FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 747 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sprawa meldunku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprawa meldunku"   

audi80gliw
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, takie pytanko mam poniewaz sprzedaje dom, i poki co chyba bede przez jakis okres 3-4 miechy wynajmowal mieszkanie, co w takiej sprawie z meldunkiem?no bo wiadomo z domu musze sie wymeldowac, no i moze byc tak ze przez pewien czas nie bede nigdzie zameldowany?

SmyczaNS
 Wysłana - 27 grudzień 2009 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak to dokladnie jest ale kiedys gdy mnie policja zatrzymala do wylegitymowania to "blablabla i jak przebywasz u konkubiny dluzej niz 7 dni (bodajze) to ona musi Cie zameldowac u siebie bo kary finansowe"

Ale to mi mowili w 2006 tak wiec nie wiem czy sie zmienilo czy oni mnie nie tak jak trzeba poinformowali

cooltras
 Wysłana - 27 grudzień 2009 17:29       [zgłoszenie naruszenia]

Jak najbardziej za to dalej jest mandat (albo i co gorszego;):

Art. 147. § 1. Kodeksu Wykroczeń - Kto nie dopełnia ciążącego na nim obowiązku meldunkowego,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany.
§ 2. Kto, będąc do tego obowiązany, nie zawiadamia właściwego organu o niedopełnieniu przez inną osobę ciążącego na niej obowiązku meldunkowego,
podlega karze grzywny albo karze nagany.

Zmieniony przez - cooltras w dniu 2009-12-27 17:30:22

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprawa meldunku

Warto przeczytać: Przepisanie ziemi - koszty. | Praca licencjacka | Kolizja- skutki | prawo jazdy - problem | Problem z sąsiadami, o PSA | Wlasciciel robi problem z aktem notarialnym | Plan Pracy licencjackiej | Numizmatyka | Karta bankomatowa,ksiazeczka. | umowa zlecenie, umowa o prace nie chca podpisac... | Prawo budowlane na dzialkach POD | Zmiana miejsca nauki - szkoły | Mandat karny za wykroczenie | 286 § 44 - Co to za przepis? | ile bedzie urlopu | Kradzież a wymierzanie sprawiedlowości | stwórz postać fantasy | prezent na święta | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla każdego | sex zdjęcia | marzec | maniak 8 | maniac 8 | sprawa jest kurewska | maniac7 | monika mrozowska nago | piaseczny | listy do m2 | jessi | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | opowiadania seks z psem | gola magdalena cielecka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.