FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6716 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sposob na zazdrosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposob na zazdrosc"   

Hawok
 Wysłana - 18 grudzień 2007 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

no zawsze trzeba być dobrej myśli jak nie ta to następna... :) teraz już podchodzę inaczej do tego mojego drugiego związku niż za pierwszym i jest po prostu za***iście :* kocham ją bardziej niż byłą

może to przez to :) że wiem jakie błędy popełniłem - doświadczenie:>

Dobrze wykonany lodzik może być lepszy od seksu

kieliszek9
 Wysłana - 18 grudzień 2007 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

zazdrosc miom zdaniem to pozytywne uczucie. Pokazujac ze jestes zazdrosny pokazujesz swojeje partnerce ze ci na niej zalezy, ze jest osoba atrakcyjna(bo przeciez o bezela zazdrosny nie bede). Ale nie mozna tez przesadzac. Swoboda w zwiazku jest potzrebna. NO ale jesli utrzymuje kontakt z bylym to cie w pelni rozumiem

INS4N3
 Wysłana - 18 grudzień 2007 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

też bym był zazdrosny jakby moja utrzymywała kontakt z byłym
ale mam takie szczęscie że jest z nim bardzo pokłócona i sie nie odzywaja do siebie

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

Itaczi
 Wysłana - 18 grudzień 2007 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Hawok a może podzielisz sie doświadczeniami ^^ ? mogły by sie przydać:D

Filu1992
 Wysłana - 18 grudzień 2007 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

moja też utrzymuje kontakt z byłym, ale wiem, że na pewno do siebie nie wrócą.
A wy tu wypisujecie, że pod żadnym względem nie pozwolilibyście na takie układy i tu nasuwa sie moje pytanie -
czy wszystkie kobiety są takie same?

Fuck Google
Ask INSOMNIA

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 grudzień 2007 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie jest glupota zabranianie kontakow z bylymi partnerami, totalny brak dojrzalosci emocjonalnej. sam utrzymuje kontakty z bylymi laskami i jakos nie wplywa to na moj zwiazek. Rozumiem, gdyby sie spotykali ze soba, chodzili we dwoje na kawe itd. ale byc zadrosnym juz o sam fakt ze czasem go spotka ? moze zabroncie swoim alskom chodzic po okreslonych ulicach, bo tam moga spotkac bylego.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2007-12-18 17:48:21

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Daniel32
 Wysłana - 18 grudzień 2007 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

mam podobny problem... Moja panna ciagle pisze z jakimis petami.. oni pisza do niej misiu itd. ona co prawda pisze z nimi normalnie z tego coo mi mowila... i z tego co sam wdizialem JAK POGLADALEM :p ale sam fakt ze oni do niej pisza doprowadza mnie do za***i**** zazdrosci. nie bylo by problemu zebvym chociaz mial ich adres zamieszkania.. co mam zrobic ? wiele razy jej tlumaczylem ze mnie to wk*****... a bardzo ja kocham i nie potrafie od niej odejsc.. HELP :(

Itaczi
 Wysłana - 18 grudzień 2007 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ( mam nadzieje że nie przekręciłem nicka ) ale mi nie chodzi o zabranianie tylko o to w jaki sposób mam sobie poradzić z moją zazdrością ;p

Hawok
 Wysłana - 18 grudzień 2007 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha :D 2 posty wyżej to byłem kiedyś ja!:P ale zmieniłem to w sobie i nie mam już takiego problemu

jak stracisz dziewczynę to zrozumiesz swoje błędy i 2 raz ich nie popełnisz ;] i wtedy zniknie też ZAZDROŚĆ chyba ze stracić chcesz kolejną... :) laske

Zmieniony przez - Hawok w dniu 2007-12-18 18:16:59

Dobrze wykonany lodzik może być lepszy od seksu

Angel...
 Wysłana - 18 grudzień 2007 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie wyobrazam sobie powiedziec mojemu facetowi "nie mozesz sie spotykac z byla, bo nie zycze sobie tego" w ogole co to za polityka? albo ma sie zaufanie, albo sie nie ma...

co do zazdrosci - jak sie sam jej nie pozbedziesz, to nie ma sposobu na to... pomysl sobie, ze i tak nic Ci nie da wkrecanie sobie jakis bajek
z reszta tak jak ktos wyzej pisal - zdrowa zazdrosc nie jest zla, byle z umiarem

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sposob na zazdrosc

Strony: 1 2 3 4