FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22697 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sposób na zwiększenie "chęci" do sexu?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposób na zwiększenie "chęci" do sexu?!"   

Immortall
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

nazwa łacinska: Turnera diffusa
Synonim: Turnera aphrodisiaca, Turnera rozproszona
Inne nazwy: Damiana, Hierba de la pastora
Rodzina: Turneraceae

Opis botaniczny:
Krzew o wysokości do 2 metrów, o jasnych, mocno rozgałęzionych pędach z lancetowatymi liścmi oraz drobnymi fioletowymi kwiatkami. Łodyga guzowata i drzewiasta. Występuje w Meksyku, Boliwii, Argentynie, Brazylii i płd. Kalifornii. Roślina aromatyczna o specyficznym, intensywnym zapachu spowodowanym obecnością olejków eterycznych złożonych z cyneolu, cymolu i pinenu. Struktura chemiczna Damiany nie jest jeszcze do końca zbadana. Rodzaj Turnera to mała rodzina roślin znana również jako Passiflorea.

Opis historczny:
Damiana jest indiańskim afrodyzjakiem (działającym zarówno na kobiety jak i na mężczyzn), lekiem na astmę oraz niedogodności menstruacyjne - znanym od bardzo dawna w rejonie jej występowania. Dzisiaj Damiana cieszy się szeroką popularnością na całym świecie. Medycyna tradycyjna Ameryki południowej i środkowej zaleca stosowanie naparów, wyciągów alkoholowych oraz kadzideł. W Europie Zachodniej ziele Damiany jest podstwą aromatycznych papierosów i wszelkiego typu mieszanek określanych wspólnym mianem "love joint's". Z kolei w USA popularne są mieszanki ziołowe w kapsułkach na bazie Damiany. Odkrycie tej rośliny dla kultury Zachodu zawdzięczamy misjonarzowi Juanowi Marii de Salvatierra, który interesował sie roślinami leczniczymi stosowanymi wśród nawracanych przez niego Indian. Nazwa pochodzi od średniowiecznego aptekarza św. Damiana. Damiana działa stymulująco, euforyzująco oraz silnie erotyzująco przez okres ok. 1,5 godziny. Znakomite efekty daje mieszanie Damiany z Dziką Daggą oraz innymi roślinami erotyzujacymi.

mhm.

Znawca -

Fala84
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Musi jesc bardzo duzo czekolady Podobno skutkuje!

Jak powiada moja babcia: Wszyscy w jeden kij pierdzą!

korian
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem to jest indywidualna sprawa każdej kobiety. Jedna lubi 4 razy dziennie inna 4 razy w miesiącu. Chociaż wydaje mi się, że więcej jest tych pierwszych

Ekspert -

Altek
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Haryb witaj w klubie, mam podobny problem :P Ja sam nie wiem czemu tak jest, zawsze jakies wykrety, jutro itp, przychodzi jutro to pojutrze:P Czasami nawet czlowiek na "glowie staje" i nic :/ To zalezy od dziewczyny, jedna jest taka, druga inna. Moze to zalezy tez od okresu zycia kobiety??!!

Anjew
 Wysłana - 2 wrzesień 2005 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Moja zona kiedys lubila codziennie, teraz jak chce raz-dwa na tydzien, to jest juz super... Zycie bywa ciezkie...

mmaniacs.pl

Danielo85
 Wysłana - 2 wrzesień 2005 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Oj to ja mam calkiem inna sytuacje... Moja kobieta chce non stop... :D Ale czasami to jest hardcore bo jak jej ojciec wyskoczy na chwile do piwnicy to ona juz mnie rozbiera itd... :D A tu nagle dzwonek do drzwi... <lol>
A najlepsze sa wyjzdy z nia ... ahhhh..... :D:D:D

A wracajac do tematu kumpel mowil kiedys cos o trzech malych zimnych lechach i szampanie i wtedy to juz kosmos... Sam jeszcze tego nie sprawdzilem,ale z tego co opiwadal to prawda :D

Altek
 Wysłana - 2 wrzesień 2005 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Takiemu to dobrze :P O szampanie tez slyszalem i szczerze powiem ze skutkuje :P Tylko jak tam mi przyjdzie kupowac codziennie szampana to ja zbankrutuje a moja dziewczyna bedzie alkoholiczka :P

korian
 Wysłana - 2 wrzesień 2005 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

A jeszcze jakbyś miał codziennie kupować oryginalnego szampana to ho ho

Ekspert -

przemolino
 Wysłana - 2 wrzesień 2005 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

hehe alkohol niezawsze skutkuje jest wiele metod ktora i kiedy zadziałać to trzeba byc specjalista i przewidziec to co sie potoczy pozniej rowniez wazny jest charakter dziewczyny bo z cichej wody szybko niewyrosnie sex machina ochoty na sex kobiety nabieraja z wiekiem jedne chca sie kochac 4 razy na tydzien a niektore mniej(najgoretsze sa 30) ochota na sex przychodzi spontanicznie musisz cos zainicjować znalezc cos co ja pobudza
zeby bylo spontanicznie nieprzechodz do rzeczy nienamawiaj jej do sexu bo to ja moze tylko odepchnac i zniechecic pomysl czy kochacie sie ciagle tak samo moze do waszego zycia seksualnego wskoczyla rutyna :/
mozesz zagadac w stylu:
kochanie pojezdzilismy na rowerkach moze ci wymasowac lydki.. dalej bedziesz wiedzial co robic..:)
znajdz moment odpowiedni do zainicjowania ,czytaj ruchy kobiece
znalazłem jakis stary artykuł
Usta mówiące bezgłośnie ...
Jeśli kobieta, niczego akurat nie je, a oblizuje wargi to znak, że jest zainteresowana bliższym kontaktem fizycznym z rozmówcą. Nie zawsze chodzi o seks. Czasem może być to chęć na pocałunek. Gdy jeszcze do oblizywania warg dochodzi głębokie spojrzenie w oczy partnera, można mieć 100% pewność, że pragnie przejść do etapu "konsumpcji". Oczywiście, nie należy mylić pożądliwego oblizywania warg z nawilżaniem spierzchniętej skóry ust. Można wówczas zdziwić się reakcją kobiety na napastliwą bliskość.
Magiczne sztuczki z palcami ...
Mowa ciała to przede wszystkim mowa dłoni. Kobiety opanowały do perfekcji lekcję uwodzenia subtelnymi ruchami dłoni i palców. Najczęstszą sztuczką stosowaną przez panie dla zaintrygowania rozmówców jest wodzenie palcem po obrzeżach kieliszka. Podobny efekt przynosi dotykanie palcem ust i przesuwanie paznokciem z wolna po dolnej wardze. Oba te gesty zwiastują chęć bliskości przez dotyk.
Zabawa włosami ...
Jest często wykorzystywana dla wywołania w rozmówcy konkretnych reakcji. Najczęściej demonstruje się przez powolne zmysłowe odgarnianie grzywki z czoła lub też wtykanie pasm włosów za ucho z równoczesnym przechyleniem głowy, ukazaniem szyi i fragmentu karku. Taki gest jest oznaką otwartości wobec rozmówcy oraz bezgłośnym przyzwoleniem na ewentualne propozycje. Nie należy jednak interpretować w podobny sposób energicznego przeczesywania włosów dłonią. Ten gest to zwykła kosmetyka.
Nie ma tego złego ...
Na szczęście wszystkie gesty oznaczające brak zainteresowania partnerem są aż do bólu czytelne. Nie ma, więc mowy o pomyłce. No, bo kto posądziłby kobietę, która z precyzją zegarmistrza układa rzeczy w torebce o dziką pożądliwość wobec rozmówcy? Nie wróży też dobrze żadnemu podrywaczowi rozpaczliwe wpatrywanie się partnerki w komórkę czy zerkanie co chwila na zegarek. Nie mówiąc już o fakcie patrzenia wszędzie, byle by nie tam, gdzie siedzi rozmówca. W innych sytuacjach, niemal zawsze można mieć całkowitą pewność, że wszystko jest na dobrej drodze.

pamietaj ze kobieta jest narkotykiem słowa nieświadomie moze robic zachecajace ruchy do dalszej formy zblizenia nienamawiaj jej do sexu bo to nic ci nieda niema preparatu podnoszacego libido kobiece
to siedzi w glowie!! :)
POzdrawiam

wwwwwwww36
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

to cała prawda opisana wyżej ! nie pytajcie się o sex tylko delikatnie , delikatnie pocałujcie , czasem tak po prostu przechodząc obok , trochę romantyczności i można po czytać co kobiety lubią , kobiety mało się różnią od siebie choć bywają rożne kobiety ??ale miejsca dostępne na co dzień to usta ,policzek czy szyja , pomasować nóżki lub uda , albo plecki , a kto wie co będzie dalej , albo za godzinę ??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sposób na zwiększenie "chęci" do sexu?!

Strony: 1 2 3