FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6688 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Sposob na zazdrosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposob na zazdrosc"   

Itaczi
 Wysłana - 18 grudzień 2007 09:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Jak to w temacie jest już zawarte jestem zazdrośnikiem ;p i nie wiem jak sie tego pozbyć. Mojej dziewczynie to przeszkadza a mnie już też to męczy. Może wiecie w jaki sposób pozbyć sie tego uczucia ? co należy zrobić ?
Dodam że zazdrość wzbudza we mnie to że moja dziewczyna utrzymuje kontakt ze swoim byłym ( tylko przez internet bo mieszkają od siebie dość daleko ) i twierdzi że to tylko znajomy dla niej. Ja osobiście ufam jej w 100% ale nie potrafię sie pozbyć zazdrości. Jeśli macie jakieś pomysły to napiszcie ;)

gienek78
 Wysłana - 18 grudzień 2007 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby moja kobieta utrzymywała kontakt ze swoim byłym to bym z nią zerwał. Akurat w tej kwesti nie dziwię ci się, że jesteś zazdrosny.

Ja osobiście ufam jej w 100% - ja bym nie ufał

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2007-12-18 09:39:48

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

WiemTo
 Wysłana - 18 grudzień 2007 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ufać w 100%? => desperat

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

kilimandza
 Wysłana - 18 grudzień 2007 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

j/w
Były mojej dziewczyny też chciał mieć z nia kontakt,postawiłem sprawe jasno i teraz może sobie chcieć..

timo6
 Wysłana - 18 grudzień 2007 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

jak by moja chciala miec kontakt z bylym to niech ********la a jak by nie chciala a ten by ja meczyl to bym mu morde skasowal - proste

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Znawca -

Rike
 Wysłana - 18 grudzień 2007 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

j/w po h*** jej ten kontakt??? a zazdrosci nie pozbedziesz sie. Mam tak samo. Kazdą ktora kochasz, to bedziesz o nia zazdrosny. Nie ma sposobu.

RR

P4tr1ck
 Wysłana - 18 grudzień 2007 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

Szczególnie że laski nie widzą nic złego w seksie z byłym

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Itaczi
 Wysłana - 18 grudzień 2007 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Mieszkam 400 km od swojej dziewczyny ;) zaufanie to podstawa w takim związku wg mnie. Wiem że nie będzie spotykała sie ze Swoim byłym bo on tez mieszka dość daleko i ma dziewczynę ale nie wiem jak sobie z tym poradzić;)

Ja bym poczekał na jakąś inna rade ;p jak pozbyć sie zazdrości ;)

kemesO
Analityk
 Wysłana - 18 grudzień 2007 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

zaufanie to podstawa w takim związku wg mnie
Taki związek, to głupota według mnie

Zazdrości pozbywasz się przez podniesienie własnej samooceny. Wtedy niejako "wiesz", że stanowisz na tyle silną partię dla kobiety, że nie zostawi Cię, nie zrobi niczego głupiego, by Cię stracić.
Wysoką samoocenę i poczucie własnej wartości można mieć "wrodzone" lub starać się dojść do takiego stanu poprzez osiąganie celów, które sobie postawimy. Mam tu na myśli dobre zarobki, samochód itp rzeczy materialne, ale też osiągnięcie odpowiedniego wyglądu, sposób ubierania się. Jeśli nie miałeś tego, ale jednak zdobyłeś ciężką pracą nad sobą i swoim charakterem - automatycznie Twoja samoocena, pewność siebie powinna wzrosnąć.
Ostatnim, ale chyba równie ważnym czynnikiem jest umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i wszelkich stresowych. Umiejętność wyjścia z nich obronną ręką.

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-12-18 12:32:54

zielony

Ekspert -

Hawok
 Wysłana - 18 grudzień 2007 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja byłem z moją poprzednią dziewczyną 8msc i byłem tak zazdrosny ze kurde ! ;] ograniczałem jA:D !! zero chłopów na gg ;] nawet koleżanek potem tez xD jak chciała gdzieś iść to mnie o zgodę sie musiała pytac potem ją wypytywałem gdzie była kto i jak itp :D

teraz mam nową dziewczyne ;] bo ta spier..:D do Hiszpanii na stałe:)

no i co :)? zmieniłem się chłopcy teraz mojej nowej dziewczyny nie ograniczam w ogóle :) tylko troszkę zazdrosny jestem czasami ale to żadko musicie nad tym popracować!:*:*

Dobrze wykonany lodzik może być lepszy od seksu

Kryzbi89
 Wysłana - 18 grudzień 2007 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam dziewczyne 300 km od siebie i wcale nie uwazam, że takie związki są bezsensu. Trzeba sie nauczyc tak zyc. Mamy plany na przyszłość... oczywiscie wspolne. Na początku było cięzko, ale teraz wszystko idzie super.

%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sposob na zazdrosc

Strony: 1 2 3 4