FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4516 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Solarium 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Tak 
Nie 
Jestem chlopcem ktory nie ma zdania 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Solarium"   

zrk
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

jakos mi sie nie zdarzylo wpasc na solarke ale nie mam nic przeciwko oczywiscie jesli sie nie przesadza
a nie jak moj koles ktory tak sie zesmazyl przed studniowka ze na zdjeciach wyglada jakby mial z 40 lat

wszystko jest dla ludzi ale z umiarem

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ech...widze, ze tylko niektore osoby zrozumialy to proste pytanie.

Darujcie sobie opisy czy to gejowo czy nie... Pytanie jest proste.

Chyba wiekszosc z nas patrzac na dwie dziewczyny o podobnej urodzie zwroci wieksza uwage na opalona niz na blado rozowa. Chcialem tylko sie dowiedziec, czy z punktu widzenia kobiety odbieraja to tak samo czy jednak dla nich jest to mniej istotne.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

pastorTroy
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

naturalna opalenizna jest ok,lekka solarka tez ale raczej dla dziewczyny ja mam ciemna karnacje i jak poszedlem raz to dosc dziwnie to wygladalo

kubuś...
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

Rafee bo zadałeś takie trudne pytanie
Otóż tak naprawde jest tak...
Jest tylko garstka ludzi płci męskiej którzy nie chodzą na lampy i nie uważają ludzi korzystających z tego cudu techniki za gejów.Zazwyczaj ludzie nie opalający się mają uprzedzenie do tego i będą ciągle mówić(pedał,gej,metroseksualista itp).
Spróbuj i wtedy możesz tak mówić...

...Każdy ma chwile żeby to wszystko jebnął i patrzy w lustro jak łzy mu ciekną...

mleqs
mleko
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sam się też kiedyś z tego śmiałem, jak widziałem w zimę pacjentów z brązowymi polikami...ale człowiek się zmienia i dziś odwiedziłem solarium drugi raz przynajmniej zakamufluję trochę rozstępy i mięśnie bardziej uwidocznie. Jestem zdania, że każdy robi to na co ma ochotę...

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Zazwyczaj ludzie nie opalający się mają uprzedzenie do tego i będą ciągle mówić(pedał,gej,metroseksualista itp).

Przewazajaca wiekszosc gosci z mojego bylego LO, ktorzy chodzili na solarke to zwykle dresiki o mozgu wielkosci orzeszka... I jak tu nie nabrac jakiegos uprzedzenia? Zreszta jest tez duza grupa osob chodzacych na solarium, ktora zdecydowanie przesadza ze zbyt czestymi wizytami. I jak ktos wyglada jakby od roku sie nie myl to trudno sobie nie robic potem zbytow...

Ale tak generalnie to nie mam nic do gosci chodzacych na solarium. Ich wybor. Faktem jest jednak, iz solarium nie jest zdrowe dla skory (nawet jezeli stosuje sie rozne kremy) - tak samo jak slonce. Wiekszosc jednak o tym teraz nie mysli jak bedzie wygladac za parenascie lat

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

a wy dalej swoje

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

M-F
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

kacperson dobrze napisal, ***ac to co mowia jakies kiepy(chodzenie na solke -pedalstwo itd)

solarka jest za***ista

ale z goleniem pach to przegioles -pedalstwo na maxa

VooDooDoll
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

Juz ci napisałam. Nie ma znaczącego wpływu. Przynajmniej dla normalnej babki. Dla blachar i tym podobnych pewnie ma ogromne znaczenie czy chodzisz na solar i czy masz włoski na zelu.

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

Voodoolka: Tak, wiem, czytalem twoja odpowiedz

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Solarium

Strony: 1 2 3 4