FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6209 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Socjofobia ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Socjofobia ?"   

Tesco
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemanko , chcialbym sie wyżalić( ) korzystając z działu , jednakże niedysponuje fachowych językiem wiec za glupie "bledy" przepraszam z góry . No to opowiem Wam swoja historie , normalny 16-latek , szkoła , rower,szkoła rower, srednio ułożone zycie rodzinne jednak czuje ze mam problem ze soba . Otóz tak , gdy idę ulica i idzie jakas osoba w okolicy mojego wieku strasznie mnie to drazni , denerwuje mnie , jak jestem na przystanku i siedza ludzie ( zwlaszcza za mna )czuje sie jakby kazdy mnie obserwowal , czegos chcial ode mnie,w pizzerni czy barze to juz wogole masakra bo zazwyczaj sa tam ludzie mlodzi wiec mam juz pełno w gaciach . w sumie to zawsze bylem odludkiem,mialem swoich ludzi i to mi starczalo ale zabawy typu komers,wycieczki klasowe mnie niebawią a jak juz musze jechac na wycieczke to staram się byc sam , wkurzaja mnie ci wszyscy ludzie,tlok . Czas spedzam albo w domu albo zulac z najblizszymi kumplami,czasami samotnie jezdzac na rowerze [ w wiekszej ekipie oczywiscie jest mi źle ], muzyki slucham spokojnej albo symfonicznego metalu , w sumie muzyka daje mi ukojenie , o dramatycznych hustawkach nastroju w tym wieku to chyba pisac niemusze bo potrafie sie zdolowac byle gównem . mowienie w stylu usmiechnij sie zyj chwila to dla mnie bezsens,jestem gosciem ktory stara sie pomyslec 5 razy,niepodejmujac ryzyka , niema we mnie spontanicznosci ( w tym wieku chyba powinna byc ,co ? ). w sumie te rzeczy mi nie przeszkadzaja bo nauczylem sie zyc z boku z wlasnego wyboru bo tak mi jest wygodnie . Ale jest problem dla ktorego wlasciwie tutaj napisalem : przez swoja cholerna psychike niemoge znalesc sobie partnerki , niebawie mnie sweet princessy ktore dupia sie na srodku rynku , potrzebowalbym tez dziewczyny ktora niepojdzie do kina , rastauracji tylko pojdzie na jakis spacerek z dala od ludzi , posiedzi ze mna w domu , a takich lasek niema . Niejestem z kamienia i potrzebuje bliskosci drugiej osoby ale jestem czlowiekiem ktory przez swoj chory leb niechce krzywdzic innych , poznalem fajna dziewczyne , ale ona powiedziala mi ze musialbym sie otworzyc na swiat/ludzi,jest fanstastyczna dziewczyna,zawsze mnie zrozumie , ale niechce jej ograniczac , wiem ze ona woli isc,wyszalec sie jak notmalny czlowiek .niejestem typem mezkiego wojownika ani macho , przebojowosci we mnie ani grama , lubie nature,cisze,lasy,spokoj . dziewczyny mowia ze fajnie sie ze mna rozmawia,jako p[rzyjaciel ale jestem chyba ze duza ciapa i przytulanka zeby je pobudzic damsko mesko ,zreszta ja boje sie zrobic pierwszy krok bo zawsze sobie wszystko 3 razy przemysle i "niewarto" dla mnie .itp,itd , wiele tego jest ale niemam sily o tym teraz pisac. czasami mam poprostu tego dosc .
Dziękuje za przeczytanie tego belkotu

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

Verrier89
Mo Cuishle
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytalem calosc.. masz przej*bane.. wspolczuje..

a teraz daj soga ;D

// Tobie nie chce narazie wejsc ale dam pozniej

Zmieniony przez - Verrier89 w dniu 2008-07-24 21:27:33

**4231424234124###

Tesco
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

wyłudzanie Sogów jest zabronione , tzn tak slyszalem pozniej się pomysli na hawajach jak bede

Zmieniony przez - Tesco w dniu 2008-07-24 21:28:47

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

Verrier89
Mo Cuishle
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

a czemu jestes tesco? w tesco jest duzo ludzi.. nie powinienes tam przebywac xD

**4231424234124###

tuxx1337
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mam podobnie ,ale ja zdziwaczalem w okresie dojrzewania. Wczesniej bylem normalny ,moze dlatego ze porzucilem pasje przez ktora bylem popularny w szkole. Chociaz wydaje mi sie ,ze to nie jakis tam olbrzymi problem ,da sie to przelamac wystarczy tylko chec

neewbie
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Chcesz się otworzyć na ludzi ale nie wiesz jak to zrobić autorze ... ?

aaa
KUKUK !!!!!!!

Tadeknorek
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Czy mi się wydaje, czy w tym dziale już dwa takie tematy były?

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

Tesco
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Verrier,tak jakos wyszlo
Neewbie : hm,dobrze by bylo,bo mysle ze przez taka wlasnie samotnosc bardzo zdziczalem ( rodzice dlugo w pracy, ja bez dziewczyny ),ale w sumie niewiem,tym tematem chcialem sie poprostu wyzalic i nic wiecej
Tadeknorek : mozna prosic linki ?

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

DanceMan
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ziomek dasz radę, uwierz w siebie i głowa do góry Kiedyś byłem bardzo niesmiały... a teraz? Teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, ciągle się zmieniam i dąże do tego by zmieniać się na lepsze

Tesco
 Wysłana - 24 lipiec 2008 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dance,nawet nie ze jestem niesmialy ze chce wyjsc do ludzi ale sie wstydze,mnie sie poprostu niechce , sam sobie wkrecam ze niema po co , i ch z tego ze o tym wiem jak nic niemoge z tym zrobic a w takie dni jak ten poprostu mam siebie dosc ze sa ludzie ktorzy we mnie wierza a ja wole isc sie upic i o tym niemyslec,odizolowac,isc na rower , niechce takiego zycia , myslalem o psychologu , samobójstwie,ale mnie sie juz nic niechce . niewiem jak to nazwac ..

TURBOX [ * ]
OLSEN & FU - CISZA

DanceMan
 Wysłana - 24 lipiec 2008 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

też mam czasem takie momenty, ale trenuj nad pewnościa siebie, poczujesz się wtedy lepiej, zacznij chodzić na siłownie, doda Ci to odwagi. A przedewszystkim porozmawiaj o problemach z rodziną... uwierz w siebie i pokaż innym, że jesteś za***isty i odkryj swoje zalety... ja przez dwa lata się zmieniłem można powiedzieć, że nie do poznania dasz radę, wierzę w Ciebie. 3maj się. Pozdro!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Socjofobia ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Cała prawda o kłamstwie | Pan komputer... | Wiara uzdrawia | krytyczna mysl o JPII | Społeczeństwo obywatelskie | Środa popielcowa | Nietzsche - czy był naprawdę ateistą? | Offtop na top | Obraza uczuć religijnych? | OdNowa | Świat głupieje | 2018 | słomiany zapał? | Model samoświadomości. | Wyjątek od reguły | Czy Hannibal Rising jest nieautentyczny? | małgorzata foremniak | sex z dojrzałą | Testy narkotykowe | gowork | prostaty | japonia oszalała | wilk | kwas foliowy prenalen | centymetr rezerwisty | le senne | samochody z za granicy | Sabina Śnioch | ilona felicjańska | obuwie | marynarz | nip | przewiezienie oxanabolu przez granice | prepisy na wedlin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.