FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17129 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Spotkałem kolezanke z gimnazjum i... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Spotkałem kolezanke z gimnazjum i..."   

fred_18
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Jezdzac ostatnio po miescie i spotkałem koleznke z gimnazjum której nie widziałem ponad rok. Podjechałem, na poczatku mnie nie poznała, dopiero jak zdjałem kask to wykrzykneła (dosłownie wykrzykneła): "Jak ja cie długo nie widziałam". Usiedlismy na ławce pod jej blokiem, i zaczelismy rozmawiac. Gadalismy przeszło półtorej godziny, gdy konczył sie temat sama mówiła: "No to co mi jeszcze opowiesz" podtrzymując tym samym rozmowe. Powiedziała, ze bardzo sie zmieniłem na lepsze od czasów gimnazjum, spowazniałem. Powtarzała ze musimy sie czesciej spotykac i zebym dzownił do niej czesto. Pod koniec rozmowy zaproponowała zebym zadzwonił do niej niedziele, to sie umówimy na jakis spacer itp.
Wyda sie to głupie patrzac na mój poprzedni temat, w którym pisałem o zajetej dziewczynie która "kocham" ale naprawde mam ochote isc z nia na ten spacer, nie wiem nawet czy nie ma ochoty na cos wiecej (równiez jest bardzo atrakcyjna). Jak z nia rozmawiałem weszlismy na sprawy zwiazków,powiedziałem ze nie mam nikogo, ona powiedziała ze miała pare przygód ale nic na dłuzej bo czeka na "wymarzonego ksiecia z bajki".
Cały czas mam dylemat do której z panien "podbijac" ale spróbuje najpierw z ta "wolna" (zwolennicy nierozbijania zwiazków beda zachwyceni), jak nie wyjdzie bede myslał.
I teraz pytanko:
Załużmy ze sie umówimy na wyzej wymieniony spacer. Traktowac go jako pierwsza randke? Co robić zeby nie potraktowała mnie jako kogos kto oferuje jej kolejna przygode (i tym samym dała kosza) tylko jak ksiecia z bajki? Co zrobic zeby sie przekonac juz na tym spacerze czy cos z tego bedzie? Zapytac wprost czy widziała by mnie jako swojego faceta?

AlexIdol
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Boże Fred
Jak na pierwszym spacerze zapytasz laskę czy chce,żebyś był jej facetem to tylwś ją widział
Jako,że męczyłam, Cię przy poprzednim temacie, w pełni popieram zabrania jej na ten spacerBądz miły i przypadkiem nie mów o tamtej dziewczynie, a wszystko powinno być dobrze.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

FU
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

podbijaj do obydwu

dodatkowo jak ta pierwsza cie zobaczy z ta druga to poczuje sie zazdrosna o ile cos do ciebie czuje

ja bym sie dlugo nie zastanawial

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Specjalista -

bambochaaa
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

poszukaj w szukajce o "pierwszych randkach"
jeszcze kilka godzin temu byl temat cos o milosci i pierwszej randce, ale sie gdzies zmyl...

tak w ogole to badz soba
i bron cie panie boze nie pytaj czy "widzi cie jako swojego faceta"
bo to dziecinne jest...
takie rzeczy wychodza same z siebie

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

(dosłownie wykrzykneła): "Jak ja cie długo nie widziałam"

Masz Mz-ke ??

"No to co mi jeszcze opowiesz" podtrzymując tym samym rozmowe

Po prostu Wam się gadka nie kleiła i tak dziewcze ciągnęła. Nie lubie jak tak jakaś dziewczyna mówi (nie ważne czy koleżanka czy nie) bo to świadczy o tym, że sama jest nudna jak diabli i szuka ciekawostek we mnie

Traktowac go jako pierwsza randke? taaaaaaaaaaa jasne

Co robić zeby nie potraktowała mnie jako kogos kto oferuje jej kolejna przygode (i tym samym dała kosza) tylko jak ksiecia z bajki ? jak chce księcia z bajki to na nic jej Twoja Mztka śmieszny tekst "książe z bajki" ahahhah

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:33     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

rayka_89
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Bądz sobą, w niczym nie przeginaj i tylko patrz jak to sie uklada

Don't let the sun go down of me...

fred_18
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

"Masz Mz-ke ??"
NSR 125
" gadka nie kleiła"
nawet nie wiesz jak /w moim odczuciu/ ta gadka sie bardzo kleiła
odnosnie "książe z bajki"
to jest dokładnie zacytowane przez nią jej zdanie z gimnazjum - dlatego jest dziecinne

Zawodny
to po kiego wała cokolwiek piszesz?

rayka_89
Twój avater popawia humor

Zmieniony przez - fred_18 w dniu 2006-06-21 22:45:38

rayka_89
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:51     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

CTA
bluesuit
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

nsr 125? tożto można jako motorower zarejestrować i jeździć na samym dowodzie osobistym Pozatym wtedy oc jest niższe.

A co do dziewczyny to bierz sie za nią - jak dają korzystaj, jak to sie mówi, sama sie pcha to co masz jej nie brać? Nie odstrasz jej a będzie Twoja.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Spotkałem kolezanke z gimnazjum i...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10