FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14050 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Sposoby na odzyskanie dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposoby na odzyskanie dziewczyny"   

Messim
 Wysłana - 31 lipiec 2008 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno poluzuj portki, nie musisz jej olewać jak się do ciebie odzywa itp. bądź bardziej oschły po prostu, też proponuj spotkania bardziej jako znajomi i może z tego coś wyjdzie, na pewno nie stój z kwiatami pod oknem i nie wysyłaj jej pięciu sms rano i wieczorem pisząc jak ją bardzo kochasz i czekasz żeby do ciebie wróciła.
Zajmij się sobą w tym momencie, idź na siłkę, pograj w piłkę, idź na imprezę i nie myśl o niej. Może potrzeba jej trochę czasu aby zrozumiała?

Ogólnie to jest zajebiście

nitro8
 Wysłana - 31 lipiec 2008 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Będzie trwać i trwać że może i wróci do ciebie ale będziesz jej pantoflem. Stary ucz się na błedach innych a nie na swoich, no ale ty wiesz lepiejteż chciałem z piasku ukręcić bat

Co ciebie nie zabije to ciebie wzmocni!!

Mirex85
 Wysłana - 31 lipiec 2008 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

Pisałem do niej jako kto inny na naszej klasie o dawaniu szansy, potem napisalem jej od siebie smsa że co u niej i ze ide na pielgrzymke w niedziele, wiec zadzwonila i od razu sie pyta czy nie zalozylem innego profilu, powiedzialem prawde. Potem gadalismy i gadalismy. Ona powiedziala ze myslac o mnie coraz wiecej widzi moich wad i ze jej sie oczy bardziej otwierają. Powiedziala tez zze rozmawiala z kolezanka i ona powiedziala ze powinna dac szanse ale innym facetom :(
Opowiadałem co u mnie, co mnie spotkało. Ona na to wszystko ze mi i tak nie ufa i nie chce zebym sie o nia staral, zebym o niej zapomnial. W koncu rozladowal sie jej telefon i skonczyla sie rozmowa. siadłem do kompa widze ze usunela mnie z listy znajomych z naszej klasy:(
Za 2 lata mamy sie spotkac, serce mi sie w głaz zamieni.
Nie interesuja mnie inne dziewczyny ani imprezy. Nie jestem z tych co chca panne na 1 noc albo taka co juz sie klei.
Kiedyś byłem największym kochaniem teraz największym wrogiem.
Brawo Mirek brawo :(

WiemTo
 Wysłana - 31 lipiec 2008 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Z każdą minuta tracisz w jej oczach, chodziaż i tak Cię już ma w dupie! Są wakacje, poznała jakiegoś ciecia itd. Kiedyś to wszystko zrozumiesz...

Ucz sie na błędach innych i nie bądz męską piz/dą!!!
BÓL przemija, DUMA pozostanie...

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

ATJ
 Wysłana - 1 sierpień 2008 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

BÓL przemija, DUMA pozostanie i za to ci kurva soga dam

Z tymi zerwaniami i powrotami roznie bywa. Zdarza sie ze laska nie ma nikogo a z ciebie robi "przyjaciela:, pantoflarza, czy innego misia i sytuacja robi sie dziwna. Raz jestescie blisko, raz ona mowi ze jestescie tylko przyjaciolmi. Olac, zreszta z tego co tu piszesz widze ze nie masz juz szans.

SaharVS
%-)
 Wysłana - 1 sierpień 2008 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ona powiedziala ze myslac o mnie coraz wiecej widzi moich wad i ze jej sie oczy bardziej otwierają. Powiedziala tez zze rozmawiala z kolezanka i ona powiedziala ze powinna dac szanse ale innym facetom :(

Panie...gdzie miales oczy jak ja koles bajerowal, z ktorym wkrotce bedzie?

Ogolnie mi sie nawet nie chce pisac.
A i pozdrawiam wszystkie kolezanki dziewczyn .

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Mirex85
 Wysłana - 1 sierpień 2008 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ona nie ma nikogo bo jak pisałem jako ktoś ten inny to napisała mi wyraźnie że nikogo nie ma lecz chciałaby

WADE1982
 Wysłana - 1 sierpień 2008 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

Stary - otrząśnij SIĘ !!!!!!!! i nie daj zrobić się jak "pi^^^"
po prostu przystopuj, zacznij myśleć w końcu o sobie, nie opłaca się cały czas dołować i być heee "złym na cały świat" pamiętaj czas ucieka, a takie rozpamiętywanie do niczego nie prowadzi, jedynie można niezłą z wiechę złapać. A ona: będzie ci truć, zastanawiać sie nad sobą, wami, jednym słowem: to takie przeciąganie końca..... daję rękę, że ma już kogoś innego, albo coś kręci.. Wiesz niektóre laski już takie są, jedynie widzą siebie i swoje JA, zero jakichkolwiek uczuć, niczego.... Powie ci Naraa... i radź sobie !!!

Dlatego, odpuść przynajmniej na jakiś czas, później zobaczysz, jaki będzie tego finał :) ((może nawet w usta)) heheh żart...

poprostu poczekaj na jej ruch, jak jej będzie zależeć..będzie walczyć, zresztą sam wiesz !!!

pzdr.

kurfa....wiem ze brzmi to okrutnie, ale tak jest...

mm90
 Wysłana - 1 sierpień 2008 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

ludzie glupoty ******licie

jezeli nie z jego winy laska zrywa kontakty
to ja sie olewa

i czeka..

i teraz sa dwie opcje:
1. odezwie sie bo cos jej w tym ozieblym sercu sie zmieni
2. i tak ma go w dupie i jest jej to na reke ze sie odp.

no i jeszcze jedna opcja typu ze koles zdradzil itp., no nie ma co liczyc ze ona sie pierwsza odezwie chociaz jak jest zakochana to kto wie

o takich sytuacjach ze jest 2 tyg z innym i pozniej chec wrocic to juz nie pisze bo ten co sie na cos takiego decyduje jest debilem

"I walk a higher path son."

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 1 sierpień 2008 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

otem napisalem jej od siebie smsa że co u niej i ze ide na pielgrzymke w niedziele,

kurva mają u mnie spać jacys pielgrzymi niedługo chyba się w pokoju zabarykaduję

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sposoby na odzyskanie dziewczyny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7