FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1735 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Spory Problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Spory Problem"   

geniusz007
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich, potrzebuje malej pomocy/rady. Ostatnio zauroczylem sie w pewnej dziewczynie, lecz nie udalo sie nam (ma innego). Lecz mamy dosc dobre kontakty i zmierzamy do przyjazni. Teraz "prawie" nic do niej nie czuje, lecz mam zamiar ulozyc sobie zwiazek z jej najlepsza przyjaciolka, nie dostrzegalem tego wczesniej, ale bardzo mi sie podoba. No i jest spory problem. Nie wiem jak mam sie zachowac w tej sytuacji... Chyba nie powinienem szukac pomocy u jej kol.... No nie wiem help me!

Darek7
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

A po co Ci wogóle pomoc jej koleżanki? Gadasz z tą, która Ci się podoba, umawiasz się i działsz dalej. Po co bawić się z jakimiś podchodami i pomocą innych osób. Weź wszystko w swoje ręce, a nie licz na pomoc innych!

.ukasiu.
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

lecz mam zamiar ulozyc sobie zwiazek z jej najlepsza przyjaciolka,
to bierz sie za tą przyjaciółke..

Forget your problems and be free, enjoy this moment, come with me ;)

KamilBTM
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

To chyba problem robiony na siłe.

Znawca -

mich4s
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

ecz mamy dosc dobre kontakty i zmierzamy do przyjazni.

Z własnego doświadczenia nie radze, przyjdzie moment w którym się okaże, że z Twojej strony to nie tylko przyjaźń. Wkońcu ta dziewczyna Cie pociąga, flirtowałeś z nią. Zostań na stopie koleżeńskiej, bez gadania większego, sporadycznie.

I tak jak wyżej, nie licz na nikogo, sam działaj i bierz się za tą przyjaciółke, i nie martw się jak masz się zachowywać. Pewnie boisz się reakcji tej z której flirtowałeś? Ona ma chłopaka to czemu Ty nie możesz mieć dziewczyny?

Do dzieła!

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

poproś kolegę aby się z nią umówił i sprawdził czy jest podatny grunt, potem ją zerżnął i dał Ci cynka czy fajna jest...

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

mich4s
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 16 styczeń 2008 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

wkrec sie w jakas imprezke do kumpeli, na imprezce zarwiesz

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

geniusz007
 Wysłana - 16 styczeń 2008 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

masz racje, moze troche boje sie reakcji jej kolezanki... Choc musze przyznac, ze masz racje, jednak cos do niej czuje i lepiej jak nie bedziemy zbyt blisko. Nie chce aby wyszla sytuacja typu "ta mu dala kosza to teraz kolej na jej kol" wiecie chyba co mam na mysli. To chyba bedzie wiadome skoro sa dosc blisko siebie (znaja sie chyba spory kawalek zycia itd) poprostu jesli zagadam do niej, moge byc od razu na straconej pozycji...

geniusz007
 Wysłana - 16 styczeń 2008 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

masz racje, moze troche boje sie reakcji jej kolezanki... Choc musze przyznac, ze masz racje, jednak cos do niej czuje i lepiej jak nie bedziemy zbyt blisko. Nie chce aby wyszla sytuacja typu "ta mu dala kosza to teraz kolej na jej kol" wiecie chyba co mam na mysli. To chyba bedzie wiadome skoro sa dosc blisko siebie (znaja sie chyba spory kawalek zycia itd) poprostu jesli zagadam do niej, moge byc od razu na straconej pozycji...
tak przy okazji powiedzcie cos o ss

kemesO
Analityk
 Wysłana - 16 styczeń 2008 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

W jakim sensie pomocy Chyba nie masz zamiaru, żeby wspomniana koleżanka namawiała tamtą, żeby Ci dała szansę
Drugie primo - radzenie się w takich sprawach koleżanek mija się z celem, bo nie usłyszysz nic konstruktywnego. Ba, jej rady mogą jeszcze narobić zamieszania. Weź się w garść i zrób to sam, na własny sposób, choć po lekturze Twojego posta można to zaliczyć do kategorii pobożnych życzeń.

tak przy okazji powiedzcie cos o ss
SS (Die Schutzstaffel der NSDAP - Sztafeta Ochronna NSDAP) - elitarne i paramilitarne oddziały podległe NSDAP.
Zostały utworzone w 1923, pełniąc początkowo funkcję straży partii nazistowskiej. Od stycznia 1929 dowództwo nad nimi przejął Heinrich Himmler. W 1934 odegrały zasadniczą rolę w rozprawieniu się z opozycją wewnątrzpartyjną w trakcie tzw. nocy długich noży, podczas której wymordowano przywódców SA (także powołanej przez Hitlera). W wyniku tego ich rola jako zbrojnego ramienia partii niewspółmiernie wzrosła. W 1936 utworzono zmilitaryzowane jednostki dyspozycyjne SS (Totenkopfverbände i Verfüngstruppe), które w 1940 zostały przekształcone w Waffen-SS. Oddziały SS stanowiły również załogi obozów koncentracyjnych. Do końca wojny SS stało się najpotężniejszą organizacją w III Rzeszy. Jej członkami byli najbardziej fanatyczni zwolennicy nazizmu. W czasie wojny oddziały SS wykazały się wyjątkową brutalnością.

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2008-01-16 19:57:49

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Spory Problem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: laska podpaska ci trzaska | hmmm | Ona mnie olewa!!! | Więcej niż przyjaciel? | Duzy problem | Dlaczego ona nie odpowiada | Syndrom Księżniczki | rozwiniecie znajomosci po 1 spotkaniu+pare pytan | Sens zwiazku ze starsza o 5 lat | moja "dzienczynka" i fisiowanie | Co jest nie tak?? | Pomoże? | Czy jesteś uwodziecielem??? (quiz z Interii) | problem z byla... | Niedostępność | Ebooki-o związkach, miłości, seksie podrywaniu itp;-) | nightflight | kocham dziewczyne kolegi | monikaa11- | monikaa11 | psychologia | chillout | puchar dona | glutex | szybkie czytanie | Wso cz 1 | ops | japonia | abriged | pezet | wypożyczalnia | poseł grodzki | golenie miejsc intywnych facet | depilacja facet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.