Wysłana - 7 marzec 2007 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,

bodymaker
 Wysłana - 7 marzec 2007 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Kolejny sportowy skandal w TVP

Telewizja publiczna po raz kolejny udowodniła, że nie jest dla niej ważny kibic opłacający abonament telewizyjny - pisze serwis wirtualnemedia.pl.
We wtorek wieczorem TVP3 Gdańsk przeprowadziła bezpośrednią transmisję z szóstego meczu fazy półfinałowej o mistrzostwo Polskiej Ligi Hokejowej pomiędzy Stoczniowcem Gdańsk a GKS Tychy (gra się do czterech zwycięstw, stan rywalizacji przed pojedynkiem 2-3).

Jednak kibicom nie pozwolono obejrzeć spotkania do końca. TVP przerwała transmisję na dziesięć minut przed końcem spotkania przy stanie 2:2. Mecz hokejowy zastąpiły na ekranie reklamy i Telekurier.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stoczniowca 3:2.

Specjalista -

areck
 Wysłana - 8 marzec 2007 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

aha

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

areck
 Wysłana - 12 marzec 2007 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

Kolejny skandal w TVP

W ubiegłym tygodniu TVP 3 Gdańsk na dziesięć minut przed końcem meczu półfinału PLH Stoczniowca Gdańsk z GKS Tychy przerwała transmisję i wyemitowała "Telekurier". Przedstawiciel telewizji, Stanisław Snopek, przeprosił kibiców i zapowiedział, że TVP przeprowadzi transmisje ze zmagań finałowych. W niedzielę sytuacja się powtórzyła...

Tym razem w "roli głównej" wystąpili decydenci z mazowieckiego oddziału TVP. W 82. minucie II-ligowego spotkania Polonii Warszawa z Kmitą Zabierzów transmisja została... przerwana i zastąpiona - niejako tradycyjnie już chce się rzec - "Telekurierem".

Wysłana - 27 marzec 2007 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

na jakich kanałach leci dzisiaj mecz Brazylia vs. Ghana, wiem, że na Polsacie sport, ale gdzie jeszcze.