FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 91446 razy ¬
 
ROZRYWKA | Sport
Sport W Tv 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sport W Tv"   
 
areck
 Wysłana - 6 styczeń 2006 13:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI
Temat związany z tym co możemy zobaczyć w tv


Zmieniony przez - areck w dniu 2007-04-18 15:10:54
______________________________
 
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -
 
areck
 Wysłana - 6 styczeń 2006 13:27      [zgłoszenie naruszenia]Mecze pucharowe w TVP

W trakcie renegocjacji kontraktu dotyczącego praw do transmisji meczów piłkarskiej reprezentacji kraju TVP zawarła umowę, na mocy której pokazywać będzie także mecze polskich drużyn w europejskich pucharach w latach 2006-2008.


Renegocjacje z właścicielem praw - firmą SportFive trwały w sumie półtora roku, ale zakończyły się sukcesem. TVP uzyskała znacząco lepsze warunki finansowe - podkreślił Gaweł. Zasłaniając się tajemnicą handlową nie sprecyzował szczegółów kontraktu obu umów ujawniając jedynie, że "chodzi o miliony złotych" oszczędności, które TVP zamierza zainwestować między innymi w uruchomienie tematycznego kanału sportowego.

Odpowiadając podczas spotkania z dziennikarzami na pytanie dotyczące losów transmisji z tegorocznych mistrzostw świata Piotr Gaweł zapewnił, że jeśli TVP zakupi prawa - mecze będą transmitowane w kanale otwartym. Negocjacje z niemieckim pośrednikiem, firmą Infront trwają - poinformował - ale, zdaniem TVP, kwota jakiej żąda właściciel praw znacząco przekracza cenę rynkową.

"Nie będziemy poddawali się żadnym naciskom" - powiedział Piotr Gaweł, wyjaśniając, że publiczna telewizja ma obowiązek racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi. Przypomniał także, że TVP zakupiła już, bezpośrednio od FIFA, prawa do transmisji finałów piłkarskich mistrzostw świata w 2010 roku.
_______________________________
 
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -
 
areck
 Wysłana - 6 styczeń 2006 13:32      [zgłoszenie naruszenia]Mundial 2006: TVP wciąż negocjuje

TVP prowadzi rozmowy z firmą Infront w sprawie zakupu praw do transmisji meczów piłkarskich mistrzostw świata, które odbędą się w 2006 roku w Niemczech - głosi oświadczenie zamieszczone w serwisie internetowym TVP.


"Dotychczasowe propozycje finansowe pośrednika były wygórowane i nie uwzględniały realiów polskiego rynku medialnego. Zarząd TVP dokłada jednak wszelkich starań, by negocjacje zakończyły się sukcesem i by dzięki temu polscy telewidzowie mogli obejrzeć Mundial 2006 w telewizji publicznej," czytamy dalej w oświadczeniu.

Zarząd TVP zapewniać, że jeśli dojdzie do zakupu praw do transmisji MŚ, wszystkie spotkania będzie można obejrzeć za pośrednictwem ogólnodostępnych anten Telewizji Polskiej, a nie w ofercie sportowego kanału tematycznego.

TVP zażądała od dziennika "Fakt" sprostowania do artykułu pt. "Obiecali nam mundial" z 5 stycznia. W liście do "Faktu" czytamy: "Nie jest prawdą to, że po publikacji w gazecie FAKT z dnia 4.01.2005 r. TVP SA zmieniła plany dotyczące transmisji piłkarskich mistrzostw świata. Nieprawdą jest też to, że szefowie TVP SA ugięli się po ujawnieniu przez "Fakt" informacji o rzekomych planach transmisji mundialu w kanale tematycznym."
_______________________________
 
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -
 
-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 6 styczeń 2006 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Zarząd TVP zapewniać, że jeśli dojdzie do zakupu praw do transmisji MŚ, wszystkie spotkania będzie można obejrzeć za pośrednictwem ogólnodostępnych anten Telewizji Polskiej

to mnie za***iscie cieszy
_______________________________
 
<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -
 
roberto 55
Outsider
 Wysłana - 7 styczeń 2006 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

No to ja tyle, że TVP3 wykupiła licencje na emitowanie gal bokserskich. Ostatnio była pierwsza odsłonaCzekamy na kolejne.


Aktualności sportowe:
19.15 sport polsat
19.30 sport tvn
19.55 sport tvp1
22.35 sport tvp2

_______________________________
 
"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -
 
areck
 Wysłana - 7 styczeń 2006 11:03      [zgłoszenie naruszenia]ESPN Classic Sport po polsku

W związku z dynamicznym wzrostem liczby odbiorców w Polsce, ESPN Classic Sport w poniedziałek 9 stycznia 2006 roku wprowadza 2 godzinny, polskojęzyczny blok programowy, nadawany w godzinach 20:00-22:00 od niedzieli do piątku. Program kontynuować będzie ideę głównego kanału ESPN - prezentowanie najważniejszych wydarzeń sportowych zarówno o zasięgu lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym.

Blok otworzy specjalny program - "Polska i Olimpiady" , półgodzinny dokument wyprodukowany przez ESPN opowiadający historie osiemdziesięciu ośmiu polskich złotych medalistów olimpijskich od czasu pierwszych olimpijskich rozgrywek w 1924 w Paryżu, do Olimpiady w Atlancie w 1996 roku. Ten wyjątkowy program zobaczymy na ESPN Classic Sport 9 stycznia, o godzinie 19:30. Od października 2005 roku, gdy ESPN Classic Sport został wprowadzony do Polski, kanał przyciągnął ponad 1,2 miliona widzów. Obecnie program ten jest dostępny za pośrednictwem platform cyfrowych i sieci kablowych, tj. m.in.: Cyfra+ , Polsat , UPC .

Celem ESPN Classic Sport jest dostarczanie najlepszych sportowych programów ze wszystkich dziedzin sportu, o których się mówi, czyta, słucha i... ogląda najwspanialsze mecze, filmy fabularne, dokumentalne, profile najsłynniejszych sportowców, zapowiedzi wydarzeń sportowych. Od czasu zaistnienia w 2002 roku, ESPN Classic Sport zdobył 16-sto milionowe grono widzów z ponad 40 krajów min. z: Włoch, Niemiec, Danii, Belgii, Finlandii, Monaco, Polski, Portugalii i Chorwacji.
_______________________________
 
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -
 
-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 7 styczeń 2006 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

TVP negocjuje cenę za prawa do MŚ 2006
Data: 06.01.06 15:41, Autor: M.S., ¬ródło: PAP

-Pierwsza oferta ze strony Infrontu, opiewająca na ponad 20 milionów euro, była nie do przyjęcia - podkreślił Piotr Gaweł. Jego zdaniem sytuacja na rynku reklamowym i praw do imprez sportowych zmieniła się znacząco w ostatnich latach, ceny spadły i TVP nie mogła przystać na ofertę wartości jednej czwartej rocznego budżetu anteny.

- Infront obniża cenę, ale nadal przewyższa ona rynkową wartość oferty - powiedział Gaweł.

- Nie dopuszczam możliwości, że w telewizji publicznej nie będzie transmisji z meczów mistrzostw świata. Nie wykluczam jednak możliwości wspólnego zakupu praw z inną stacją telewizyjną - dodał.

Cena praw do transmisji z piłkarskich MŚ jest zróżnicowana, w zależności od zainteresowania i wielkości rynku w danym kraju. Według Andrzeja Placzyńskiego ze SportFive niemiecka stacja telewizyjna zapłaciła za te prawa 250 mln euro, nadawca włoski - ponad 90 milionów. W wypadku Polski cena wynosi około 16 mln euro i według Placzyńskiego, możliwości jej negocjowania są ograniczone.

Zarząd TVP nie traci jednak nadziei, że uda się ją znacząco obniżyć. Piotr Gaweł, odpowiedzialny w zarządzie za marketing i reklamę, jest optymistą i przytacza przykład udanych renegocjacji ze SportFive kontraktu . Ta firma zgodziła się z naszymi argumentami i zmieniliśmy niekorzystne dla nas warunki umowy na lata 2002-2008 - przypomniał. Stało się to dla dobra polskiej piłki - skwitował Placzyński.

Zgodnie z zapowiedziami Zarządu oszczędności wynikające ze zmiany kontraktu ze SportFive przeznaczone mają być między innymi na potrzeby nowego, tematycznego kanału sportowego. Jak poinformował szef kolegium sportowego TVP Robert Korzeniowski projekt jest dalece zaawansowany, kompletowany jest zespół dziennikarski złożony zarówno z pracowników centrali jak i reporterów sportowych ośrodków regionalnych. Chcielibyśmy uruchomić ten kanał już wiosną tego roku - powiedział Korzeniowski - i to nie tylko z uwagi na piłkarskie mistrzostwa. Jeśli się nie to uda, być może kanał ruszy jesienią.

Uruchomienie kanału wymaga uzyskania koncesji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, której nowi członkowie wybrani zostaną prawdopodobnie dopiero w końcu stycznia. Może to - zdaniem Piotra Gawła - opóźnić uruchomienie kanału sportowego.
_______________________________
 
<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -
 
hetsa
 Wysłana - 8 styczeń 2006 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Trzymam kciuki za TVP lepiej późno niż wcale - niewyobrażam sobie niobejrzeć Mundialu.

[new.sports.pl/index.php?show=1&s=855&ns=27701] <- Program TV
_______________________________
 

 
bodymaker
 Wysłana - 9 styczeń 2006 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

wole aby Mundial transmitowała TVP niż Polsat

Specjalista -
 
-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 9 styczeń 2006 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez body ja tez
_______________________________
 
<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -
 
areck
 Wysłana - 9 styczeń 2006 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja teeeż komentarz Szpaka i co najważniejsze ---- Gmocha !! (hehe x 100000)

_______________________________
 
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 68 stron.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sport W Tv

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68