FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 45049 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Soczewki kontaktowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Soczewki kontaktowe"   

KokoWKS
 Wysłana - 9 luty 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

butterfly

ja wlasnie mam ciby i rzeczywiscie nickich lotow soczewki

niebawem kupie inne jakies
takie:

slbo takie moze:

tyle ze te B&L drogawe troche.

generalnie szkualem takich o takich paraemtrach jak mi w Vsion Exp zalozyli i dali, czyli te ich Iweary, ktore robi Ciba i ktore normalnie sa pakowane jako Precision UV, ale nie ma takich, wiec bede musal sprobowac o nieco inncyh parametrach, jak najbardziej zblizonych. bo te Precision UV lipczaste są. i ja mi czasem sucho jest nawet w 3 godzinki po zalozeniu. a duzo w soczewkach nie smigam

KOSOWO JEST SERBSKIE !!!!!!

butt3rfly
 Wysłana - 10 luty 2008 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

a mi wlasnie B&L najbardziej służa i za 3miesięczne płacę 46 zł!
i J&J tez mi służa

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Znawca -

gaea
 Wysłana - 10 luty 2008 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

A jak z płynami?
Najpierw miałam Solo Care ale tylko 60 ml

Obecnie mam B&L No Rumb 355ml

I wydaje mi się, że Solo Care był lepszy...

Słyszałam jeszcze dobre opinie o opti-free

Produkuje go "niezależna" firma i dlatego podobno jest kompatybilny z wszystkimi soczewkami

Crevez, chiens, si vous n'etes pas contents!

KokoWKS
 Wysłana - 10 luty 2008 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

faktycznie Solo Care tez milo wspominam i kupie go jak mi sie skonczy obecny Eyeye Barnaux Bioxy

KOSOWO JEST SERBSKIE !!!!!!

akysz
 Wysłana - 10 luty 2008 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

okej, chce miec soczewki
i co teraz?
uderzam do lekarza okulisty?
bo ostatnio bylem, zrobil badania i powiedzial, ze 1sze soczewki musze kupic od niego za 100zl, a on mi pokaze jak sie tym obslugiwac.
nie da sie odrazu allegro?

gaea
 Wysłana - 10 luty 2008 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

bo ostatnio bylem, zrobil badania i powiedzial, ze 1sze soczewki musze kupic od niego za 100zl, a on mi pokaze jak sie tym obslugiwac.
Co to za "specjalista" byl? Za tyle kasy mam zapas soczewek na pół roku co najmniej i to B&L miesięcznych
Jaką masz wadę? A z "nauką" wyjmowania i zakładania to wcale tak trudno nie jest Można to śmiało opanować bez pomocy specjalisty, wystarczy mieć troche cierpliwości i poszukać na googlach o co w tym chodzi. Pierwszą pare zakładałam ok 7-10 min ale to tylko dlatego, że wydawało mi się, że przerwę soczewkę. Teraz już wiem, że nie jest ona taka "delikatna" na jaką wygląda
nie da sie odrazu allegro
Uważam, że sie da Jeśli już masz określoną wadę możesz zamówić np. tylko 2 sztuki soczewek tak "na próbę" i zobaczyć czy Ci odpowiadają. Co do średnicy soczewki i promienia krzywizny: Najpierw miałam 13,8mm(średnica) teraz mam 14,2mm i szczerze to na oku nie czuję różnicy BC standardowe 8,6, poza tym soczewki hydrożelowe są tak elastyczne, że w miarę potrzeb dopasują sie do oka.

Zmieniony przez - gaea w dniu 2008-02-10 14:16:08

_GSE_
 Wysłana - 10 luty 2008 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

ok. miesiac temu bylem u okulisty(lub optyka) i dostalem soczewki, teraz przymierzam sie do kupienia przez neta, jest tylko jeden problem. Jak bylem u okulisty, to ona mi te soczewki od razu zalozyla i powiedziala tylko, ze miesieczne. A jak tak teraz patrze, to wybiera sie tez krzywizne soczewki, a ja nie wiem jaka mam. Jest jakas uniwersalna czy mam jeszcze raz isc do jakiegos okulisty?

gaea
 Wysłana - 10 luty 2008 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytaj mój powyższy post to sie dowiesz
Poza tym masz chyba jakies opakowanie? Bo przecież musisz znać moc, na opakowaniu zawsze jest napisane jakie BC(promień krzywizny) i średnica soczewki.

akysz
 Wysłana - 10 luty 2008 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

gaea, jestes rewelacyjna.
sog

_GSE_
 Wysłana - 10 luty 2008 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

no nie, wyjela je z opakowania i mi zalozyla.Dostalem tylko pojemnik na przechowywanie ich. A jaka mam wade wzroku to wiem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Soczewki kontaktowe

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40