FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 31829 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Spóźniający się okres - kolejny temat 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Spóźniający się okres - kolejny temat"   

masameta
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Otuz obawiam sie ze moze to być najgorsze:
Moja dziewczyna skonczy w grudniu 19 lat,
pare osttatnich okresów:
9marzec
3 kwieciec
29 kwiecien
21 maj (szczegóły dalej sa podane)

srednie jej cykt wynosi 24-26 dni
zacznijmy od poczatku był 21.05.05r(sobota) maj kiedy ona dostała okres (pierwszy dzień) my kochaliśmy sie w środe 25.05.2005r (to był jej 5 dzień okresu miała jeszcze wtedy lekkie krawwienie bo oglądałem wtedy jeszcze gumke i była troche czerwona), oczywiscie Kochaliśmy sie z prezerwatywą, gumka nie jestem w 100% pewny ale raczej nie uległa uszkodzeni nie mogłem tego sprawdzić bo było ciemno, ale na dodatek jeszcze szybko gdy tylko poczułem szybko wyjołem (teraz trudno mi juz sobie przypomniec dokładnych szczegółów).
No ale dzis jest juz 16.06.05 ( a wiec okres spuźnia sie jej juz o 2 dni) i Moja dziewczyna nie dostała okresu... a na dodatek pisze Mi ciągle ze źle sie czuje...
JA nie wiem juz co mam robić ... !?

Podobno zdazaja sie przypadki ze i podczas miesiaczkiz mozna zajśc w ciaże !?
Jakie wg was ryzyko zajscia ? Bo ja juz nerwowo wysiadam ......

korian
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

a dlaczego nie zrobicie testu ciążowego?

Ekspert -

masameta
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jutro chyba sie po niegow wybiore, chyba wysiąde nerwowo jak bedzie sobie ten test robic

korian
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

2 dni to jeszcze nie koniec świata.. jak się źle czuje to może oznaczać, że wkrótce dostanie okresu, moja tak ma.. moim zdaniem niepotrzebnie panikujesz, ale nie jestem ginekologiem i nie znam się na tym. jedyne co ci mogę poradzić to test ciążowy lub wizyta u ginekologa, wtedy będziesz wiedział napewno.. pozdrawiam.

Ekspert -

masameta
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Jako takich objał nigdy nie miałaprzed okresem, czasami ja plecy lub piersi bolały, jutro kupie ten test i bede spokojniejszy...
Ale czy według was jest duże ryzyko jeśli nawet gdyby gumka została uszkodzona ze mogło dojsc do zapłodnienia ?

korian
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie szanse są naprawdę nikłe.. ale zapytaj lepiej jakiejś baby co to się na cyklach zna.. pozdro.

Ekspert -

crs_sc
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

2 dni to nic ... niepotrzebnie panikujesz.

Caillah
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

okres może się spóźnić przez wiele powodów, np. zła dieta czy stres czy też leki.. a 2 dni to jeszcze nic takiego, gorzej gdyby się jej spóźniał tydzień.. jednakże prawdopodobieństwo że jest w ciąży nie jest duże choć jest.. zróbcie test będzie pewniej, przynajmniej nie będzie nerwów.. po tym czasie wynik powinien być wiarygodny.. po za tym teoretycznie kochaliście się podczas dni bezpłodnych..

ferry
 Wysłana - 16 czerwiec 2005 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

2 dni opóźnienia cyklu nieregulowanego pigułkami to nic, jakby to były 2 tygodnie wtedy można się obawiać

Ekspert -

masameta
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli stres jest powodem to tak moze byc, bo dziewczyna miała zakończenie szkoły i miała problem z matma bo groziło jej ndst
i strasznie sie bała i stresowała widziałem to po niej ! naprawde mocno to przezywała bo kolesj ja nieźle gnębił ! (ale naszczescie przepchnoł ją)
Bede musiał z nią pogadać i moze ejdnak stracic te pare groszy an test, przynajmniej nie ebdzie juz takiej nie pewnosci.

diabeleq
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

jak powiedział ktos wyzej... 2 dni to jeszcze nic, a jesli chodzi o dni cyklu to z tego co słyszałem nie są to najpłodniejsze dni wiec i zapłodnienie ma nikłe szanse cierpliwosci... a jesli jej nie masz to tescik 3m sie!

nie taki diabeł straszny :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Spóźniający się okres - kolejny temat

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9