FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1086 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Spóźniający się okres 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Spóźniający się okres"   

Zeszyt
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Piszę, bo chcę poznać opinię innych zapewne bardziej doświadczonych ludzi i być może rozwiać swoje wątpliwości.
Zacznę od tego, że od ponad pół roku regularnie i często uprawiamy seks z moją dziewczyną. W tym czasie użyliśmy dosłownie 2 prezerwatyw i było BARDZO nieprzyjemnie, może źle dobrany rozmiar czy typ czy coś. W każdym razie pozostałe zbliżenia odbywały się bez jako takiego zabezpieczenia. Co miesiąc się stresujemy tym nadchodzącym okresem, czasem mniej, czasem bardziej, ale zawsze. Opracowaliśmy powiedzmy taką swoją metodę. Mianowicie uprawiamy seks tak mniej więcej w przedziale od końca okresu do 10-11 dnia i od ok. 20 do następnego okresu tak "bardziej" tzn. jestem w niej dłużej, ale nigdy w niej nie doszedłem ani nie uprawialiśmy takiego typowego stosunku przerywanego, czyli że wyszedłbym tuż przed wytryskiem. Zawsze zostawiam sobie bezpieczny "czas reakcji" (czyli nie grozi raczej kropelkowanie). Pomiędzy w/w dniami bywa różnie - czasem nie wchodzę w ogóle, a czasem tylko na chwilkę. Wydaje mi się, że na ogół występuje preejakulat.
Mój problem jest następujący. Robiliśmy tak jak zawsze i w tym miesiącu. Tyle że teraz spóźnia jej się okres. Jakiś tydzień temu przez 1 dzień bolały ją piersi. Czasem na chwilkę pobolewa ją brzuch, ale ogólnie nie czuje się tak bardzo "okresowo". Zwykle okresu dostaje 28-30 dnia cyklu. Dzisiaj jest 32 i jeszcze nic. Dodam, że podczas tego cyklu spędziliśmy tydzień nad morzem i w tym miesiącu stresujemy się trochę bardziej niż zwykle.
Jak sądzicie, jest powód do niepokoju czy może to opóźnienie jest spowodowane tą podróżą i stresem? Ile dni opóźnienia jest jeszcze naturalne? I ogólnie jak sądzicie, czy przy takim sposobie uprawiania seksu ryzyko jest duże czy raczej minimalne?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Sweet69
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

uprawiając sex bez zabezpieczenia trzeba liczyć się z ciążą

i nie ważne czy ci sie wydaje że raczej nic nie wypływa czy nie

moze być to ciąża
a moze opóxnienie być spowodowane wyjazdem i zmianą klimatu
zróbcie test - najprostrze wyjscie

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ******lę
Stąd się biorą nieplanowne ciąze i wszelkie nerwice seksulane
A dziewczyna też pewnie ma super satysfykacje z seksu na raty

Zróbcie test i tyle.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2008-08-28 17:34:08

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

OLKAAA777
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

a Twoja dziewczyna bierze tabletki ?

Don't wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect.

Angel...
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

W każdym razie pozostałe zbliżenia odbywały się bez jako takiego zabezpieczenia.

Ekspert -

OLKAAA777
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

No to w takim razie spozniajacy sie okres moze byc spowodowany zmiana kliamtu, stresem,odchudzaniem czy innymi ******łami, niekoniecznie musi to byc ciąża.
Ale j/w - róbcie test i tyle nie ma co dluzej zwlekac.

Don't wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect.

Kukułek
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

obawiam się, że czerwie z planety arrakis nie produkują już tyle przyprawy co kiedyś i moje zdolności jasnowidzenia są bardzo upośledzone

moja rada:

nie dawajcie mu na imię mateusz czasem bo za długie i mu kumple po nazwisku będą mówić

Specjalista -

Eksplozja
20/21.12.2007. [*]
 Wysłana - 28 sierpień 2008 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

a podobno gópi jest hui bo ma dziurę w głowie..
seksu nie da się uprawiać "trochę", ani "przez chwilę". Przeczytaj podwieszone tematy oraz dot. antykoncepcji, ciąży oraz pewnie samego uprawiania sekzu bo za chwilę założysz "rzuciła mnie, powiedziała że jestem kiepski w łóżku"..

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 28 sierpień 2008 18:14       [zgłoszenie naruszenia]

wyszukiwarka

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Spóźniający się okres

Warto przeczytać: Kwiaty | "Jak Rozkochać W Sobie Kobietę" | Ich juz calkiem POPIE........... | Konkretna sytuacja. Potrzebny pkt. widzenia kobiety | I tak źle, i tak niedobrze... | Odległość | małe zboczenia :> | Jakie prawdopodobieństwo wpadki? | zdrada... | jakie komplementy? | big problem ;/ | Były chłopak i jego dziewczyna... | natrętni przyjaciele2 %-) | wpadka-prosze o dorade | Jak "to" robić dziewczynie? | co to ma byc? | Raskus | maciej_tbs | kukulek | spirala | kanax123 | nie kocha,ale chce ze mną być | daylette | pittdoggy | daylette tabletki antykoncepcyjne | disco gerls | Monachium | amber | rezygnacja | bydle | ZABAWA | olaf dobosz | GMO | plissken | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.