FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 270 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Społeczny kurator sądowy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Społeczny kurator sądowy"   

Mazuro13
 Wysłana - 13 luty 2017 23:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów pracuje na w/w stanowisku ? Szykuję się dona rozmowy z kierownikiem kuratorów w Sądzie w mojej miejscowości i chcę się jak najlepiej przygotować. Będę wdzięczny jeśli jest na forum jakiś kurator i mógłby podpowiedzieć na co w szczególności zwrócić uwagę

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Społeczny kurator sądowy

Warto przeczytać: Własny biznes w małym mieście | praca w niemczech (czereśnie) | Sprawdzenie CV + kilka rad ;> | Jak sie nazywa osoboa | Studia podyplomowe | Odnośnie CV, pytania | Co wybrać? | Rozmowa kwalifikacyjna na przedstawiciela handlowego. | Windykator | Handmade Koszule | skład budowlany | praca w OVB | Dofinansowania działalności. | [REKLAMA] Pomysł na dochodowy innowacyjny biznes. Polecam! | Służba, | studia magisterskie ===> studium oficerskie | nikki86 | sprawdziany lustra A]wiata wsip | klimatyzacja | problem folia 3d | problem folia 3d auto | caps | hmm | zepsuł | problem | zepsuty | przypali | smutny | popsuł | polski plakat | plakat | perfectclimapl | grrreta@interiaeu | grrreta@ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.