FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16285 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Spjerdolone okazje :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Spjerdolone okazje :/"   

sokzrurka
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 17:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Po wczorajszej sytuacji naszła mnie myśl podzielenia się niewykorzystanymi okazjami w wiadomo jakich sprawach. Jestem na świeżo więc oprócz tego chciałbym się pożalić i szukam pocieszenia

Mianowicie wczoraj umówiłem się koło 2 w nocy na winko sam na sam z koleżanką. Miałem wolny pokój, a ona dzień wcześniej się ze mną całowała, więc szanse na "małe co nie co" były. Po drodze przechodziliśmy obok koleżanki, która !!!kurva!!! się przylepiła. Ta ode mnie, bo jest miła, i pewnie nie tyle myślała o pewnych sprawach co ja, zaproponowała jej wypad do mojego pokoju. Tamta niekumata (wiedziała że do tamtej kręcę i miała się od***ać!!) przystała na propozycję i powędrowała z nami w okolice mojego ****idołka. W międzyczasie starałem się jak mogłem gestykulując i mrugając usunąć nieproszony obiekt, który niestety nic nie jarzył

Działałem szybko, usadziłem je na korytarzu i powiedziałem że zaraz wrócę z pokoju. Tam napisałem i wysłałem smsa niekumatej żeby sobie poszła bo chcę wypić wino z moim obiektem sam na sam. Kiedy wracałem do nich na korytarz, moja okazja pyta "czemu wysyłasz smsy do niekumatej "
Ja se myśle co jest kurva. Tamta tempa strzała tylko wstała i powiedziała że musi iść i że pustego smsa wysłałem
Okazało się że po prostu powiedziała coś w stylu co ten "ja" robi, wysyła mi dureń smsy, zanim go odczytała.

W każdym razie efekt był taki, że moja miłość zauważyła że wyprosiłem tamtą i mam pewne niecne wobec niej zamiary. Ogólnie się w****iła, bo jej nie chciałem powiedzieć co tam napisałem i poszła sobie spać

A ja poszedłem sam do pokoju przytulić się do poduszki, i tak przeleżałem płacząc do rana

chcesz więcej - płać więcej

Znawca -

ShogunBAN
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

zj.ebałes, mogłes rvchac obie

od wszystkiego sie oderwij, zostaw nerwy....

sokzrurka
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

druga ma chłopaka i jest wielorybem...

Znawca -

Manho
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Haha nie masz co płakac bo i tak do niczego by nie doszło, chyba że byś ją uchlał i na spiocha ale jak miałeś taki plan to mogłeś 2 upic chyba że nie miałeś w domu odpowiedniej ilości denaturatu

FastDiesel
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ale bym się wkurvił na tą drugą suke...
Zrób piźddzie odwet i podziękuj

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Znawca -

DomPas
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

lokvrwa Haha dobra akcja, tempa szczala ten wieloryb.

Znawca -

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie dość że wieloryb to jeszcze głupia szczała...

...typowa polka

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

sokzrurka
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

chvj wi, może zazdrosna, że się inni chcą bawić, ona siedzi sama bo jej chłopak pewnie posuwa inną

Generalnie sytuacja nie była podbramkowa, ale szanse wynosiły koło 30 - 50% przy dobrym rozegraniu. Stare wygi wiedzą że winko + wolny pokoik o 2 w nocy, ma potencjał (to do manha)

Znawca -

Naly
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha lipa
sog na pocieszenie nie wchodzi

Ekspert -

brokenhead
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra,pochwalę się moją zmarnowaną okazją.A chooj tamKiedyś umówiłem się na kawę z fajną,młodą opiekunką kolonijną.Na 3 spotkaniu całujemy się a ona:dzieci z grupy obgadują nas,że już 3 raz jesteś to pewnie na noc zostaniesz.Ja oburzony: a to głupie gnojki,no co ty,nie zostanę.Dopiero parę dni(miesięcy) póżniej zajarzyłem,że to było zaproszenie.No dobra,wyzywajcie.

Znawca -

Kordecki
 Wysłana - 16 czerwiec 2010 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Oh.. jakie to życiowe
Ale spoko - nie jesteś pierwszy ni ostatni, któremu ktoś inny się wpi%#rdala w plany.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Spjerdolone okazje :/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: | | takie skowyrne | adidas boat | tetra pak | egzema | discopolo | harry potter | minidv | starożytne filmy | filmy o starożytności | bmw 320 vs astra III | zawor egr | zawór egr volvo v40 | zawór egr | egr | 48227225574 | chcieć to móc | koralina | pasztetowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.