FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13781 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Spodnie po praniu :/ co zrobic ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Spodnie po praniu :/ co zrobic ?"   

crack22
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wyjelem wlasnie spodnie z pralki w miare nowe (pierwszy raz w praniu), patrze a tam powycierane paski na dlugosc co z tym zrobic? jak wogole da sie cos zrobic ?

shinsei
 Wysłana - 18 grudzień 2005 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

Witam!
Mam pytanie jaki to rodzaj spodni?Jensy?Sztruksy?Garniturowe?Sportowe?
Czy były to spodnie oryginalnie dekatyzowane?(przecierane)?
Czy były to spodnie markowe?

A teraz tak...Jesli były to spodnie oryginalnie dekatyzowane , to w praniu doszło do kolejnego etapu przecierania i jest to jak najbardziej zamierzony efekt producenta(na metce powinna widnieć informacja o spieraniu koloru). Jeśli jednak nie i spodnie były pierwszy raz prane wg instrukcji - możesz spodnie oddac do reklamacji. Jeśli były to spodnie markowe , to reklamcja jest uznawane w 100% , ponieważ produkt markowy nie powienien się niszczyć...Sprawdż dokładnie czy te paski , to przypadkiem nie pozostałość po proszku do prania .Jesli masz jeszce jakieś pytanie- pisz.
Pozdraiwam!

Zmieniony przez - shinsei w dniu 2005-12-18 14:18:21

MOD MiU i Grafika Insomnia 2009

[kat-jot.daportfolio.com/]

Ekspert -

crack22
 Wysłana - 18 grudzień 2005 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

Byly to nowe spodenie ,firmowe ,przecierane ale nie kupilem ich w sklepie
prane byly na stronie zewnetrznej i nie jest to od proszku sa ta linie wzdluz spodni :/ i zastanawiam sie czy ich nie pofarbowac tylko juz nie bedzie widac ze sa wycierane ale paski zniknąc powinny .....

shinsei
 Wysłana - 18 grudzień 2005 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. Powinieś był je wyprać na lewej stronie(wewnętrznej)... Jesli nie były kupione w skelpie to niestety z reklamacją może być problem , chyba że ktoś je Tobie sprzedał i trzyma nadal pragon...Skoro były dekatyzowane to ten proces miał się po praniu nasilić. Może spróbuj je wyprać jescze raz na lewej stronie , nie wiem czy to coś da ale może... Co do farbowania , być może przetarte fragmenty zostaną jaśniejsze. Niestety nie mogę Ci wiele na ten temat powiedziec ponieważ nigdy nie farbowałam odzieży...

Ekspert -

crack22
 Wysłana - 18 grudzień 2005 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

oki dzieki za wypowiedz , tez myslalem zeby wyprac je jeszcze raz ale mysle z eniewiele to da ale w sumie jak nie bedzie widac tych wycieancych motywow tez beda dobrze wygladac ... sie pomysli...

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 18 grudzień 2005 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie bede zakladac nowego tematu, wiec zapytam sie w tym:
czy ktos z was uzywal wool light perla black ( czy jakos tak), pytam bo moje czarne spodnie stracily kolor i che im jakos pomoc, myslalem nad wyzej wymienionym porduktem

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

shinsei
 Wysłana - 18 grudzień 2005 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Witam
wool light perla black zapobiega spieraniu koloru , jednakże jeśli kolor już się wyprał , nie wiem czy wiele tu zdziała...Niestety nie wiem czy zawiera dodatkowe barwniki , żeby przywrócić kolor. Dodaję jej do prania ale rzeczy sprane nie odzyskują koloru, jeynie te zupełnie nowe dłużej pozostają czarne...

Ekspert -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 18 grudzień 2005 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

ok, shinsei a znasz moze jakies brawniki do tych spodni, ktore moge dostac w sklepie.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

shinsei
 Wysłana - 18 grudzień 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś w sklepach można było dostać farby do ubrań (tabletki lub proszek lecz ostatni raz widziałam cos takiego na oczy w latach 80tych )ale o ile pamietam super efektu nie dawały (biała bluzka zamiast czarnej wyszła ziolona). Obecnie niestety nie mam pojęcia czy jeszce to mozna dostać, na pewno w sklepach z akcesoriami krawickimi i dobrych pasmanteriach cos się znajdzie , ewentualnie zajrzyj do sklepu dla plastyków tam na 100/% coś będzie ale raczej do zdobienia tkanin , chociaż...

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 18 grudzień 2005 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

można takie dostać, ale no cóż....
kiedyś wygrzebałem z szafy bluze kompletnie przezemnie zapomnianą jeszcze z gim, ale pasowała jak ulał tyle, ze troche wypłowiała więc kupiłem jeden barwnik wrzuciłem do garnka ugotowałem z bluzą i wyszło mi coś takiego jak hipisi noszą rózne jakieś czane smugi, szare, przejścia kolorów
więc wrzuciłem 6 do największeog garnka jaki miałem (porzyczony do kumpla) trzymałem ją na chaczykach żeby w żadnym miejscu sie niezagiała i farba dotarła do każdego miejsca i ciągle efekt był niezodawalający i dziwnie pachniała

więcej zachodu niz to wszystko warte

pozdrawiam ps nie wiem czy dzins złapie koszt jednej torebki coś koło 3 zł

shinsei
 Wysłana - 18 grudzień 2005 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

jeans złapie ale tą profesjonalną farbę w zkaładzie , który się takim czyms zajmuje...z tym , że po jakimś czasie i tak zacznie blednąć , więc trzeba "zabieg" powtórzyć...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Spodnie po praniu :/ co zrobic ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: farba | Jakie ubrania dla osoby niskiej ?!? | Gdzie kupić dobre rury ? :D | Kolczyk w nosie | Jak zrobić tą fryzure? | balet..dancing.koko bongo | BLOKER ODROSTU WŁOSÓW DEPILACJAHAIR no MORE | tatuaż !!! cena | gdzie kupie | Koszulki z TUESDAY | krawat na studniówkę. | twarde wlosy | krem z mocznikiem a tradzik | NIKE AIR MAX - oldschool | Co myslicie o tym zakupie | Golarka -dobry wybór? | cebula | kuroi | szwajcaria | przemiana | w140 | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | kubek kawa | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | analiza | smolensk | sons of anarchy | prezent | SOCHA | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.