FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14675 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Spis nazw firm... jak sprawdzić czy nazwa nie jest zajęta? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Spis nazw firm... jak sprawdzić czy nazwa nie jest zajęta?"   

vitoss
 Wysłana - 17 styczeń 2006 14:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy istnieje coś takiego jak spis nazw wszystkich istniejących firm Jak sprawdzić, czy nazwa, którą chcę zarejestrować nie jest już zajęta? Może być coś takiego, że firma będąca np. w Australii będzie miała taką samą nazwę jak firma np. na Ugandzie?

Impossible is nothing!

curf
 Wysłana - 17 styczeń 2006 18:32       [zgłoszenie naruszenia]

Do wszystkich? Na całym świecie? Idę o duże pieniądze, że nic takiego nie ma
Nawet będziesz miał trudności, żeby w jednym miejscu zobaczyć wszystkie firmy w Polsce. Trzeba jeszcze na to paru lub kilkunastu lat - tak sądzę.
Natomiast tu [http://www.teleadreson.com.pl/] znajdziesz katalog polskich firm, ale i jemu daleko do całości.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Spis nazw firm... jak sprawdzić czy nazwa nie jest zajęta?

Warto przeczytać: Wypadek na budowie praktykantki | Picie alkoholu w samochodzie. | Zwolnienie lekarskie a inwentaryzacja | Pomocy... | kaucja | kara smierci we współczesnym świecie | wyrok a praca za granicą | dochód 515 zł :) co z rozliczeniem z US? | mandat, windykacja | Pobicie przez "idiotę". | giełda nieletni | Kazus prawny-prawo cywilne czyny niedozwolone | Mieszkanie, księga wieczysta | konto w banku | Windows w domu - licencja | Zmiana nazwiska... | ciekawe jak ruchac z milosci | Prosta metoda jak skutecznie rzucic paleniei Kto z was rzucil palenie | biuro ochrony rządu | wakacje z mama 2 | ducato | randki z modelkami | ale mam kujowy nick | kujowy | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Polska Szlachta | piekne aktorki | clen | Rolnictwo | niepełnosprawnych | chorych | youtube filmiki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.