FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 89554 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Sport W Tv 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sport W Tv"   

Pippo
 Wysłana - 26 czerwiec 2009 03:16      [zgłoszenie naruszenia]

26.06.2009r godzina 9:00
Dutch TT - drugi trening wolny klasy 125cc
+ SportKlub

26.06.2009r godzina 9:55
Dutch TT - drugi trening wolny klasy MotoGP
+ SportKlub

26.06.2009r godzina 11:10
Dutch TT - drugi trening wolny klasy 250cc
+ SportKlub

26.06.2009r godzina 13:00
Dutch TT - kwalifikacje do wyścigu klasy 125cc
+ SportKlub

26.06.2009r godzina 13:55
Dutch TT - kwalifikacje do wyścigu klasy MotoGP
+ SportKlub

26.06.2009r godzina 15:10
Dutch TT - kwalifikacje do wyścigu klasy 250cc
+ SportKlub

Po emocjach związanych z GP Katalonii przyszedł czas na wyścigi na torze Assen w ramach Dutch TT. Kto wystartuje z Pole Position do sobotnich wyścigów? Przekonaj się sam, oglądając realcje na kanale SportKlub.

Power wears out those who do not have it.

Hazard

Ekspert -

Pippo
 Wysłana - 26 czerwiec 2009 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

27.06.2009r godzina 8:40
Dutch TT - rozgrzewka klasy 125cc
+ SportKlub

27.06.2009r godzina 9:10
Dutch TT - rozgrzewka klasy 250cc
+ SportKlub

27.06.2009r godzina 9:40
Dutch TT - rozgrzewka klasy MotoGP
+ SportKlub

27.06.2009r godzina 11:00
Dutch TT - wyścig klasy 125cc
+ SportKlub

27.06.2009r godzina 12:15
Dutch TT - wyścig klasy 250cc
+ SportKlub

27.06.2009r godzina 14:00
Dutch TT - wyścig klasy MotoGP
+ SportKlub

Karty w kwalifikacjach zostały rozdane, wiemy już kto z jakiej pozycji będzie startował do wyścigu w poszczególnych klasach. Aby poznac końcowe rozstrzygnięcia włącz SportKlub i obejrzyj wyścigi, które zawsze są niezwykle emocjonujące!

Power wears out those who do not have it.

Hazard

Ekspert -

Szymon-cz
 Wysłana - 29 czerwiec 2009 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

Skandalem jest to ze najprawdopodobniej nie będzie meczu Polonii z Podgorica w polskiej TV. Od początku wiedziałem ze piłka nożna w Polsacie to jedna wielka pomyłka... Moze i TVP nie gwarantowało najwyższej jakości transmisji, ale transmitowali rozgrywki polskich drużyn już od rund najwcześniejszych.

Black Pete
 Wysłana - 1 lipiec 2009 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nikt nie broni TVP pokazać tego meczu. Polsat zakupił prawa począwszy od fazy grupowej. A mecze eliminacyjne sprzedawane są osobno i każda stacja mogła i nadal może je kupić.

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 1 lipiec 2009 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co nawet przeczytałem, to żadna stacja (a są dwie ) w Czarnogórze też nie będzie tego transmitować

Prezes Rady 11

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko wskazuje na to, że kibice w Polsce nie będą mieli możliwości obejrzenia w telewizji walki polskich drużyn o awans do głównych faz europejskich pucharów. Najprawdopodobniej żadna z polskich telewizji nie pokaże meczów eliminacyjnych Wisły w Lidze Mistrzów oraz Legii, Lecha i Polonii w Lidze Europejskiej - informuje "Dziennik".

Już dziś pierwsza z polskich drużyn zaczyna walkę o europejskie puchary. Polonia Warszawa jedzie do czarnogórskiej Podgoricy, ale od dłuższego czasu było wiadome, że o pokazanie meczu nie pokusi się żadna z polskich telewizji. Okazuje się, że to nie ma być wyjątek, a zapowiedź braku transmisji z kolejnych meczów.

Powodem, dla którego polskie telewizje nie chcą płacić za pokazywanie futbolu, jest brak gwarancji zwrotu kosztów. Miesiące wakacyjne są dla telewizji najgorszymi jeśli chodzi o wyniki oglądalności. Szefowie poszczególnych stacji wychodzą więc z założenia, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś, co zobaczą nieliczni. Poza tym polskie platformy "wykrwawiły" się na kosztach praw do transmisji głównych faz europejskich pucharów. "N" zapłaciła za Ligę Mistrzów 50 mln euro, czyli trzykrotnie więcej niż przy poprzednim przetargu. Kolejne 10 mln wydał Polsat na sublicencję.

- U nas nikt nawet nie zastanawiał się nad tym, czy warto pokazywać rundę wstępną Ligi Europejskiej. Mamy poważniejsze problemy. Wszędzie są cięcia, zwolnienia, oszczędności i choć transmisja meczu Legii czy Polonii to nie są wielkie koszty, to w tej chwili i tak są one dla nas za duże. Po prostu odkąd straciliśmy wpływy z abonamentu, liczona jest u nas każda złotówka - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem" jeden z pracowników TVP.

TVP nie ma zamiaru pokazywać meczów rund eliminacyjnych jeszcze z jednego powodu. Prawa do głównej fazy mają konkurencyjne stacje. Pokazywanie ewentualnych sukcesów polskich drużyn w eliminacjach byłoby promocją produktu, do którego prawa ma Polsat i nSport.

Jedyną stacją, która wyraziła zainteresowanie pokazywaniem eliminacji jest Polsat. Stacja Zygmunta Solorza stawia jednak warunek firmie Sportfive (posiadaczowi praw) - musiałby je odstąpić za darmo w zamian za wyprodukowanie sygnału. Ta propozycja nie dotyczy jednak Wisły Kraków, która nie sprzedała Sportfive praw i sama posiada je do transmisji z eliminacji Ligi Mistrzów.

Więcej w "Dzienniku"

No i teraz to już się w****iłem. Czy tam idioci pracują i nie zdają sobie sprawy że każdy sto razy bardziej woli zobaczyć mecz polskiego zespołu w eliminacjach niż jakichś obcych w grupie? Polsat kilkaset tych meczów chce pokazać a najważniejszych dla nas nie? Chore to wszystko

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to dzisiaj czytałem też się strasznie w****iłem

Możliwe, że w tym sezonie nie zobaczymy żadnego Polskiego zespołu jak gra w pucharach

Prezes Rady 11

Ekspert -

olosieban
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

J-J bedziemy ogladac bo Polsat ma prawa transmisji.
Dzisjejszy mecz Czarnych Koszul mozna zobaczyc jedynie na Bwinie jesli ma sie tam konto.Ani polskie stacje ani te z czarnogóry nie sa zainteresowane pokazywaniem meczu.

i to ja jestem ten zły,bo mam sumienie?
Persona non grata od Paryża po Dakar...

J-J
 Wysłana - 2 lipiec 2009 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ma prawa do transmisji od rundy grupowej (chyba) , a kto powiedział, że jakiś Polski zespół w niej zagra ?

Zmieniony przez - J-J w dniu 2009-07-02 15:00:43

Prezes Rady 11

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 2 lipiec 2009 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

No dokładnie Z tego co znalazłem to jednak telewizja z Czarnogóry TV CR 2 ma pokazywać mecz Polonii, ale to kanał naziemny. W Polsce można tylko odbierać RTCG SAT a oni raczej nie planują transmisji z tego meczu, chociaż jakiś wcześniuejszy o 17:30 pokazują.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 68 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sport W Tv

Strony: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68