FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 612 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Sony Ericsson K800i karta 2 GB plus GRATIS!!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sony Ericsson K800i karta 2 GB plus GRATIS!!!!!!"   

szopik123
 Wysłana - 9 listopad 2009 20:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

powiększ obraz

Data dodania 09/11/2009
Cena proszę o kontakt
Miejsce Kraków

Telefon jest w IDEALNYM stanie technicznym, ma zdjętą blokadę sim-lock.

Sprzedaję cały komplet w skład którego wchodzi:

- Telefon
- Ładowarka
- - Słuchawki
- Kabel USB
- Karta pamięci 2 GB

JAKO GRATIS DODAJĘ ORYGINALNĄ ŁADOWARKĘ SAMOCHODOWĄ SE Z DODATKOWYM WEJŚCIEM NA SŁUCHAWKI

Cena 220zl ostateczna !! Nie interesuja mnie zamiany.

Kontakt gg 420878

Zmieniony przez - szopik123 w dniu 2009-11-09 20:09:30

Zmieniony przez - szopik123 w dniu 2009-11-09 20:10:25

szopik123
 Wysłana - 13 listopad 2009 06:39       [zgłoszenie naruszenia]

up
cena 200zl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sony Ericsson K800i karta 2 GB plus GRATIS!!!!!!

Warto przeczytać: Sprzedam LG KU990 ZESTAW!!! | [Sprzedam] Wzmacniacz ESX Vision V-900.4 | [Sprzedam] Głośniki samochodowe Dego PO-650 | Wykonam projekt wizytówki zapraszam!! :) | [s] Koszulki , smcyze, kubki narodowe ! Naszą drogą nacjonalizm ! | [S] TOSHIBA SATELLITE PRO L40 | ....:::: Nowa Nokia E72 Okazja !!! :::::..... | Imię/nazwa w wisiorku | DZIAŁKI NAD MORZEM , BLISKO JEZIORA OD 12zl/m2 | Kupię telefon do 500zł obowiązkowo wifi i system operacyjny | [S] Aparaty cyfrowe Pentax & Canon | karta sieciowa bezprzewodowa - sprzedam | [S] Projektor multimedialny benq | !! MIX Z NIEMIEC !! Duża paka dla chłopaka! | odpsrzedam battlefield ad company 2 edycja limitowana PL | Wykonam portret WYPALANY W DREWNIE | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | desTinka | gillette | WSO rekrutacja | Monika Jastrząb | wso 2013 | jaki pajak dla poczatkujicego | aktorstwo | murzynki | mirus99 | max payne | RENATA DANCEWICZ | verpak | konflikt pokoleń | fonky | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.