FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 89554 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Sport W Tv 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sport W Tv"   

areck
 Wysłana - 17 marzec 2006 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

Mundial w TVP i Polsacie

Mecze piłkarskich mistrzostw świata w piłce nożnej będzie można zobaczyć w Telewizji Polskiej i Polsacie - pisze "Gazeta Wyborcza". Obie stacje zapłaciły za mundial 15 milionów euro.

Wszystkie mecze piłkarskich mistrzostw świata zobaczymy w kodowanym Cyfrowym Polsacie. Kto nie ma dekodera, połowę spotkań obejrzy w otwartym Polsacie, połowę w Telewizji Polskiej. Finał mistrzostw (9 lipca) zobaczą widzowie TVP i kodowanego Polsatu Sport Extra.

Jeden z pracowników TVP powiedział gazecie, że telewizja publiczna pokaże mecz otwarcia (Niemcy - Kostaryka) oraz wszystkie spotkania z udziałem Polski (9 czerwca z Ekwadorem, 14 czerwca z Niemcami i 20 czerwca z Kostaryką). Otwarty kanał Polsatu pokaże mecz o trzecie miejsce. Zastrzegł sobie jednak prawo do transmisji spotkań w grupach z udziałem najlepszych drużyn: Brazylii, Argentyny, Anglii, Holandii, Hiszpanii, Francji i Włoch.

Polsat Sport Extra ma pokazać na żywo wszystkie 64 mecze. Dziennik pisze jednak, że jeśli liczba sprzedanych dekoderów nie zadowoli szefa stacji, Zygmunt Solorz będzie chciał zarobić na reklamach i przeniesie mundial do Polsatu Sport, który przez sieci kablowe może oglądać 3 miliony abonentów.

Negocjacje w sprawie zakupu praw telewizyjnych przez Polskę trwały kilkanaście miesięcy.

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

areck
 Wysłana - 17 marzec 2006 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Znakomite wieści dla kibiców piłki nożnej

Telewizja Polska S.A. i Polsat wspólnie kupiły prawa do transmisji meczów tegorocznych piłkarskich mistrzostw świata. Obie stacje mają prawo pokazać po 32 mecze w kanałach otwartych.

Oprócz tego Polsat wszystkie spotkania relacjonować będzie "na żywo" w kodowanym kanale Sport Extra - poinformowali przedstawiciele obu stacji.

Meczami, które będzie można transmitować w kanałach otwartych, TVP i Polsat podzieliły się po równo. Każda stacja ma prawo pokazać po 32 z 64 spotkań.

TVP wszystkie mecze transmitować będzie w kanałach otwartych. Natomiast główną anteną Polsatu będzie kodowany program Sport Extra, w którym "na żywo" będzie można zobaczyć wszystkie 64 mecze mundialu. Niektóre - nie wiadomo jeszcze ile - będą równolegle transmitowane w kanale otwartym.

W TVP będzie można zobaczyć mecz otwarcia, finał i wszystkie spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Z kolei Polsat zastrzegł sobie prawo do pokazania dwóch z trzech meczów grupowych z udziałem faworytów MŚ, m.in. Brazylii, Francji, Anglii, Argentyny czy Holandii.

Meczami fazy pucharowej - od 1/8 finału - stacje także podzieliły się po równo.

" Dziś za wcześnie jest mówić ile meczów pokażemy w paśmie otwartym. Na pewno takie będą, ale nie możemy transmitować w ten sposób wszystkich m.in. ze względu na zobowiązania wynikające z ramówki. Godziny rozgrywania niektórych spotkań kolidują bowiem między innymi z cyklicznymi pozycjami, które na mocy wcześniejszych umów i zobowiązań mają zagwarantowane miejsce w programie Polsatu" - powiedział szef sportu w Polsacie Marian Kmita.

Negocjacje w sprawie kupna praw do transmisji telewizyjnych z ich właścicielem - niemiecką firmą Infront - trwały półtora roku. Ceny nie ujawniono, jednak przedstawiciele obu firm podkreślili, że są zadowoleni z wyniku negocjacji.

" Były to bardzo długie i trudne negocjacje, bo pierwotna oferta właściciela praw była niezwykle wysoka i nie odpowiadająca realiom polskiego rynku. Cieszę się, że zakończyły się sukcesem obu stacji. Zrobiliśmy dobry interes" - powiedział członek zarządu TVP S.A. do spraw marketingu i reklamy Piotr Gaweł.

" Trójstronne negocjacje były jedyną drogą do porozumienia i pogodzenia interesów wszystkich stron, także telewidzów" - podkreślił prezes Polsatu Aleksander Myszka i dodał, że kierowana przez niego stacja nie ubiegała się o mecze reprezentacji Polski.

" Zrezygnowaliśmy ze względu na zasięg TVP i charakter tych spotkań, który wykracza poza sport" - uzasadnił.

" Możemy powiedzieć wspólnym głosem, że prawa do tegorocznych MŚ kosztowały mniej niż przed czterema laty" - podkreślił Myszka.

Przewodniczący Kolegium Sportowego TVP Robert Korzeniowski poinformował, że spotkania mundialu komentować będą Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Tomasz Jasina i Jacek Jońca. Studio prowadzić będą Włodzimierz Szaranowicz i Przemysław Babiarz, a gospodarzem studia w Niemczech przed meczami "biało-czerwonych" będzie Jacek Kurowski. Reporterem będzie Rafał Patyra.

" Ekipa TVP na MŚ liczyć będzie co najmniej 30 osób" - dodał Korzeniowski.

Głównym elementem programu Polsatu Sport Extra będzie codziennie ośmiogodzinny blok relacji "na żywo". "Wśród sześciu komentatorów będą m.in. Mateusz Borek i Bożydar Iwanow" - powiedział Kmita.

" Na pewno nie ma drugiego kraju w Europie, który wspólnym wysiłkiem dwóch stacji telewizyjnych pokaże telewidzom mundial w takim wymiarze jak my" - zakończył Marian Kmita.

Piłkarskie MŚ w Niemczech rozpoczną się 9 czerwca.

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 17 marzec 2006 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

w końcu jush sie denerwowałem myślą ze jeszcze nie ma wykupionych praw

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Ekspert -

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 17 marzec 2006 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

mam polsat sport extra wiec mi to tam rybka

<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -

bodymaker
 Wysłana - 17 marzec 2006 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Niektóre kablówki pewnie wykupia PolsatSportExtra na czas mistrzostw.

Specjalista -

-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 17 marzec 2006 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo mozliwe

<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 17 marzec 2006 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

no przydało by sie by multimedia wykoupiła, bo ja nie mam extra

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 25 marzec 2006 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

W TVP: Reprezentacja kontra LM

Z powodu obowiązującej dla muzułmanów modlitwy widzowie będą musieli wybierać między druga połową meczu reprezentacji z Arabią Saudyjską a pierwszą połową meczu Arsenal-Juventus.
Początkowo mecz miał odbyć się o godz. 18, jednak gospodarze przesunęli mecz na godzine 19.45 ponieważ zgodnie z zasadami islamu Muzułmanów o godzinie 18.38 obowiązuje ostatnia modlitwa.

Gazeta wyborcza

Ekspert -

areck
 Wysłana - 25 marzec 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wybieram Lm

Ekspert -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 25 marzec 2006 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj na Polsacie o 23.00 walka Włodarczyka o dwa pasy mistrza świata IBC oraz WBC w wadze junior ciężkiej.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 68 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sport W Tv

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68