FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3641 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Spalona akcja czy walczyc? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Spalona akcja czy walczyc?"   

macpryw
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

no ale zeby ta co mi sie podoba wybaczyla mi do konca musze przeprosic ta jej najlpesza przyjaciólke bo ona mowi ze bardzo sie kochaja.Ja sam mysle ze przepraszac w sumie moge za ten tekst z sexem bo za to ze jej nadzieje jakos tam zrobilem to chyba według mnie nie ma za co.

Sprobuje jutro z tymi kwiatami,ja jej pisalem ze antybiotyk bralem i polaczylem nieswiadowmie z alkoholem i dlatego taki efekt byl,i niby cos zrozumiala ale napewno nie do konca moze z czasem jej przejdzie.
Tylko pozniej tez bede musial to moja przeprosic sprobowac az sam jestem starsznie ciekawy czy ona moze mi to wybaczyc bo teraz na gg z nia pisze ale rozmowy sa juz zupelnie inne niz wczesniej

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

nuriko
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyżej ale ogólnie to spalony jestes chociaż jest ten 1% procent szansy że baaaardzo jej na tobie zależy i Ci w końcu wybaczy. Jeżeli chcesz odzyskać zaufanie to teraz daj z siebie wszystko

NuRiKo!! NuRiKo!!

macpryw
 Wysłana - 12 marzec 2006 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

hehe no ale ja takiego stosunku nie mam do konca bo ja wiem ze te moje jazdy sa smieszne ale w gruncie rzeczy chcialbym miec jedna panne i byc z nia na stale ale z drugiej strony wiem jakie one sa i ze masz 70 % vze zdradzi keidys tam.
Wogole ja sie martwie bo mam caly czas ta panne na dni powszednie co ma typa 4 lata i znia dalej wszytko trwa a one nic o sobie nie wiedza.I tak nie wiem jak bedzie pozniej jakby cos wyszlo z ta nowa bo tej drugiej jest mi ciekzo zostawic
***a... zycie

welder
 Wysłana - 12 marzec 2006 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

pij mniej, uawazaj komu proponujesz sex w toalecie i nastepnym razem bedzie oki

Andromedaa
 Wysłana - 12 marzec 2006 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

ze masz 70 % vze zdradzi keidys tam

I mówi to Ten, który poleciał w slinę z Jej najlepszą Kumpelą na imprezie buehehe. Swoją drogą - mam nadzieję, że Ci nie przebaczy. A jak już to nie szybko i że weźmie Cię na wstrzymanie.
Kwiaty dla Koleżanki (tej od śliny) będą na miejscu, bo to już druga osoba, która skrzywdziłeś.

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 12 marzec 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja z kwiatami to bym nie wyjeżdzał. U mnie kwiaty są zarezerwowane dla dziewczyny z którą mnie coś łączy a nie dla koleżnaki na przeprosiny. Ale to moje zdanie.

Zmieniony przez - slaweh w dniu 2006-03-12 22:53:16

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

niwix
Kłapouchy
 Wysłana - 12 marzec 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Pięknolicy fajne ajak !

co do sytuacji przeproś jedną przeproś druga jdnąwex na piatek druga na sobote

proste ?

OSIOŁKOWY MODERATJER
[http://www.insomnia.pl/temat192606/] nju autoportret str 15
[http://www.insomnia.pl/temat177875/] wakacje bandyty [http://www.insomnia.pl/temat167811/] kłapouchy vel niwix
[http://www.insomnia.pl/temat186368/] me and my .. son

macpryw
 Wysłana - 13 marzec 2006 07:59      [zgłoszenie naruszenia]

dzis musze te kwiaty dac tylko dzis za godz sie spotykam z ta inna(niektorzy wiedza pewnie o ktorej pisze:) i nie wiem za bardzo jak to fizycznie zrobic.Bede musial ja w domu u mnie zostawic i wyjsc na godz powiem ze ide cos załatwic i da rade.Ale tez lipa bo jej powiedzialem ze sie przelizalem i ona zla ale jakos udobruchalem ja.Zobaczymy dam kwiaty kolezance tamtej i zobacze czy tamta sama cos napisze bo napewno odrazu sie o tym dowie.JA nie bede nic pisal zeby wyszlo ze zrobilem to bezinteresowanie :D

slaweh
 Wysłana - 13 marzec 2006 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie no twoje pomysły są niezłe

Zmieniony przez - slaweh w dniu 2006-03-13 09:12:04

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 13 marzec 2006 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ty to masz atrakcje w życiu

włączam powiadomki

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Spalona akcja czy walczyc?

Strony: 1 2 3 4