FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1160 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Sposób na ściąganie na sesjach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sposób na ściąganie na sesjach"   

kryptonimx
 Wysłana - 27 czerwiec 2016 15:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Niestety czeka mnie sesja poprawkowa we wrześniu. Cóż poradzić...nie zaliczyłem wszystkiego tak jak chciałem w pierwszym terminie. Minus taki, że na wakacje już mam nagraną robotę..więc pewnie i na naukę czasu będzie mało Zastanawiam się czy trochę sobie nie pomóc na tej poprawce i czy zainwestować w taką mikro słuchawkę, która trochę pomoże mi w zdaniu Czy ktoś z Was miał styczność z takim sprzętem i może podzielić się wrażeniami? Najbardziej oczywiście interesuje mnie skuteczność takiego sprzętu

IwanIV
 Wysłana - 27 czerwiec 2016 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie każdy musi mieć skończone studia.
Oszuści niech giną

jodadaro
 Wysłana - 27 czerwiec 2016 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem okazję pożyczyć do testowania taki sprzęt. Co prawda na egzaminie nie korzystałem, ale przy testach byłem zaskoczony sprawnością i funkcjonalnością tego zestawu.
Natomiast kumpel od którego to miałem dość często leci na tym na swoich egzaminach i nie narzeka. W każdym razie póki co żadnych poprawek nie ma
On miał dokładnie ten zestaw [http://www.spyshop.pl/btcom-sbb-set-dyskretny-zestaw-bluetooth-na-egzamin-990.html]

poley
 Wysłana - 28 czerwiec 2016 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawy temat Ja zazwyczaj jechałem na papierowych ściągach, no ale nie na każdy egzamin się tak da. szczególnie jeśli materiał jest bardzo obszerny.
zastanawiam się tylko na ile dobry i czuł jest sprzęt w takim zestawie. no bo jeśli mamy mówić coś do mikrofonu, to musimy liczyć się z tym, że nie możemy sobie głośno gadać na egzaminie, bo szybko wylecimy. dlatego nasuwa mi się pytanie czy to faktycznie dobrze działa.
bo cena takiego zestawu szczerze mówiąc jest bardzo kusząca.

jodadaro
 Wysłana - 28 czerwiec 2016 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie min dlatego testowaliśmy z kumplem ten sprzęt żeby potem nie było żadnych niespodzianek na jego sesji. Ja po testach uważam, że ten mikrofon jest b.dobry. Fajnie zbiera głos i nie trzeba mówić do tego głośno. Mikrofon zbiera nawet szept. System automatycznego wzmocnienia wyłapuje każdy głos, nawet ten np. z sali. Ale jeśli mówi się szeptem to mikrofon automatycznie wzmacnia Twój głos. Więc to na serio dobrze działa.

kryptonimx
 Wysłana - 28 czerwiec 2016 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za wszystkie info! Myślałem, że będzie mnie to więcej kosztowało...więc tutaj miłe zaskoczenie. Dzisiaj przedzwonię sobie do tego Spy Shopu i jeszcze popytam o ten zestaw, bo chciałbym mieć info z pierwszej ręki. Dzięki za pomoc.

gastxxx
ole !
 Wysłana - 28 czerwiec 2016 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

zdychaj frajerze....
poza tym, za reklamy się płaci ciecie
kiedyś u mnie jakieś pajace próbowały z tych słuchawek korzystać i połowie nie działało, jedno wielkie gówno... już prościej się nauczyc i sciagac z głowy

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

jodadaro
 Wysłana - 29 czerwiec 2016 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

Bo jak kupili jakiś badziew za grosze to się nie dziwię, że im nie działało. Na badziew to by mi było szkoda nawet i 50 zł. Dlatego taki sprzęt trzeba kupić z głową i ze sprawdzonego źródła.
A to oburzenie na ściąganie żałosne. Zachowujecie się tak jakbyście nigdy nic w szkole nie ściągneli. Jakoś trudno w to uwierzyć :P

gastxxx
ole !
 Wysłana - 29 czerwiec 2016 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

no i chvj ci w dupe frajerze
za te promowanie oszustwa powinienieś srogi w******* dostać
ze ty jesteś cieciem i muszisz sciągać nie znaczy że wszyscy są tacy kórwa ułomni

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

GB
 Wysłana - 30 czerwiec 2016 19:44       [zgłoszenie naruszenia]

Mam nadzieję że gość nie studiuje jakiegoś w miarę odpowiedzialnego kierunku i np. nie będzie mnie kiedyś kroił nie wiedząc bez podpowiedzi czy to robić wzdłuż tętnic czy w poprzek.

Bo jeszcze pół biedy jeśli jego przygoda ze studiowaniem (a w zasadzie oszukiwaniem) zakończy się dyplomem z jakiegoś "zarządzania turystyką leśną" albo czymś w tym stylu... po takim kierunku nawet w pracy można oficjalnie używać słuchawek

Zmieniony przez - GB w dniu 2016-06-30 19:45:04

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sposób na ściąganie na sesjach

Warto przeczytać: jeszcze raz poprawa matury | Studia zaoczne - sport? | Kolejna zmiana w poprawie egzaminow maturalnych? | warunek i co dalej?? | Jak zostać grafologiem? | szybkie pytanie !!!!!!!! | Nie wiem co mam robic | gołe baby za free!!!!! | Przegapiłam pierwsze zajęcia :( | Wezwanie do woja! | Akademia Ekonomiczna - Kraków | jak to w koncu jest ze studiami zaocznymi? | matura po raz drugi | Kierunki strategiczne. | Skladanie indeksow | Ekonomia na WSB i UWr | komorowski | niquitin | palenie | football manager 2013 | opowieA>ci o duA?ym penisie | lisekona | swps e learning | praca allianz | harlem shake | penisem | sex filmiki | wszystkie kobiety to | wysypka na ciele zdjecie | chemistry | kupiA,eA> | blonde | zapuszczamy | sasha grey | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.