FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23310 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sponsoring 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sponsoring"   

matyldaprj
 Wysłana - 1 lipiec 2005 22:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Napewno obiła Wam się o uszy oststnio bardzo popularna forma prostytucji,jaką jest sponsoring.Cała istota tego zjawiska polega na tym,że młode,atrakcyjne dziewczyny szukają facetów,dzianych biznesmenów w drogich furach z którymi spotykają się i uprawiają seks za pieniądze.Ponoć co 5 studentka w Warszawie "zarabia" w ten sposób.Sponsorów jest coraz więcej,łatwe pieniądze są chyba najskuteczniejszym wabikiem.Chciałam się dowiedzieć,co myślicie o tym zjawisku?Czy jest to dla Was gorszące,taka 20 zawieszona na ramieniu czterdziestoparolatka,seks w hotelowym pokoju i koperta z np.1000 zł?Bo mnie to przeraż.Corz więcej o tym czytam,ciągle w necie natykam się na tego typu ogłoszenia i zaskakuje mnie,jak wysoka jest skala tego zjawiska.Przecież to zakamuflowana forma prostytucji.Czym się różni zwykła burdelowa dziwka od takiej kochanki za pieniądze?Gorszy was to?
ostatnio gdy miałam praktyki w hotelu przyszedł taki obleśny frajer w garniturku,spocony itd.Zapytał o pokój dwuosobowy bez śniadania,na chwilę wyszedł i wrócił z może 18 letnią brunetką,która rozpaczliwie próbowała schować się za długimi włosami.Wyszli po paru godzinach.Jakie to upokarzające,aż się żygać chce.Ale jak widać są ludzie dla których pieniądze znaczą więcej niż moralność,szacunek do siebie i do swojego ciała.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

korian
 Wysłana - 1 lipiec 2005 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

kurestwo było jest i będzie.. a jak się będzie nazywać nie ma żadnego znaczenia.. mnie to nie gorszy bo mnie nie dotyczy.. to jest sprawa tych dziewczyn co robią ze swoją dupą i resztą ciała też..

Ekspert -

MadeByYou
 Wysłana - 1 lipiec 2005 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Sponsoring dotyczy dziewczyn ale nie zapominajmy, że faceci również na tym zarabiają czasem.
Też jakiś czas temu troszkę o tym czytałam. Wydaje mi się, że podobnie jak w prostytucji czasem nie ma się wyjścia, jak nie ma się kasy w ogóle. Każdy ma tam jakieś swoje powody i nawet nie chce mi się ich oceniać.
Dla mnie osobiście coś takiego nie wchodzi w grę.

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

Helevorn
 Wysłana - 1 lipiec 2005 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak juz slusznie napisal korian - to jest zwykle kurestwo i tyle... (no nie wierze okazalo sie, ze do tej pory soga nie dalem...)

IMHO nie ma tu w ogole o czym dyskutowac.

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

BankoPL
 Wysłana - 1 lipiec 2005 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jest to smutnie i przykre.
Dla mnie taka laska nie rozni sie niczym od tirówki.
Poprostu szkoda gadai faktyczni ejest to gorszące że to studnetki i niby dziewczyny "na poziomie" sa zwyklymi dziwkami, bo tak je trzeba nazwac

Andromedaa
 Wysłana - 1 lipiec 2005 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Luksusowa wersja prostytutki i tyle.

Ekspert -

Mykupyku
 Wysłana - 2 lipiec 2005 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie takze, jest to po prostu zwykla prostytucja. Jakas nowopowstala wersja, dla ktorej usilnie probowane jest wyszukanie wytlumaczenia i zalagodzenie problemu.
Jest taka sama prostytutka, jak zlodziejem gosc, ktory kradnie tylko w jednym, ekskluzywnym sklepie, bo dogadal sie z ochrona ;)

Kali0o0o
 Wysłana - 2 lipiec 2005 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

ale co niektorzy t odebile ja ******le
i powiedzmy ze taka osoba niema srodkow by zyc i co wy******li fikola ? pojdzie na ulice zebrac tak jak do mnie ostatnio jakas babka z lzami w oczach proszac na dworzu o kase ? co innego jesli to robia ludzie ktorzy maja kase by "przezyc" a mimo to w taki sposob "dorabiaja"

Zorganizowana akcja kopnij psa bundych w jajko !

Mykupyku
 Wysłana - 2 lipiec 2005 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

Eh, dokladnie z tych samych wzgledow czesc kobiet zostaje prostytutkami. Czego to dowodzi? Bo nie do konca rozumiem, o co sie tak unosisz?

korian
 Wysłana - 2 lipiec 2005 07:55      [zgłoszenie naruszenia]

znam naprawdę biednych ludzi, i żadnemu z nich choćby przez myśl nie przejdzie żeby coś komuś za******lić albo dać dupy jakiemuś cieciowi za kasę.. różni ludzie, różne potrzeby, różne zestawy Pam Vitam..

Ekspert -

kubuś...
 Wysłana - 2 lipiec 2005 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie tam to nie przeraża ponieważ to jest zawód jak każdy inny...Po prostu jest dana kobieta która wycenia własną dupe na dajmy na to 200zł i ją sprzedaje.To jest tylko i wyłącznie jej sprawa że nie ma szacunku do samego siebie a skoro ona się tym nie przejmuje to po co Ty to za nią robisz?Sponsoring to jest bardzo szerokie pojęcie i nie tyczy się tylko bzykania za pieniądze.Niektórzy bogatsi ludzie potrzebują ładnej towarzyszki do imprezki żeby pokazać się jakoś w gronie kolegów itp.Chociaż wiadomo że kryje się za tym sex,ale sponsorki w przeciwieństwie do prostytutki rozmawiają ze swoimi sponsorami,chodzą na imprezy i takie tam a prostytutka przyjdzie nastawi tyłka przez godzine czy tam ile czasu,weźmie kase i pójdzie...Ogólnie do żadnej formy prostytucji nic nie mam bo sex to jest podstawowa czynność fizjologiczna która pomaga niektórym nieśmiałym...
Tak jak ktoś napisał...Prostytucja była,jest i będzie!!!

...Każdy ma chwile żeby to wszystko jebnął i patrzy w lustro jak łzy mu ciekną...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sponsoring

Strony: 1 2 3 4 5 6 7