zadowolony, ale z kolejnymi aktualizacjami telefon zaczął robić się coraz bardziej upierdliwy. Notoryczne wyłączanie transmisji danych (konieczny reset telefonu nawet kilka razy dziennie), przestało jak zmieniłem na 3G. A od kilku dni telefon resetuje się przy losowych czynnościach, przy czym wielokrotnie następuje ponowny reset przy uruchamianiu. Zrobiłem dwukrotnie factory reset, ale nie pomogło.

Wkórwia mnie to niezmiernie, ponieważ mam taką pracę, że w niektóre dni w danych godzinach muszę być stale pod telefonem, dlatego nie mogę sobie pozwolić na takie szopki.

Do niedawna sądziłem, że kolejny telefon jaki kupię, będzie również z serii OnePlus, ale po ostatnich ekscesach z moim OPO, rozglądam się za jakąś alternatywą

A więc do rzeczy:

Interesuje mnie smartfon w okolicach 2000 zł, który:

- ma opcję dual sim
- parametrami jest chociaż zbliżony do OnePlus One

Jeśli chodzi o parametry OPO to byłem zadowolony bo śmigał naprawdę ładnie, chodzi mi o coś podobnego w tej cenie (gotowy jestem wydać odrobinę więcej niż 2000, jeśli pojawi się jakaś fajna propozycja), ale zależy mi na dual sim.

Pozdrawiam

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

supsox
 Wysłana - 11 luty 2017 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Masz jakies uszkodzenia mechaniczne? Jak nie to odblokuj bootloader, wrzuc sobie najnowszy, stabliny ROM i bedziesz mial "nowy" telefon. Szkoda hajsu wydawac, z kazdym telefonem bedzie podobna bajka ze pochodzi dobrze pare miesiecy i bedzie pozniej mulil.

xDDDD

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 12 luty 2017 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie próbuję go reanimować tym sposobem

EDIT: chyba się udało

Zmieniony przez - xitrance w dniu 2017-02-12 05:38:49

saikolank
 Wysłana - 12 luty 2017 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

Daremny trud wydawać 2 kafle na pociętego androida. Dokładnie jak wyżej- pobawić się z systemem, a fon będzie jak nowy. Do swojego G3 wrzuciłem Cyana. Było trochę męczenia, ale efekt jest taki, że prawie jakbym dostał inny, nowy telefon. A zmieniać to sobie można- jak S7 w ostatniej rewizji stanieje do normalnego poziomu, bo dopiero przy tym modelu można powiedzieć, że czuć dużą różnicę w działaniu i płynności. Za 2 kafle, będziesz miał ciut lepiej jak na Twoim 1+1. Także nie warto. Wgrywaj soft, módl się, że to jednak nie wypalona pamięć.

Specjalista -

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 12 luty 2017 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

No i wgrałem tego OxygenaOS.

Przestał się resetować, ale strasznie zwolnił. W dodatku filmy odtwarzane na yt i FB mulą się. Klikamy play i jest dźwięk a obraz przez 2-3 sek. zamrożony, potem zaskakuje. Czasem jeszcze w trakcie filmu tak się dzieje. Chyba zainstaluję z powrotem Cyana i może tym razem będzie wszystko grało.

playman
 Wysłana - 12 luty 2017 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

Zobacz sobie Honor 8

Ekspert -

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 12 luty 2017 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety panowie, jakąś godzinę temu znowu mu odj*ebało i zaczął się resetować.

Jutro rano mam dyżur w robocie i muszę być pod telefonem więc pożyczam telefon od dziewczyny, ale po południu wyruszam na zakupy.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to proszę pisać

Pozdrawiam

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 13 luty 2017 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

Poprawka:

Za dwa dni będę w PL i tam będę kupować.

Zastanawiam się pomiędzy Huawei P9 a Honor 8.

Co lepiej?

playman
 Wysłana - 13 luty 2017 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Z tej dwójki brałbym Honora

Ekspert -

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 14 luty 2017 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jednak padło na P9.

W środę go odbieram.

saikolank
 Wysłana - 14 luty 2017 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie ta kupa lite mam nadzieje. P9 spoczko, ale odskoczni w szybkości raczej nie odczujesz. Po wyjęciu z pudełka zapiehdala, ale 3 miechy i będzie ciął jak każdy android z wyłączeniem S7.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Smartfon z dual sim do 2000

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Problem z instalacją windowsa | usunięte party ?? | Kompiuter nie chce sie włączyć | Wybor neta? | paly freh stan darmowy - mała pomoc bo nie chce stracic 30zł | jak usunac kopie zapasową w Viscie? | Wtyczka, plugin do firefoxa - czy istnieje? | Świeżo zainstalowany Windows XP - brak dzięku. | Doładowanie telefonu BZWBK. | Najlepsze gry na PSP | problem z wyswietlaczem kompa | youtube full HD szybka pomoc | Ocena sprzętu | Jaki program do odtwarzania muzy na kompie za pomocą pilota? | zlodzieje z plusa | będą sogi dla hakera - xtrap problem | stock | medycyna | film | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.