FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 747 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Sprawdzanie czy przysługuje stypendium?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Sprawdzanie czy przysługuje stypendium??"   

szczypiorr
 Wysłana - 10 lipiec 2007 12:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam takie małe pytanko jak sprawdzane jest czy komus przysługuje w jakiejś szkole czy też uczelni stypendium czy jakas inna pomoc materialne. Tz: czy jeśli sa np wymagane dokumenty z urzedu skarbowego to tylko na tej podstawie, czy np szkoła sprawdza jeszcze w jakiś inny sposób czy ktos ma inne dochody których nie zgłosił urżędzie skarbowym?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 lipiec 2007 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chodzi o stypendium socjalne, to wymagają zaświadczenia z urzedu skarbowego o dochodach.

stateczna żona swojego męża%-)

szczypiorr
 Wysłana - 10 lipiec 2007 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

tak ja wiem że wymagją, tylko że niektórzy mają hmm np alimenty które przychodż na nazwisko drugiego rodzica i się dziecko np nie rozlicza z nich . tz nie podaje do dochodu( czyli jakby ukrywa jesli dobrze łapie) więc w kwitku US bedzie niższy dochód, no i jk teraz ktos zaniesie taki kwitek do szkoły, to moje pytanko jest takie czy ma ona jakąś mozliwośc sprawdzenia dodatkowo?

MR.MST
 Wysłana - 10 lipiec 2007 17:51       [zgłoszenie naruszenia]

Na stronie ministerstwa edukacji byla swego czasu umieszczona ustawa dot. tego tematu i tam bylo dokladnie opisane co jest uznawane za dchod a co nie.Alimenty zdaje sie nie byly brane pod uwage.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Sprawdzanie czy przysługuje stypendium??

Warto przeczytać: syndrom gorących kartofli | zlecenie a lojalka | Doradca podatkowy | Umowa o dzieło na prace projektowe | wyłudzenie? | 100dniowka + łamanie prawa? | Jaki dowod wplaty dostarczyc do celnego jesli placile PayPal??? | prawo jazdy tymczasowe w wielkiej brytanii | 48 na dołku i sprawa o pobicie | obcokrajowcy i podatki | Jakie macie zdanie | WIesz cos o kredytach ? Prosze pomoz :) | Wypadek samochodowy - ubezpieczenie | Inwestycja pieniędzy | Sprzedaż samochodu w ratach | Ekonomia o co chodzi?! | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | gangi w krakowie | bez wytrysku | opóżniony wytrysk | koszula męska | koszula t shirt | peugeot 407 | braun | BONUS RPK | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.