FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17628 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Sposob na zabicie przypalowego zaachu z ust - POST ROKU 2005 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposob na zabicie przypalowego zaachu z ust - POST ROKU 2005"   

Pure_MDMA
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 01:47      [zgłoszenie naruszenia]

podwiesic!

QXQ
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 06:24      [zgłoszenie naruszenia]

To ty jeszcze wdychasz butapren? przecież cały kraj teraz snuffuje Atlasa , nie śmierdzi a odlot masz po nim jak bocian z reklamy

Andzinsan
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 07:54      [zgłoszenie naruszenia]

wbrew pozorom to budapren rzadzi na klejarskim rynku w Polsce.Klejarz to brzmi dumnie

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 07:56      [zgłoszenie naruszenia]

moze brzmiało dumnie ale 10 lat temu, teraz to nawet najgorsi zule chleją wina zamiast kleju tudziez innych podobnych specyfików

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Znawca -

bunchet
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 07:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja zmieniłem

a co do tematu to tak jak kicius , jezeli juz zdrowia nie cenisz to spojrz na to tak ze dla wielu jestes w tym momencie najmniejszym społecznym zerem

Specjalista -

Andzinsan
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 08:04      [zgłoszenie naruszenia]

a ja juz wszystko ******le...W nic ani w nikogo nie wierze wszyscy mnie olai i zrobili w****a.

nalbandian
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

pozwólcie ze wypowie sie osoba doświadczona pod w tym temacie, ja sie bawilem klejem, jak bylem w 8kl pdst, teraz jakos jestem studentem, hehhe, ogolnie to w sklepie zawsze jakis kit ze budex nam potrzebny do klejenia butów%-D ale z tego co pamietam to jazda byla ostra, wtedy byłem gowniarz i nie wiedzialem czym to grozi,a teraz jak ktos słyszy o kleju to od razu ze to max hardcor itd..ogolnie nie zdawałem sobie sparwy ze to az takie mocne jest, no jak mowie byla ostra jazda, o mały wlos nie wpadłem z tym klejem z pałami, bo pewnego dnia paczka poszła wąchac, a ja akurat nie mogel bo musialem jakies zakupy zrobic i mnie to ,,ominęło'' hehe a w tym czasie jakis koles nakablował na kumpli co jechali budex, i wielka afera na glinach, starzy sie dowiedzili itd..mialem sporrego fuxa ze mnie tam nie było!! ogolnie to troche słoików tego poszło,no ale jak mowilem gowniazr bylem i nie wiedzialem co to jest

z reszta o czym ja gadam mialem mowic o zapachu z geby, odór z buzi to jest hardcor ,śmierdzi tym 24 h, ja zawsze biegam na chate po paste do zebow, ponadto jakies gumy i kupe żarcia zeby bylo czuc jak najmniej , ogolnie nie baw sie tym bo mozesz zle skonczyc, juz lepiej seprzypal

arachno
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

OMG mistrzostwo! Pytasz jaki problem? hmm, to tak jakbys zadal pytanie "jak pozbyc sie dziur po iglach klej to tragedia, jak nie masz kasy na dragi, to idz na lake i nazbieraj sobie grzybow, jest opcja ze sie zawiesisz, ale mimo ich mocy sa bezpieczniejsze od kleju Kidanie kleju powoduje DOSLOWNIE rozmiekczenie mozgu i wypala *****sko wielkie dziury w nim! zastanow sie jeszcze 10 razy przed nastepnym kidaniem. Klej to dno, masakra, samobojstwo.....

Always Hardcore!

bunchet
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo dobrze napisane

Specjalista -

szy_mek2
 Wysłana - 24 czerwiec 2005 09:01      [zgłoszenie naruszenia]

"...Nie uwazam zeby klej mi uwlaczal,wszystko jest dla ludzi..."
no wlasnie!!!! KLEJ sluzy do KLEJENIA a nie wachania!!

Nobody's perfect. My name is Nobody

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sposob na zabicie przypalowego zaachu z ust - POST ROKU 2005

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10