FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 89 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Społeczny kurator sądowy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Społeczny kurator sądowy"   

Mazuro13
 Wysłana - 13 luty 2017 23:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów pracuje na w/w stanowisku ? Szykuję się dona rozmowy z kierownikiem kuratorów w Sądzie w mojej miejscowości i chcę się jak najlepiej przygotować. Będę wdzięczny jeśli jest na forum jakiś kurator i mógłby podpowiedzieć na co w szczególności zwrócić uwagę

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Społeczny kurator sądowy

Warto przeczytać: pytanie o staż | Żabka - czyli własny sklep | kuroniówka | Własna firma od razu po LO? | Po pracy w****! macie tak? | pytanie | praca w uk | praca w weekendy | Otto - czy coś się zmieniło? | Urząd pracy | kierowca/dostawca/kurier kat.B | Cos z angielskim :) | Czy to się zalicza do pracy? | płaca netto/brutto | Szukam pracy w Europie + 6 euro/godzine | praca dla nieletnich | świadkowie jehowy | jak zmyć plamy po nadmanganianie potasu | meska dziwka jak nia zostac | rajstop | dam rady | daje rady | cien | buty do stania | bertone | dyspozycyjność w służbie | koszt budowy jednego rurociagu | kim kardashione | gimnazjalistki sex | gimnazjalistki sex wyszkow | gradowka | silverlight | ogame | hard | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.