FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6000 razy ¬

ROZRYWKA | Nasze Szkoy
Sposb na ciganie na sesjach 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposb na ciganie na sesjach"   

kryptonimx
 Wysana - 27 czerwiec 2016 15:08        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Niestety czeka mnie sesja poprawkowa we wrzeniu. C poradzi...nie zaliczyem wszystkiego tak jak chciaem w pierwszym terminie. Minus taki, e na wakacje ju mam nagran robot..wic pewnie i na nauk czasu bdzie mao Zastanawiam si czy troch sobie nie pomc na tej poprawce i czy zainwestowa w tak mikro suchawk, ktra troch pomoe mi w zdaniu Czy kto z Was mia styczno z takim sprztem i moe podzieli si wraeniami? Najbardziej oczywicie interesuje mnie skuteczno takiego sprztu

IwanIV
 Wysana - 27 czerwiec 2016 15:47      [zgoszenie naruszenia]

Nie kady musi mie skoczone studia.
Oszuci niech gin

jodadaro
 Wysana - 27 czerwiec 2016 21:17      [zgoszenie naruszenia]

Ja miaem okazj poyczy do testowania taki sprzt. Co prawda na egzaminie nie korzystaem, ale przy testach byem zaskoczony sprawnoci i funkcjonalnoci tego zestawu.
Natomiast kumpel od ktrego to miaem do czsto leci na tym na swoich egzaminach i nie narzeka. W kadym razie pki co adnych poprawek nie ma
On mia dokadnie ten zestaw [http://www.spyshop.pl/btcom-sbb-set-dyskretny-zestaw-bluetooth-na-egzamin-990.html]

poley
 Wysana - 28 czerwiec 2016 10:15      [zgoszenie naruszenia]

ciekawy temat Ja zazwyczaj jechaem na papierowych cigach, no ale nie na kady egzamin si tak da. szczeglnie jeli materia jest bardzo obszerny.
zastanawiam si tylko na ile dobry i czu jest sprzt w takim zestawie. no bo jeli mamy mwi co do mikrofonu, to musimy liczy si z tym, e nie moemy sobie gono gada na egzaminie, bo szybko wylecimy. dlatego nasuwa mi si pytanie czy to faktycznie dobrze dziaa.
bo cena takiego zestawu szczerze mwic jest bardzo kuszca.

jodadaro
 Wysana - 28 czerwiec 2016 11:49      [zgoszenie naruszenia]

No wanie min dlatego testowalimy z kumplem ten sprzt eby potem nie byo adnych niespodzianek na jego sesji. Ja po testach uwaam, e ten mikrofon jest b.dobry. Fajnie zbiera gos i nie trzeba mwi do tego gono. Mikrofon zbiera nawet szept. System automatycznego wzmocnienia wyapuje kady gos, nawet ten np. z sali. Ale jeli mwi si szeptem to mikrofon automatycznie wzmacnia Twj gos. Wic to na serio dobrze dziaa.

kryptonimx
 Wysana - 28 czerwiec 2016 13:55      [zgoszenie naruszenia]

Dziki za wszystkie info! Mylaem, e bdzie mnie to wicej kosztowao...wic tutaj mie zaskoczenie. Dzisiaj przedzwoni sobie do tego Spy Shopu i jeszcze popytam o ten zestaw, bo chciabym mie info z pierwszej rki. Dziki za pomoc.

gastxxx
ole !
 Wysana - 28 czerwiec 2016 15:50      [zgoszenie naruszenia]

zdychaj frajerze....
poza tym, za reklamy si paci ciecie
kiedy u mnie jakie pajace prboway z tych suchawek korzysta i poowie nie dziaao, jedno wielkie gwno... ju prociej si nauczyc i sciagac z gowy

"No i chuj, wane e porucha he he kurwa razdwatrzy"

jodadaro
 Wysana - 29 czerwiec 2016 13:07      [zgoszenie naruszenia]

Bo jak kupili jaki badziew za grosze to si nie dziwi, e im nie dziaao. Na badziew to by mi byo szkoda nawet i 50 z. Dlatego taki sprzt trzeba kupi z gow i ze sprawdzonego rda.
A to oburzenie na ciganie aosne. Zachowujecie si tak jakbycie nigdy nic w szkole nie cigneli. Jako trudno w to uwierzy :P

gastxxx
ole !
 Wysana - 29 czerwiec 2016 17:32      [zgoszenie naruszenia]

no i chvj ci w dupe frajerze
za te promowanie oszustwa powinienie srogi w******* dosta
ze ty jeste cieciem i muszisz sciga nie znaczy e wszyscy s tacy krwa uomni

"No i chuj, wane e porucha he he kurwa razdwatrzy"

GB
 Wysana - 30 czerwiec 2016 19:44       [zgoszenie naruszenia]

Mam nadziej e go nie studiuje jakiego w miar odpowiedzialnego kierunku i np. nie bdzie mnie kiedy kroi nie wiedzc bez podpowiedzi czy to robi wzdu ttnic czy w poprzek.

Bo jeszcze p biedy jeli jego przygoda ze studiowaniem (a w zasadzie oszukiwaniem) zakoczy si dyplomem z jakiego "zarzdzania turystyk len" albo czym w tym stylu... po takim kierunku nawet w pracy mona oficjalnie uywa suchawek

Zmieniony przez - GB w dniu 2016-06-30 19:45:04

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Przegld tygodnia

Sposb na ciganie na sesjach