FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14051 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Sposoby na odzyskanie dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sposoby na odzyskanie dziewczyny"   

SaharVS
%-)
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie boj sie. Moj kolega chodzi aktywnie na pielgrzymki...bo mowi ze tam sie najlepiej dupy zarywa .
Wiec moze znajdziesz swoja druga polowke dzieki temu

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

ja się boję żeby mi nic nie zginęło

Ekspert -

brokenhead
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Przede wszystkim po co starac sie odzyskac towar wyeksplatowany?

SaharVS
%-)
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

Bo innego towaru na rynku nie ma, i kazdy taki jest ?

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

gupki

mam nadzieję, ze matka zaznaczyła żeby tylko dziewuchy przyszły nocować

Ekspert -

brokenhead
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Eeee,nie pisze o wyrwaniu dziewicy.Kazda nowa dupa jest po prostu NOWA.Na kij sie meczyc z odzyskaniem starej?To tak samo jakbys plakal po aucie,ktore oddales na zlomSweet,uwazaj.Pielgrzymi sa wyposzczeni!

casseopaya
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

@mirex85 powiedz dla swojej ex, że znalazłeś nową prace za 5 tys. netto/ miesiecznie. Na 100% wróci do ciebie, bo będzie miała na błyszczyki i nowe prenumeraty bravo girl.

"Team illuminati " = Masoni, katolicy, jezuici, syjoniści = NOWY PORZĄDEK ŚWIATA !!!

mm90
 Wysłana - 1 sierpień 2008 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

aha wlasnie

zapomnialem dodac ze jakbys teraz w lotka wygral to na bank by do ciebie wrocila

dam sobie obciac pindla

"I walk a higher path son."

Znawca -

Mirex85
 Wysłana - 1 sierpień 2008 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ona na kase nie leci, to jest inna dziewczyna. Dziewczyna wychowana na wsi w innej kulturze.
dzwoniłem dziś do niej i znowu bardzo długo rozmawialiśmy. Powiedziałem jej ze rozumię ją i tez chce o niej zapomnieć tylko że jak próbuje wymyślić coś złego o niej to sie nie da- taka dobra była. Potem chciałem żeby przynajmniej poczekała z te 2 lata i nie zaczynała z nikim chodzić lecz powiedziała że jak przyjdzie miłość to przyjdzie i nic na to nie poradzi. Potem spytałem czy ma kogoś czy miała jak byliśmy razem bo mi tak niektórzy mówią, najpierw powiedziała że tak a potem to już nie chciała nic mówic, Prosiłem i prosiłem, w koncu powiedziala ze powie jak obiecuje ze nie skontaktuje sie z nia przez 2 lata. Zgodziłem się, powiedziała że nie miała.
Potem powiedziałem jej że chciałem się spotkać z jedną dziewczyną ale mnie olała. Ona na to że fajnie że szukam i powiedziała że 2 chłopaków jej wpadło w oko w pracy. Z tym że jeden żonaty a drugiego to w sumie nie zna.
Spytałem się czy będzie robić pierwszy krok do mężczyzn, powiedziała że będzie czekać aż jakiś facet to zrobi.
Mam nadzieję że za 2 lata spotkam ją i nie będzie miała faceta. Mam taką nadzieję bo ona seksu przed ślubem nie uznaje i dobrze wie że to się źle kończy. My się kochaliśmy ale nasz związek pokazał że seks wszystko psuje. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę więc żadnego seksu, obmacywania, pieszczot i pożądliwych pocałunków. Myślę że będzie cięzko znaleźć jej takiego faceta. A cóż ja będę czekał i nie będę grzeszył z inna bo teraz już wiem że seks przed ślubem to głupota:)

ATJ
 Wysłana - 1 sierpień 2008 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

ja się boję żeby mi nic nie zginęło

chyba dziabnelo
To widze ze za***ista przeprowadziles z nia rozmowe o niczym, i do tego wpakowales sie w jakis uklad (2 lata?? a dlaczego akurat 2 a nie 5). I co ci dala ta rozmowa? Nic, wrociles na inso i dalej sie uzalasz. Nie odzywaj sie do niej, zateskni na pewno.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Sposoby na odzyskanie dziewczyny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7