FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1444 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sprawa w sądzie o demoralizacje 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Sprawa w sądzie o demoralizacje"   

Paligator
 Wysłana - 27 listopad 2010 16:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam ! Mam pewien problem , we wrześniu pod wpływem alkoholu zniszczyłem znak drogowy , otrzymałem 400zł mandatu .Mi i rodzicą przyszło wezwanie do sądu na 7stycznia , na komendzie powiedziałem ,że alkohol kupił mi jakis starszy gosc i potem go spożywałem a gości , którzy ze mną łamali znak nie znam . Czy przejdzie cos takiego w sądzie?
I czy moge iść na komende prosić o protokół ze sprawy?

mam 17lat , w lutym kończe 18

Zmieniony przez - Paligator w dniu 2010-11-27 16:07:49

Mystic8B8
 Wysłana - 27 listopad 2010 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

dostaniesz kuratora i tyle.

[www.bmw5er.pl] - zapraszam ;)

Znawca -

Paligator
 Wysłana - 27 listopad 2010 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie bedą brać jakiś opini ze szkoły?
Czy w sądzie będzie policiant , który mnie aresztował?

Paligator
 Wysłana - 28 listopad 2010 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

Czy mogę w sądzie zeznać inaczej niż zeznałem policjantowi?

cooltras
 Wysłana - 28 listopad 2010 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Czy możesz zeznać inaczej,to zależy od tego czy tam(policji)zeznałeś nieprawdę czy prawdę.Policjanta na 90%nie będzie (sprawy w sądach rodzinnych tylko w jakiś szczególnych przypadkach wymagają obecności policjanta).Po następne- nikt cię nie aresztował (nie myl pojęć),a ze szkoły opinia będzie potrzebna tylko jeśli sąd sobie tak zażyczy.

EDIT:i jeszcze jedno.Mandat już dostałeś więc wg mnie sprawa w sądzie nie będzie się tyczyła kwestii znaku,a kwestii zakupu alkoholu.Być może jest tak,że mają namierzony sklep sprzedający nielatom alkohol albo osobę użyczającą nielatom alkoholu i może to być przesłuchanie pod tym kątem

Zmieniony przez - cooltras w dniu 2010-11-28 12:35:43

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

Paligator
 Wysłana - 28 listopad 2010 13:15       [zgłoszenie naruszenia]

Własnie o to mi chodziło , dzięki wielki .
Moje zeznania zapewne bedą wygladac , tak,że nic nie pamietam i nie wiem kto co i jak :)

Zmieniony przez - Paligator w dniu 2010-11-28 13:15:45

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Sprawa w sądzie o demoralizacje

Warto przeczytać: McDonalds Franchising | amortyzacja samochodu | ubezpieczenie w pzu | referat o podatku vat | Dzialalnosc Gospodarcza - Zezwolenie z wydzialu Urbanistyki... | uprawdopodobnienie | 2 tura wyborow prezydenckich w warszawie | Jak to jest z prawami ucznia??!! | Egzekucja odszkodowania | publikacje do pracy"Obligacje Komunalne Na Rynku Kapitałowym" | Pare pytań z Integracji europejskiej | Prosze o pomoc bo jestem troche ciemny:) | SAMOWOLA BUDOWLANA !!! Linia en. wysokiego napięcia 110 kV | Warsztat blacharski | Problem | Pismo - Wzór | nie pozw l | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | luhan | policja gdynia | wzor listu motywacyjnego na roznoszenie ulotek | PUA | httpwwwyoutubecomwatchv=4n1e74zz044 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.