FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 90187 razy ¬
 
ROZRYWKA | Sport
Sport W Tv 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sport W Tv"   
 
areck
 Wysłana - 6 grudzień 2007 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

sprytnie to rozegrali
_______________________________
 
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -
 
wikt
 Wysłana - 15 grudzień 2007 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

Telewizja Polska przez najbliższe trzy sezony nie będzie transmitować na żywo spotkań piłkarskiej Orange Ekstraklasy. Powalczy jedynie o możliwość pokazania bramek w swoich programach informacyjnych. Wielkim faworytem przetargu jest Canal Plus, bo wszystko wskazuje na to, że dogadał się z Telekomunikacją Polską - pisze "Przegląd Sportowy".
Na mocy ustaleń Canal Plus z każdej ligowej kolejki na żywo pokazywałby trzy mecze, a pozostałe pięć spotkań można byłoby obejrzeć za pośrednictwem tzw. liveboxów.

W piątek minął termin składania ofert na prawa telewizyjne do piłkarskiej pierwszej ligi. Kontrakt ma obowiązywać od lipca 2008 do czerwca 2011 roku. W środę dowiemy się, kto w zalakowanej kopercie zaproponował najwyższą kwotę.

Na razie wiadomo, że z wielkiego wyścigu zrezygnowała telewizja publiczna, która uznała, że nie ma szans w starciu z komercyjnymi stacjami. TVP nie zdecydowała też ubiegać się o pakiet, który podobno był przygotowany specjalnie dla niej: daje on prawo do pokazania na żywo czterech meczów w sezonie.

Z bitwy o Orange Ekstraklasę zrezygnował koncern Ruperta Murdocha, do którego należy TV Puls, zaś TVN jest zainteresowany emisją magazynu ligowego. Wielkimi faworytami są zatem Canal Plus i Polsat, ale notowania tego pierwszego stoją znacznie wyżej.


Fajnie by było jak by Polsat wygrał tą walkę, jednak wydaje mi się, że wielkich szans to oni nie mają
_______________________________
 
W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Specjalista -
 
-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 15 grudzień 2007 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

polsat nie wygra
_______________________________
 
<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -
 
Black Pete
 Wysłana - 19 grudzień 2007 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Unieważniono przetarg na prawa telewizyjne do ekstraklasy

Przetarg na główny pakiet telewizyjny, obejmujący prawo do transmisji wszystkich meczów piłkarskiej pierwszej ligi, został unieważniony - poinformował po spotkaniu akcjonariuszy prowadzącej rozgrywki Spółki Ekstraklasa SA jej rzecznik prasowy Adrian Skubis.

Unieważniony został także pakiet obejmujący prawo transmisji wybranych czterech meczów (po jednym z 1. i ostatniej kolejki każdej rundy sezonu) w telewizji otwartej.

Natomiast pakiety dotyczące magazynu ligowego, relacji w internecie oraz tzw. pakiet newsowy, umożliwiający pokazywanie bramek z meczów ligowych w programach informacyjnych, zostały skierowane do dalszych negocjacji z oferentami.

W przetargu do rozdysponowania jest pięć podstawowych pakietów, w tym najważniejszy, na głównego nadawcę w sezonach 2008/2009, 2009/2010 i 2010/2011. Obecnie prawa do transmisji meczów ligowych ma stacja kodowana Canal Plus.

Przedstawiciele mediów ubiegają się również o pakiet uprawniający do pokazywania czterech meczów w sezonie w telewizji otwartej, pakiet z prawem do produkcji i pokazywania magazynu ligowego (w telewizji otwartej), pakiet uprawniający do pokazywania bramek z meczów ekstraklasy w serwisach informacyjnych (bez prawa wyłączności) oraz pakiet internetowy, który zakłada przekazanie praw do pokazywania w sieci skrótów meczów tylko jednemu nadawcy.

Źródło: onet
_______________________________
 
R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -
 
wikt
 Wysłana - 5 styczeń 2008 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

przed nami bogaty dzień w sporty zimowe:

10:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Adelboden Szwajcaria Gigant meżczyzn - pierwszy przejazd

11:45 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Val di Fiemme Włochy Bieg kobiet na 10km ze startu wspólnego

12:30 BIATHLON: Puchar Świata Oberhof Niemcy Sprint Kobiety

14:15 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Val di Fiemme Włochy Bieg mężczyzn na 20km ze startu wspólnego

15:00 BIATHLON: Puchar Świata Oberhof Niemcy Sprint Mężczyźni

16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Bischofshofen Austria HS 140

Wszystko do zobaczenia na Eurosporcie, ARD oraz konkurs skoków na TVP1
_______________________________
 
W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Specjalista -
 
dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 5 styczeń 2008 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

Walter z Solorzem weszli do gry

Na sześć lat Polsat i ITI chcą przejąć prawa do pokazywania polskiej ligi. Zamierzają stworzyć kanał Ekstraklasa TV. Canal Plus kontratakuje, oferując oglądanie wszystkich meczów na żywo!
O pomyśle ligowej telewizji piłkarskiej, który coraz bardziej podoba się prezesom pierwszoligowych klubów, pisaliśmy już dwa dni temu. Szefowie spółki Ekstraklasa S.A zaczęli analizować, czy opłaca im się stworzyć samodzielny kanał piłkarski, którego produkcje zaoferowaliby nadawcom działającym na terenie Polski, nie tylko operatorom sieci kablowych, ale również platformom cyfrowym.

- Moim zdaniem powinniśmy spróbować to zrobić, nawet za cenę niewątpliwego ryzyka inwestycyjnego. Choć moim zdaniem na tym przedsięwzięciu możemy tylko zarobić - mówił prezes Legii Leszek Miklas.

Wczoraj okazało się, że Ekstraklasa nie musi ryzykować własnych pieniędzy, bo swoje plany ujawniła Telewizja Polsat SA oraz ITI Neovision (operator platformy n). "Zawarliśmy porozumienie o powstaniu konsorcjum, którego celem jest stworzenie kanału telewizyjnego Polska Ekstraklasa TV i zaoferowanie go wszystkim zainteresowanym polskim nadawcom. Kanał ten transmitowałby wszystkie mecze polskiej piłki nożnej. Taka oferta została złożona do spółki Ekstraklasa S.A" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Polsatu i ITI.
_______________________________
 
"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -
 
dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 21 styczeń 2008 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

MŚ-2010: Polskie eliminacje w TVP

Telewizja Polska uzyskała prawa do transmisji meczów reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata 2010. Stosowane porozumienie zostało zawarte z właścicielem tych praw firmą Sportfive. Umowa ze Sportfive obejmuje transmisje z wszystkich eliminacyjnych meczów polskiej reprezentacji w kraju i na wyjeździe oraz spotkań towarzyskich Polaków w latach 2008-2010. Relacje będzie przeprowadzał program 1 TVP.
- Zawarliśmy porozumienie z firmą Sportfive w sprawie zakupu transmisji meczów eliminacji mistrzostw świata. W ten sposób chcemy realizować misję telewizji publicznej - powiedział członek zarządu TVP Piotr Farfał.

Dyrektor TVP Sport Robert Korzeniowski podkreślił, że mecze narodowej drużyny na pewno będą transmitowane na antenie otwartej. - Od lat jesteśmy partnerem reprezentacji i trudno byłoby sobie wyobrazić telewizję publiczną bez niej. TVP już wcześniej nabyła prawa do transmisji z turnieju finałowego najbliższych mistrzostw świata oraz turnieju, który odbędzie się w 2014 roku. Będziemy również pokazywać Puchar Konfederacji w 2009 roku - oświadczył Korzeniowski.

- Negocjacje z TVP były twarde, ale zakończyły się powodzeniem - dodał prezes Sportfive Andrzej Placzyński. - To bardzo ważne porozumienie dla polskich kibiców, a przecież reprezentacja piłkarska to podstawowy sportowy produkt dla telewizji. TVP powinna być zadowolona z tej umowy.

Piotr Farfał wyjaśnił również, że TVP nadal prowadzi rozmowy z Polsatem w sprawie transmisji z Euro-2008. Właścicielem tych praw jest Polsat, ale telewizja publiczna chciałaby pokazywać wszystkie mecze Polaków i kilka innych. - Nadal trwają negocjacje w tej sprawie, tyle mogę na razie powiedzieć - powiedział członek zarządu TVP - Gdy rozmowy zakończą się, natychmiast o tym poinformujemy.

TVP ma również zagwarantowane prawa do transmitowania meczów reprezentacji Polski do lat 21 rozgrywanych w kraju oraz prawo do skrótów, objętych licencją meczów w internecie.
_______________________________
 
"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -
 
Black Pete
 Wysłana - 30 styczeń 2008 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Stacja telewizyjna Canal Plus i - na zasadzie sublicencji - Telekomunikacja Polska S.A. będą pokazywały przez najbliższe trzy sezony (od 2008/09-2010/11) mecze piłkarskiej ekstraklasy - poinformował prezes spółki Ekstraklasa, Andrzej Rusko.

- Uruchomiony w wyniku koprodukcji Canalu Plus Cyfrowego i Telekomunikacji Polskiej S.A. kanał, nazwany roboczo Kanałem Ekstraklasy, pozwoli na obejrzenie na żywo wszystkich 240 meczów w sezonie - powiedział Rusko podczas środowej konferencji prasowej w Warszawie.

Tak jak dotychczas, trzy mecze każdej kolejki będą dostępne na żywo na platformie Canal Plus, natomiast pozostałe spotkania będą dostępne na żywo dzięki łączom TP S.A.

W telewizji publicznej dostępny będzie magazyn ligowy, w którym będzie można zobaczyć skróty ze spotkań OE.

Według informacji kanału n sport Canal Plus i Telekomunikacja Polska S.A. mają obowiązek zaoferować Kanał Ekstraklasy innym platformom obecnym na rynku i jest to warunek finalizacji tego kontraktu. Oznacza to , ze mecze polskiej ekstraklasy będą dostępne także dla abonentów platformy n.

Źródło: onet
_______________________________
 
R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -
 
roberto 55
Outsider
 Wysłana - 2 luty 2008 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Oba towarzystkie w TVP1,
hyh.
_______________________________
 
"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -
 
wikt
 Wysłana - 6 luty 2008 09:12      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj mamy bardzo ciekawą gamę meczów reprezentacji, ponieważ rozgrywane są mecze towarzyskie:

20:30 Polska - Czechy TVP1
20:35 Austria - Niemcy ARD
20:45 Irlandia - Brazylia Polsat Sport Extra
20:45 Włochy - Portugalia Polsat Sport
_______________________________
 
W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 68 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sport W Tv

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68